Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji.

pasztet_winiary

Użytkownik
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Pomocny

6 Followers

About pasztet_winiary

 • Rank
  Znawca
 • Birthday October 3

About the user

 • Name
  cotek
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  cotkowo
 • Interests
  cotki

Crafted.pl

 • Nick
  niedługo pasztet1337_
 • Servers
  FreeBuild
  Survival Extreme (1.15)
  Survival Extreme (1.16)

Contact

 • Skype
  cotek
 • Steam
  cotek
 • Discord
  cotek

Recent Profile Visitors

952 profile views
 1. 1. Twój nick: pasztet1337_ 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: cedisz 3. Długość bana: na zawsze 4. Data nadania bana: dziś 5. Wyjaśnienie: Dostałem bana za współpracę z cheaterem, a zaczęło się od tego, że jakiś titowichers chciał soja, mówił też, że jest kolegą ssamykoxy, z którym miałem soja. Odpisałem mu na to, że może być sojusz za coś, a on mi dał shulkera, więc zrobiłem z nim sojusz. Potem szeregowy_bober spytał się, czy zbuduję z nimi expiarkę w endzie i się zgodziłem, więc poszedłem z nimi budować. Wtedy zobaczyłem, jak titowichers lata na fly'u, jednak nie zgłosiłem tego na /admin, c
 2. Nie raz mi się tak zdarzyło, jest to dość uciążliwy błąd więc apeluję o usunięcie go.
 3. 1. Nick: 2. Kupię: 3. Cena: 4. Dodatkowe informacje: 5. Screeny (niewymagane): 1. pasztet1337_ 2. Cały anielski set oprócz miecza 3. Ileś tysięcy 4. Jak ktoś ma na sprzedaż, mail send pasztet1337_, co do ceny jakoś się dogadamy.
 4. Z ogniem trochę racji, ja mam swojego txt tylko zmniejszającego ogień, textury pozostałych bloków są niezmienione.
 5. Witam wszystkich! dzisiaj opowiem, jak się nauczyć pvp (wersja 1.16) 1. Bardzo polecam mieć włączony dźwięk w grze. Moim zdaniem dźwięk trafionego hita "motywuje", żeby trafić kolejnego. 2. W netherytowych zbrojach najlepszą techniką pvp jest tak zwany "kryt spam". Polega on na ciągłym zadawaniu przeciwnikowi ciosów krytycznych, jednocześnie chodząc dookoła niego. 3. Nie baw się w pobieranie txt. Moim zdaniem najlepszy jest czysty mc. 4. Polecam puścić sobie jakąś fajną muzykę. Jaką? To już zależy kto co lubi.
 6. Na tak z wielkim -. Powodzenia!
 7. 1. pasztet1337_ 2. Filipeeeq_ 3. 2 dni temu 4. Plagiat podania Olivkiiii 5.
 8. 14 lat to ty raczej nie masz, w profilu na forum masz datę urodzenia 1999 rok. Naucz się liczyć, zanim napiszesz podanie. Poza tym 2 razy reklamowałeś serwer, więc nie wydaje mi się, żebyś przeczytał regulamin. Interpunkcja także leży. W mc dobry też nie jesteś, mało grasz na serwerze i nie widziałem, żebyś rzucał jakieś itki. Na wielkie nie, życzę niepowodzenia.
 9. Na nagraniu nie widać za bardzo żeby ten gracz miał reacha - moim zdaniem wygląda to na zwykłe lagi. Jeśli posiada on wspomagacze to chciałbym zaznaczyć, że nie wiedziałem o tym i nie współpracowałem z nim celowo.
 10. Tęsknisz za grą na sve? Kilka dni od zrobienia nowego multikonta to nie tak dużo.

   

 11. Masz 18 lat i głos dziecka? Współczuję...

 12. 1. pasztet1337_ 2. AKmiruPL/YoQub_ 3. Cały czas. 4. Kiedy akmiru grał jeszcze na koncie kamilosxd123, miał on bana. Grał on wtedy na multikoncie o nicku YoQub_, na co nie miałem kiedyś odpowiednich dowodów. Przeglądając sobie dziś namemc, zobaczyłem coś, co jest na ssie niżej. Polecam także sprawdzić ip obu kont i zbanować nick YoQub_, bo prawdpodobnie Akmiru bedzie grał na mk, ponieważ obecnie ma bana. 5. https://pl.namemc.com/search?q=AKmiruPL
 13. Z tym się zgodzę, proponuję skończyć tą kłótnie, bo to moje słowo przeciwko twojemu słowu, zostawmy do rozpatrzenia administracji.
 14. najeżdżanie na wiek nie jest dobrym argumentem na to, że nie współpracujesz z wdeffem. Przekażę przy najbliższej możliwej okazji. Film, gdzie wdeff cheatuje: film, gdzie z nim współpracujesz:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy