Jump to content

Topor70

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Początkujący

About Topor70

 • Rank
  Znawca
 • Birthday July 8

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Topor70
 • Tryby
  SkyBlock
  Creative
  Survival Extreme (1.15)

Kontakt

 • Discord
  Tomek123#7692

Recent Profile Visitors

2017 profile views
 1. Szczerze? Nawet nie wiem jak to skomentować Oczyścicie jestem na NIE dlaczego? 1. Pay2win 2. Można je zdobyć z mysteryboxów 3. Nie jest ich za mało na serwerze, bo ^^ 4. Z kit vip (albo vip+) można je dostać (nie tylko startowego ale chyba też z /kit vip a może i z /kit gracz też) 5. Same koksy są POTĘŻNE i jeśli zacznie ich być za dużo to... ech... 2 słowa: NOWI & GRACZE 6. Jeśli koksów będzie za dużo to cała równowaga serwera... em.. to? Daj łapkę w górę abym mógł dobić 50 punktów reputacji!
 2. oki thx można zamknąć (chyba)
 3. Coż powiedzieć.. dawno mnnie tu nie było i nie wiem do kogo napisać Nie mogę się zalogować (samo dostanie się tu sprawiało problemy) Proszę o szybką pomoc, mam premkę więc nie powinno być problemów
 4. 1. Twój nick: Topor70 2. Nick oskarżonego: Topor 3. Data zdarzenia: 21.12.2020 Około 17:00 4. Wyjaśnienie: Jakiś ### Się podemnie podszywa używajać nicku "Topor"'70 5. Dowody: Istnienie takiego konta 2 zdjęcia: (w 2 widać tab a podszywasz jest w 3 linijce 6 od dołu) PS sory za błędy ortograficzne ale to na szybko Edit: Jest w regulaminie serwerów minecraft taki em... chyba paragraf nie jestem pewien: "§2.5 Zakazane jest podszywanie się pod graczy, Youtuberów oraz administrację."
 5. "więc jeżeli nie podoba ci się to to po prostu nie graj na tym serwerze". - ... wiesz gdzie jesteś? Jesteś na forum w dziale propozycje, a po co on jest? Żeby ULEPSZYĆ serwer, a nie podawać powody że "Serwer jest dla trolli jeśli ci się nie podoba to nie serwer się nie zmienia i umrze ze starości". Ja chcę żeby tylko się trochę OGARNELI a nieprzestali na zawsze nagrywać (bo jest to dobre dla serwera)
 6. 1. Twój nick: Topor70 2. Nick oskarżonego: dawidulek 3. Data zdarzenia: 2 może 3 minuty temu 4. Wyjaśnienie: Słowa 5. Dowody:
 7. 1. Twój nick: Topor70 2. Nick oskarżonego:Pawlozmeksyku 3. Data zdarzenia: 19.11.2020 godzina około 21:05 4. Wyjaśnienie: Próba handlu vip'ami 5. Dowody:
 8. 1. Napisałem że MI się tak nie przydarzyło 2. Wystarczający? Zanim miałem konto na forum (albo zanim osoby zostały zbanowane) co 2 osoba mówiła mi o tym że ma cheaty (sam mam kolegę który po 5 MIESIĄCACH okazał się cheaterem, a miał full odpał, czyli multi-kill aurę, bunny hopy, x-ray) 3. Wiem że to tanie ani proste nie jest, ale właśnie dlatego powinno się zacząć jak najwcześniej się da
 9. Na NIE!!! System jest taki od dawna i nie wadzi za bardzo Nigdy nie zrobił mi tak jakiś bogatszy gracz (a polowanie na biedaków nic nie daje) Na razie lepiej żeby administracja zajęła się anty-chitem (sory jak źle napisałem)
 10. §3.13.1 Wszelkiego rodzaju mody typu Optifine, Minimap, LabyMod są dozwolone, jeżeli nie wiążą się z dodatkową przewagą typu pokazywanie serc, jaskiń itd. - Regulamin serwerów Crafted.pl Nie wiem czy pokazuje serca lub jaskinie, tym się już administracja raczej zajmie Ps Ja też kilka razy dawałem skargi i dopiero ktoś NA MNIE napisał skargę
 11. 1. Twój nick:Topor70 2. Nick oskarżonego: Cantare_ 3. Data zdarzenia:nwm 4. Wyjaśnienie:gracz na podesłanym screene ma kilka wspomagaczy (mini-mapa, stan narzędzi, aktualne efekty) 5. Dowody:
 12. Topor70

  [Pytania] VPN

  Skoro nikt mi nie może powiedzieć... Proszę o ZAMKNIĘCIE wątku
 13. Topor70

  [Pytania] VPN

  Co się dzieje z użytkownikiem który tworzy multi konta i ma VPN? Pytam z ciekawości bo nie iwem jak wygląda wtedy sprawa (a ja ogólnie jestem ciekawski)
 14. 1. Twój nick: Topor70 2. Nazwa błędu/bugu: Bedrock 3. Opis błędu/bugu: 2 bedrocki na BARDZO WYSOKIM POZIOMIE 4. Data zdarzenia: dziś 5. Screeny/Filmiki: po prostu pójdźcie na kordy -525 91 1708
 15. ale pochodnię można mieć też w lewej ręce + trzeba mieć optifine'a (i takie małe światełko nie jest jakaś duża przewaga)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy