Jump to content

Hjorw123

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralny

About Hjorw123

 • Birthday 05/02/2007

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Wrocław
 • Interests
  nwm Natura, zwierzęta i wiele innych.

Crafted.pl

 • Nick
  Hjorw123
 • Servers
  SkyBlock
  ToxicOcean

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Hjorw123 2. Nick oskarżonego:dawidosekkxd 3. Data zdarzenia:21.07.2021 4. Wyjaśnienie: chciałem zgłosić tego gracza ponieważ posiada cheaty i chciałem zdobyć dowody więc spróbowałem go zabić żeby on włączył killaure a teraz niszczy moją bazę zabija mi kolegów i zwierzaki 5. Dowody:
 2. 1. Hjorw123 2. Nick oskarżonego:dawidosekkxd 3. Data zdarzenia:21.07.2021 4. Wyjaśnienie: chciałem zgłosić tego gracza ponieważ posiada cheaty i chciałem zdobyć dowody więc spróbowałem go zabić żeby on włączył killaure a teraz niszczy moją bazę zabija mi kolegów i zwierzaki 5. Dowody:
 3. 1. Twój nick:Hjorw123 2. Nick oskarżonego:GreenBerryPL 3. Data zdarzenia:15.04.2020 4. Wyjaśnienie:Gracz okrada innych graczy i kampi na pvp oraz prubował mnie okraść Do mnie napisał na /msg że kupi odemnie tratwę i żebym się do niego /tpa nie wziąłem ze sobą tratwy bo mi to podstępem śmierdziało i miałem rację poniewarz był na pvp i mnie zabił. 5. Dowody: Gracz GreenBerryPLDo mnie napisał na /msg że kupi odemnie tratwę i żebym się do niego /tpa nie wziąłem ze sobą tratwy bo mi to podstępem śmierdziało i miałem rację poniewarz był na pvp i mnie zabił miałem ze sobą piurko i surowego kurczaka. Potem napisał że to był żart i żebym tepał się z tratwą to się do niego /tpa ale bez rzeczy i on znowu kampił na pvp i mnie zabił. potem napisłem to na czacie i odesłali mnie tu i rejestrując się wywaliło mnie z serwa więc nie moge przesłać scrina z tamtego momentu lecz wysyłam tego scrina jako dowud że nie tylko ja z nim miałem do czynienia.
 4. 1. Twój nick:Hjorw123 2. Nick oskarżonego:GreenBerryPL 3. Data zdarzenia:15.04.2020 4. Wyjaśnienie:Gracz okrada innych graczy i kampi na pvp oraz prubował mnie okraść Do mnie napisał na /msg że kupi odemnie tratwę i żebym się do niego /tpa nie wziąłem ze sobą tratwy bo mi to podstępem śmierdziało i miałem rację poniewarz był na pvp i mnie zabił. 5. Dowody: Gracz GreenBerryPLDo mnie napisał na /msg że kupi odemnie tratwę i żebym się do niego /tpa nie wziąłem ze sobą tratwy bo mi to podstępem śmierdziało i miałem rację poniewarz był na pvp i mnie zabił miałem ze sobą piurko i surowego kurczaka. Potem napisał że to był żart i żebym tepał się z tratwą to się do niego /tpa ale bez rzeczy i on znowu kampił na pvp i mnie zabił. potem napisłem to na czacie i odesłali mnie tu i rejestrując się wywaliło mnie z serwa więc nie moge scrina wysłać nie wiedziałem że sie da pliki załączać.
 5. napisalem nowy bo nie wiem jak się poprawia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy