Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji.

KaproseQ_MC

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

2 Followers

About KaproseQ_MC

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 09/17/2006

About the user

 • Name
  Kacper
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Warszawa
 • Interests
  Minecraft, tenis, technologia,

Crafted.pl

 • Nick
  KaproseQ
 • Servers
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. Interpunkcja u Ciebie leży. Zdania są średnie. Te w punkcie 9 są bardzo słabe. Zdań jest też mało, mam wrażenie je napisałeś tylko dlatego, że są wymagane. Tak jak zdań, komend jest bardzo mało - wiem, że tylko tyle jest wymagane ale zawsze lepiej jest wytłumaczyć więcej. Służy czemu? Komenda nie jest opisana. Dodaje gracza "na cierpliwości"? Nie rozumiem tego zdania. Jestem na NIE.
 2. Komend jest mało, konto wyraźnie stworzone tylko na potrzeby pisania podania. Nie znam Cię zbyt dobrze ale już zdążyłeś wyrobić sobie u mnie złą opinię. Jestem na NIE.
 3. Twoje podanie zostało dodane 21 godzin temu. Moje zostało dodane tydzień temu (1 maja) więc niemożliwe jest, żebym cokolwiek przepisał z twojego podania.
 4. Ogólnie to podanie jest dobre. Niestety niektórzy mają o tobie złą opinię. W takiej sytuacji jestem na NEUTRAL.
 5. Wiek jest okej, zdania też. Opisy komend mogłyby być lepsze. Masz trochę kar, ale nie jest to nic poważnego więc jeśli się poprawiłeś to nie ma problemu. W komentarzach opinie na twój temat są różne, osobiście cię nigdy nie spotkałem (chyba, że zapomniałem) więc nie do końca wiem jak się zachowujesz na serwerze, forum itp. i nie będę się na ten temat wypowiadał. Jestem na TAK z minusem.
 6. Na SkyBlock też jest komenda /kit kluczvip/kluczsvip
 7. Wiek jest okej, nie byłeś karany. To co mógłbyś poprawić to zdania, estetyka podania i trochę opisy komend. Jestem na NIE.
 8. Wedlug mnie jest to troche bezsensowne i niepotrzebne. Jestem na NIE.
 9. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że administracja odpowiada tylko za wymiany przez komendę /wymiana lub tabliczki sklepowe. Jestem na NIE.
 10. 1. Nick: KaproseQ 2. Imię: Kacper 3. Wiek: 14 lat. 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od około 1,5-2 lat. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak, dodatkowo posiadam też Discorda. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, byłem Administratorem na serwerze znajomego i moderatorem w innej grze. 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Zależy od dnia ale zwykle około 2-4 godziny. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okolic
 11. Przydatny pomysł. Jestem na TAK.
 12. Ogólnie to pomysł bardzo fajny, ale jak inni powiedzieli potrzebne by było jakieś zabezpieczenia, żeby nie teleportował nas bardzo daleko, do przepaści itd. Jestem na NEUTRAL.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy