Jump to content

LOman226

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

About LOman226

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 08/18/1995

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  LOman226
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sry ale jestem na nie, mało cie widuje oraz nie widzę żebyś pomagał, powodzenia
 2. NIck: :LOman226 NIck Oskarżonego: MrDomino1839 data: przed chwilą wyjaśnienie: gracz używa dziwnych znaków oraz flooduj pod nieobecnością administracji dowody ss:
 3. Jestem za, widać że jesteś odpowiedzialna oraz pomocna dla innych życzę powodzenia
 4. Nick:LOman226 Nick oskarżonego: adams131 data: przed chwilą wyjaśnienie: gracz obraza mnie za moimi plecami i przez przypadkiem wysyła mi na msg wiadomość o mnie dowody:
 5. 1.Nick: LOman226 2.Imię: Filip 3.Wiek: 13lat 4.Od kiedy grasz na Crafted.pl: Na Crafted.pl gram już ponad rok 5.Masz mikrofon i TS3?: Tak posiadam mikrofon, oraz TS3 6.Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Nie ale chciałbym spróbować, ponieważ lubię pomagać innym 7.Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: W tym czasie mam dużo czasu na grę, ponieważ jestem zorganizowany ok.4-5 godz dziennie 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Tak zdarzyło mi się dostać muta na serwerze za flood 9.Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Chciałbym zacząć od tego że staram się pomagać innym w każdej okazji, ponieważ sprawia mi to dużą przyjemność . Umiem dosyć szybko pisać, oraz znam funkcje jakie powinien pełnić Helper. Od dawna staram się o range na niektórych serwerach. Chciałbym żeby na serwerze był porządek i nikt nie zaśmiecał chatu, ani żeby nikt nie został obrażany przez innych graczy. Również jestem na serwerze jestem we wczesnych godzinach gdzie gracze pod nieobecnością administracji floodują na chacie. 10.Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej, jestem Filip i mam 13 lat uczęszczam do 6 klasy. Moim zainteresowaniem jest jazda na hulajnodze wyczynowej, dużo czasu spędzam na skateparku . Gdy mam wolny czas lubię spędzać go na crafted.pl Mam brata z którym razem spędzamy również dużo czasu, zdarzy się że między nami są kłótnie. Jestem bardzo miłą oraz pomocną osobą. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak, czytałem je wiele razy że znam już go na pamięć. 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane): -/d zaufaj: Daje możliwość budowania graczowi na działce, nawet pod nieobecnością właściciela -/d dodaj: Daje możliwość budowania graczowi na działce, tylko gdy właściciel jest online -/d polacz: Łączy kupione działki w 1 dużą (dla vip, svip) -/d ban: Blokuje gracza na działce, gracz nie może przejść przez granice działki -/d chat: Włącza/Wyłącza chat działki Mam nadzieje że spodoba się wam moje Podanie
 6. Nick: LOman226 Nick oskarżonego: KIngaa Data: 27.05.2020 godz 7:32 Wyjaśnienie: Gracz flooduje pod nieobecnością administracji Dowody:
 7. Nick: LOman226 NIck Oskarżonego: ziomek123ipoZDRO Data: Przed chwilą 27.05.2020 godz. 7:27 Wyjaśnienie: Gracz mnie obraża na chacie Dowody:
 8. Nick: LOman226 Nick oskarżonego: BartoszK123 Data: 26.05.2020 godz 12:40 Wyjaśnienie: Gracz używał wulgaryzmów na chacie działki Dowody:
 9. Jestem za, znam się z tobą od niedawna ale wydajesz się bardzo miły oraz pomocny życzę powodzenia.
 10. Nick:LOman226 Nick oskarżonego: Doksami Data: 25.05.2020 Obraza Gracza Dowody:
 11. 1.Mój nick: LOman226 2.nick oskarżonego: Casioooo 3.godz: 12:11 21.05.2020 4.Co się stało: Pisałem na chacie ze sprzedam Zaklętą Księge Power III zgłosił się Casioooo napisał ze wymiana mu nie działa, nie wieżyłem mu tylko cały czas próbowałem z nim się wymienić. Oscamował mnie przy ./wymiana dał mi 50$ jako zaliczke na wymianie. Ja dałem mu tą księge na wymianie miał mi dopłacić jeszcze 650$ a nie dopłacił
 12. nick: LOman226 nick oskarżonego:Dr0p server: Crafted.pl Kiedy mnie zabił: 19.05.2020 godz 11:23 Pisałem na chacie że kupie tarcze napisał do mnie że mi sprzeda, tepnołem sie na jego działke zobaczył że jeżdże samochodem. Napisał że pójdzie po tarcze i napisze kiedy mam sie do niego tepnąć.Napisał ,,już możesz sie tepać"' więc wpisałem ./tpaccept wtedy deadłem na sur zrzucił mnie do dziury. Przy sobie miałem eq warte 45k czyli: Samochód Bmw e36 które wylosowałem z ruletki diamentowa zbroje, diamentowe narzędzia i baner mikołajkowy.Chciałbym jeszcze powiedzieć że bez powodu przeciez bym sie go nie uczepił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy