Jump to content

Damis_Pl

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Damis_Pl

 • Rank
  Użytkownik

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Damis_PL
 • Tryby
  Survival Extreme (1.15)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Nick: Damis_PL 2. Imię: Damian 3. Wiek: 13lat (za nie długo będę mieć 14 lat) 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na Crafted.pl gram od ponad 1 roku. 5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam sprawny mikrofon oraz od niedawna TS3. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak pełniłem tego typu funkcję na innym serwerze oraz na prywatnych serwerach. 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? Byłbym w stanie w dni robocze poświęcić od 2-4h a w weekendy 3-6h 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety byłem karany na serwerze za cheaty, lecz od tego czasu nie korzystam już z żadnych wspomagaczy oraz innych tego typ rzeczy, bo uświadomiłem sobie, że to psuję grę. I chcę uświadomić to innym graczom 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem osobą, która bardzo lubi pomagać innym, nikogo nie faworyzuję, znam regulamin i bardzo chciałbym pomagać innym graczom na większą skale ponieważ już się staram pomagać innym, osobą które piszą z zapytaniem na /krzyk, lecz nie zawsze jest to morzliwe a mając tytuł Helpera byłbym w stanie pomuc większej ilości osób. W sumie dzięki temu, że kiedyś używałem wspomagaczy i się tym niestety interesowałem to mam nie małą znajomość o właśnie tego typu rzeczach, znam podstawowe hack oraz cheat, które według mnie psują całą rozgrywkę. Gram na serwerze Crafted.pl już ponad rok i dzięki temu rozumiem czego brakuję graczą oraz jestem w staje prościej zrozumieć czyjś problem i tym samym go szybciej i skutecznie rozwiązać. Moim zdaniem jestem także osobą odpowiedzialną, kompetentną i doświadczoną co jak najbardziej na + bo dzięki temu jestem w stanie pomóc innym bardziej profesjonalnie. Osobiście bardzo lubię odpowiadać na pytania innych graczy, ponieważ ciekawią mnie ich problemy, które móg, bym pomóc im rozwiązać .Nie szybko jest wyprowadzić mnie z równowagi ciągłym spamowaniem i trudnymi pytaniami bo lubię tego typu wyzwania oraz mogę się czegoś przydatnego nauczyć. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Tak jak już pisałem mam na imię Damian i mam 13 lat oraz chodzę do 7 klasy. Bardzo lubię pomagać innym i z tego powodu chcę zostać, ratownikiem medycznym jest to po prostu moja pasja. Lubię zwierzęta osobiście w domu mam kota i chomika jestem także otwarty na nowe znajomości czy to z graczami, czy to z administracją serwera. Moim hobby jest granie w gry komputerowe, moją ulubioną grą jest oczywiście Minecraft, w Minecrafta gram od 6 lat i mam moim zdaniem spore doświadczenie . Z kategorii sport to bardzo lubię pływać a także gram w tenisa stołowego i w tenisa ziemnego. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Regulamin to podstawa więc oczywiście, że przeczytałem i to z 3 razy. :-) 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Oczywiście, że jestem tego świadomy.
 2. Jedzenie to podstawa, jestem na tak
 3. Fajny pomysł ale wtedy sensu nie miało by sprzedawanie shalkeebox i elytr. Jestem na nie
 4. Bardzo fajny pomysł. Jestem na TAK
 5. 1. Twój nick: Damis_PL 2. Nazwa propozycji: Różdżka losowe tp. 3. Opis: Można stworzyć różdżkę która będzie umożliwiała graczowi 1 razowe tepnięcie się na losowe Kordy. Robiło by się ją z 4 enderpereł 2 bloków diamentów i 1 bloku Emeraldów. 4. Dlaczego akurat to: Myślę że coś takiego by było fajnym dodatkiem do gry oraz dla wielu graczy było by to bardzo pomocne.
 6. 1. Twój nick: Damis_PL 2. Nazwa propozycji: Skiny 3. Opis: Każdy gracz nie mający skina mógłby dostać randomowy skin z 10 wybranych i zatwierdzony przez adminów. 4. Dlaczego akurat to: Myślę że to by było fajne rozwiązanie dla osób bez skinów. Coś takiego było tagrze widywane na innych serwerach tego typu i się sprawdziło.
 7. 1. Twój nick: Damis_PL 2. Nazwa propozycji: Początkowe itemy. 3. Opis: Każdy gracz po wejściu na serwer dostaję 1x miecz 1x łopata 1x toporek 15x jakiegokolwiek przepanonego mięsa. Osoby które zgineły nie dostają tego zestawu. Ten zestaw dostają tylko osoby które są nowe. 4. Dlaczego akurat to: Jako gracz na tym trybie wiem że zaczęcie gry od 0 jest bardzo cięszkie i fajnie by było gdyby było coś na "dobry start" a także taka metoda jest również wykorzystywana na innych serwerach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy