Jump to content

Inglorius

Użytkownik
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

Reputation

207 Mistrz

About Inglorius

 • Birthday 09/16/2003

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  wwa
 • Interests
  tak

Crafted.pl

 • Nick
  Inglorius
 • Servers
  FreeBuild

Contact

 • Discord
  Inglorius#6666

Recent Profile Visitors

9448 profile views
 1. spóźnione najlepszego!!!🎂

 2. 1. Nick:Inglorius 2. Imię:Patryk 3. Wiek: 18 zaraz 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Ponad rok 5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie, ale byłem KidModem i kilka rzeczy pewnie musiałem umieć. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Z 2-3h 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak dużo by wymieniać, ale sprawa jest prosta, zaczynamy z nowa karta i już będę normalny. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Mysle, ze moglibyśmy się dogadać, bylebyśmy się wzajemnie szanowali i nie odzywali do siebie już brzydko. Będę czujnym fajnym i miłym moderatorem forum, wszystko ogarnę. Potrafię już kilka rzeczy, aczkolwiek łapię szybko i wszystko jest do załatwienia. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Patryk, interesuje się kuchnią, gotowaniem, sportem i wiadomo pewnie czym jeszcze(XD). Pracuje jako kucharz w jednej z topowych restauracji w Warszawie. Uczę się w technikum gastronomicznym. Mieszkam sam i nie mam Psa. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: tak
 3. borze pisze sie przez rz

  1. Inglorius

   Inglorius

   Chatka borza

 4. Panie mądraliński. Po pierwsze to ,,byłoby” piszemy razem. Dlaczego Ty osoba, która popełnia błędy, wypomina dużo mniejsze innym, którzy nie maja się za wielkiego znawcę, żeby takim być trzeba mieć czyste sumienie i pewność, ze się nie popełnia błędów. Po drugie na nie, co ty masz w głowie dziecko? edit: zauważyłem, ze postawiłeś przecinek przed ,,i” ty pacanie… o boże, o jezu i jeszcze nie postawiłeś przed ,,aby” ?!??! Co tu się dzieje ?!!?!
 5. gz 200 repki!!!

 6. 1. inglorius 2. adix237 3. Wczoraj 4. Jeśli tak, w zupełności się z Tobą zgadzam, ale jaki był tego kontekst? Jak sam napisałeś.. było to PYTANIE, skierowane do administratora, a nie jego obraza. Wiec moim zdaniem, jeśli powinienem zostać wyciszony to na pewno nie za obrazę administracji i nie na taki czas. Dodam jeszcze, ze nie było to pytanie wzięte znikąd. Zasugerowałem się moja skarga ujęta w skardze poniżej. Ktos napisał raz, rozumiem może ktos przegapic, ale ten gracz napisał to ponownie i nic. Wiem, ze macie tez wewnętrzny system czy traktujecie cos jako obrazę, a czego nie (tak jak z tym, ze gracz napisał ze mam wąchać jego genitalia i wg. Was nie była to obraza zasługująca na karę) A znaczenie słowa cwel mysle, ze mogłoby się sprzymierzyć z ,,wąchaniem czyjegoś siura” gdyż jest to obraźliwe i wręcz obrzydliwe i dzieci grające w ta grę podlapują się żartów na tle seksistowskim i później są takimi Ingloriusami :/ Dokładniej chodzi o to <Klik> 5.
 7. 1. Twój nick: Inglorius 2. Nick oskarżonego: Diamentowy_ziom 3. Data zdarzenia: prsed chwila 4. Wyjaśnienie: mam wąchać siura a nie chce 5. Dowody:
 8. Mam na imię Kunegunda lat 9 muwio na mnie gusia tesz szukam przyjaciela

  1. Inglorius

   Inglorius

   Ok ale jesteś zamloda

  2. ChrupkiSerowe
 9. 1. Inglorius 2. pniewski 3. Teraz 4. ** ajak 5. Usunąłem nieodpowiednie treści //whitee
 10. 1. Twój nick: Inglorius 2. Nick oskarżonego: Hontee 3. Data zdarzenia: Przed chwila 4. Wyjaśnienie: Żarty? co tu się dzieje. Dajcie mnie tu helpera to ja zrobię rewolucje przysiengam. Odnośnik do tego co napisałem na chacie- 5. Dowody:
 11. 1. Twój nick: Inglorius 2. Nick oskarżonego:michal13511 3. Data zdarzenia: Przed chwila 4. Wyjaśnienie: Z pełnym szacunkiem dla administratora, no ale cwel to raczej już obraza. 5. Dowody:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy