Jump to content

Ryswer

Użytkownik
 • Posts

  291
 • Joined

Reputation

118 Doświadczony

5 Followers

About Ryswer

 • Birthday March 6

Personal Information

 • Name
  Paweł
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Koło Olsztyna ;)
 • Interests
  Pomaganie innym .

Crafted.pl

 • Nick
  Ryswer_
 • Servers
  FreeBuild
  SkyBlock
  ToxicOcean

Contact

 • Steam
  Ni mam
 • Discord
  -_-

Recent Profile Visitors

2465 profile views
 1. 1. Twój nick: Adikoo_ / Ryswer_ 2. Liczba osób z którymi dzielisz IP: 1 3. Nicki osób z którymi dzielisz IP: Ryswer_ 4. Dodatkowe informacje (opisz sytuację - wyjaśnij kim są osoby, z którymi dzielisz IP): Mój nowy nick. Na stary nick "Adikoo_" wgl nie wchodzę. I nie chcę przenosić dawnych itemków - chcę zacząć grę od 0.
 2. Ogłoszenia serwerowe.
 3. Najlepszego Nexao !!! Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i radości!!!! 🥳😔

  1. Nexao

   Nexao

   Dziękuję!

 4. A co to się podziało? Wróć kiedyś 👋

 5. Bez zbędnego przedłużania TAK.
 6. Czy ze mną, czy beze mnie ten serwer to nie jest to samo co pamiętam jak zaczynałem z nim przygodę, szkoda bo serwer był fajny, lecz niestety gracze nie mają szans gdy chodzi o pewne sprawy nie będę pisał bo jeszcze dostanę bana, jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć zapraszam na dsc -> Adikoo_#0383.
 7. XD nie wiem, czy lepszy ale i tak tu nie będę grał więc nawet nie wrócę na niego ;>
 8. Bez zbędnego przedłużania odchodzę i tak chcę podziękować: @nnieznana za te wspaniałe rozmowy na dsc (tam zawsze z chęcią pomagam) @tysiuleek123za tą przyjemną rozmowę na ts i wszystko na txo ! @shizuneaza przyjemne rozmowy i wszystko na txo ! @angelika28 za wszystko na txo ! @Oraniaczza wszystko na txo i sky ! @pros_koxu_roxu za wszystko !! @Nie_remikk za wszystko ! @Izabela2011 za wszystko ! @Youstyna za wszystko ! @OwiecaO za wszystko ! @N_i_k_s_i za wszystko ! @Green21 za wszystko ! @kochamgolompkiza wszystko ! @Drzwi_ za wszystko ! @A123BCza wszystko ! @Dawid1212 za kupienie mi svipa na txo!! <3 To ja spadam, bo więcej was nie pamiętam, jutro (26.03.2021) zapraszam na txo tam się z wami pożegnam o godzinie 14:00, już i tak dziś wam rzuciłem moje rzeczy jakie mi zostały. Papa Oczywiście można się ze mną kontaktować -> Adikoo#0383 (discord)
 9. P0g nick, aczkolwiek powiedz mi jak z moją pracą w tle? XD Nie pasuje już do nicku (mogę zrobić na nowo z nowym nickiem ;))

  1. Adikkk

   Adikkk

   Jak zrobisz to będzie gites, ale mi tam nie przeszkadza ;))

 10. Hejka Przychodzę tylko z jednym pytaniem :D Skąd pomysł na nick?
 11. nie, nie @N_i_k_s_i przytuptaj tutaj
 12. Dołączam się do problemu, również tak miałem.
 13. Dasz shadery z tła z prof>?

  1. Ryswer

   Ryswer

   Em, ss'a nie robiłem ja, a osoba która mi je zrobiła ma bana na forum, jak się dowiem jakie to są shadery to Ci napiszę na pw.

    

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy