Jump to content

Szczypior123

Użytkownik
 • Posts

  373
 • Joined

 • Last visited

Reputation

129 Doświadczony

About Szczypior123

 • Birthday May 27

Personal Information

 • Name
  Wielki Kitku
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  - Tak jest takie słowo
 • Interests
  Mam

Crafted.pl

 • Nick
  Szczypior123
 • Servers
  FreeBuild
  SkyBlock
  ToxicOcean
  Creative

Contact

 • Discord
  Szczypior123#3244

Recent Profile Visitors

2623 profile views
 1. Witajcie. W tym szczególnym dniu chciałbym życzyć Wam w imieniu całej Grupy Glava przede wszystkim tego, co jest najważniejsze w dzisiejszych czasach - zdrowia, bo jest ono najważniejsze. Życzę Wam też szczęścia, spełnienia swoich marzeń, miłości w życiu, mokrego dyngusa oraz miłego spędzenia tych Świąt Wesołego Alleluja! Wątek zostaje otwarty, możecie składać życzenia. Pozdrawiamy Grupa Glava
 2. macie sklep z jajkami i większość zwierząt możecie rozmnożyć, na nie
 3. 1.Imię: Paweł 2.Wiek: 13 a w maju 14 :D 3. Min. 2 zdania o sobie: Lubie ten klub i chciałbym zostać liderem bo nie masz lidera :D. Lubię gonski c:
 4. do twarzy ci w zielonym, gz

 5. Propozycja nie ma najmniejszego sensu, poza tym jak inne osoby powyżej ta gra nie polega na wiedzy o mc czy skillach tylko na swoim szczęściu. To że osoba która gra w mc od wczoraj wygrała to nie znaczy że od razu trzeba usunąć event. nie nie rozumiemy tylko to nie ma sensu, jakby usunęli ten event to dużo graczy przestało by grać a jak nie lubisz tego eventu to po prostu na niego nie chodź.
 6. 1. Nick: Szczypior123 2. Imię: Paweł 3. Wiek 13, rocznikowo 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na craftedzie gram od około początku kwietnia. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam również discord. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcje na obecnym silniku forum? Niestety nie, ale chciałbym się sprawdzić w tej roli. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Myślę, że około 2 godzin a w weekendy może i nawet 4. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? 1 mute na FreeBuild za pisanie na /d chat podczas eventu i kilka warnów na forum za offtopic, 1 pisanie w skargach i 1 za odkopywanie wątku. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Powinniście mnie przyjąć, ponieważ jestem pomocny, miły i nie lubię się kłócić. Znam regulaminy i staram się ich przestrzegać. Jestem lubiany na serwerze, mam dużo wolnego czasu dla serwera jak i forum. Znam obowiązki moderatora, jestem dobry z ortografii i spełniam wszystkie wymagania. Myślę, że dałbym radę podołać tej roli i jestem gotowy do poświęceń dla niej. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej, nazywam się Paweł, mam 13 lat i interesuje się grami komputerowymi często gram w minecrafta, lubię rysować oraz czytać książki. Mam młodszą siostrę, która twierdzi ze jestem głupi w pozytywnym znaczeniu. Kar na serwerze nie miałem dużo lecz jak u każdego gracza jakieś drobne przewinienia w przeszłości się zdarzały. Na co dzień jestem miły, spokojny oraz kreatywny co pozwala mi się rozwijać. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przeczytałem wszystkie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy