Jump to content

Bili_ajlisz

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Początkujący

About Bili_ajlisz

O Użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta

Crafted.pl

 • Nick
  bili_ajlisz
 • Tryby
  SkyBlock
  ToxicOcean
  Survival Extreme (1.15)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uważam, że zasługujesz na tą funkcję, ponieważ widuję,pomagasz.Zdania w podaniu są okej oraz komendy.Powodzonka życzę ;v
 2. 1. Nick:bili_ajlisz 2. Sprzedam:Elytrę 3. Cena:30k 4. Dodatkowe informacje:Osoby zainteresowane do zakupu produktu,będą mogły zgłosić się po nią poprzez napisanie prywatnej wiadomości bądź na serwerze /msg. 5. Screeny (niewymagane):
 3. Jestem na TAK życzę powodzenia!
 4. No więc tak.. Podanie oraz estetyka jest w porządku, w zasadzie jest trochę do przyczepienia ale to drobne błędy które właściwie zdarzą się każdemu.Jeżeli chodzi o komendy oraz TS3 , wychodzi na wielki +.Kary zepsuły ci podanie ale nie przejmuj się każdy może dostać po 2 szansy i tobie tego właściwie życzę. Z interpunkcji i ortografii nie zauważyłam błędów, jeżeli pojawiły się błędy pamiętajmy , że każdy popełnia błędy ortograficzne oraz interpunkcyjne.Krótko mówiąc neutral z + .Powodzenia życzę :))
 5. No więc tak.. Jeżeli chodzi o podanie są pewne rzeczy które można się przyczepić, wiek jest okej w zasadzie tego nie biorę pod uwagę bo każdy ma szansę ;).Z karami - multikonta troszkę zepsuły tutaj podanie.Jeżeli chodzi o rozpiskę podania nie ma się czego przyczepić właściwie.Jestem troszkę na NIE ale liczą się chęci i aczkolwiek życzę ci powodzenia ;)!
 6. Wiek + Podanie + Kary - Wydaję mi się , że kary ci dużo zepsują reputację zwłaszcza plagiat.Dałabym szansę , jestem na TAK, powodzenia!
 7. Pomysł nie jest dla mnie przekonywujący.Jeżeli masz problem z Minecraftem zainstaluj innego bądź wersję.Nowsze wersje są bardziej zainteresowane przez graczy i wzbudzają ciekawość..
 8. Jak sama nazwa mówi "survival" oznacza przetrwanie.Moim zdaniem na nie, tym polega tryb aby przetrwać pomimo trudnych warunkòw.
 9. Jestem na nie , wystarczyłoby kliknąć w klawisz "TAB".Ale to już twoje zdanie
 10. Ciekawy pomysł,jestem na TAK
 11. Moim zdaniem ciekawy tryb , ciężka praca na tym trybie pokazuje, że każdy może osiągnąć sukces.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy