Jump to content

polskistronger

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

About polskistronger

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 12/10/2006

O Użytkowniku

 • Imię
  Nikodem
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Przyborów
 • Zainteresowania
  Łucznictwo minecraft kowalstwo książki

Crafted.pl

 • Nick
  polskistronger
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock
  ToxicOcean
  Survival Extreme (1.14)
  Survival Extreme (1.15)
  Creative

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. Gratuluję przyjętego podania!

 2. gz!! No i powodzenia

 3. Brawo, teraz czeka cię rozmowa rekrutacyjna :D 👏

 4. Gratuluję!

  1. polskistronger

   polskistronger

   Dziękuję.

 5. 1. Nick: polskistronger 2. Imię: Nikodem 3. Wiek: 21 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na Craftedzie gram od około roku. 5. Masz mikrofon i TS3? Mam w pełni sprawny mikrofon i konto na TS3 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak byłem kiedyś właścicielem servera grało na nim 40 graczy i większość z nich mnie chwalili. 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? Poświęcił bym od 1 godziny do 5. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nigdy nie byłem karany na na żadnym serwerze ani forum. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Kocham pomagać i często to robię . Łatwo mi idzie rozwiązywanie sporów i problemów i często ludzie proszą mnie o pomoc a ja im pomagam. Kocham też grać na serwerze Crafted.pl jest to mój ulubiony server na którym spędzałbym jeszcze więcej czasu gdyby nie było zbyt często przepełnionego survivala. Pomaganie i minecraft to moje dwie ulubione rzeczy. Kolejnym powodem jest to że gram na Craftedzie już od dawna i wiem jak powinien zachowywać się helper i jaką karę dać w danej sytułacji. Poznałem na tym serverze wiele fajnych osób i często gram też na nim ze znajomymi. Jak mówiłem jestem też graczem aktywnym i mogę pomagać na tym serverze rano jak i wieczorem. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Nikodem a moje drugie imię to Miłosz. Mieszkam w małej wiosce Przyborów na dolnym Śląsku. Jestem ogarnięty, kulturalny, miły, pocieszny a także konsekwentny. Dobrze znam ortografię i potrafię szybko pisać oraz szybko reagować. Oprócz mojego zamiłowania do pomagania i minecrafta lubię nagrywać na youtube mam nie dużo widzów lecz są wierni i lubią mój kanał między innymi z tego, że nie znają mojego prawdziwego głosu. Mam też 2 pupile pieski jeden Leo czarny Lablador a drugi Karmel rudo biały Spaniel. Lubię też sporty takie jak piłka nożna, siatkówka i koszykówka. A moje hobby które robię na codzień to właśnie gry komputerowe, youtube, zajmowanie się zwierzętami, pomaganie, Łucznictwo oraz tworzenie strzał i łuków. Bardzo lubię współpracować i zawierać nowe przyjaźnie. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałem regulaminy. 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Tak, jestem tego w pełni świadom że po dostaniu rangi helper na trybie survival będę musiał zajmować się tym na wersję 1.14.4 jak i tym na 1.15.2.
 6. polskistronger

  problem

  Przykro mu z tego powodu. Mam pomysł poproś kogoś kto ma dostęp do komendy /tp i tepnął by cie przynajmniej.
 7. Tak jak Forester napisał potrzeba 5 zawrtości.Sam zbieram zawartość bo chce złożyć podanie na helpera.
 8. Dzięki uwielbiam pomagać i chciałbym być helperem.
 9. Szkod atylko że nie można już składać podania na helpera. A lubię pomagać .
 10. Witam.Mam pytanie co dostaje gdy dostanę rangę budowniczy. Wiem że mogę budować robić nowe lobby itp. Ale chciałbym wiedzieć do jakich komend ma dostęp gracz z rangą budowniczy. Mam takie samo pytanie do do jakich komend ma dostęp ranga helper na trybie survival ?
 11. Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja złożenia podania o administratora na serwerze CRAFTED.PL. Jeśli się da to chciałbym wiedzieć jak to zrobić gram na Craftedzie już rok lub dwa, lecz na tej stronie niedawno się zarejestrowałem. Proszę o szybką odpowiedź. Jakby co to mój nick to " polskistronger ". Gdybym miał administratora częściej bym nagrywał filmiki na tym serverze i go reklamował. I oczywiście nie działałbym na niekorzyść servera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy