Jump to content

Tab_alugs

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

2 Followers

About Tab_alugs

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday January 1

O Użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta

Crafted.pl

 • Nick
  Tab_alugs
 • Tryby
  SkyBlock
  ToxicOcean

Kontakt

 • Discord
  Heringo#6139

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. mm mm gratulacje i powodzenia na nowym trybie!

 2. Na nie, osoby wyżej wymieniły powody.
 3. Tak z minusem, wątpię, że to wprowadzą
 4. Hej, podanie jest bardzo ładnie wyformatowane, ale dopatrzyłam się kilku błędów ortograficznym oraz interpunkcyjnych, lecz oprócz tego jest pięknie. Na serwerze grasz od dwóch lat, chociaż nie widuję cię zbyt często na toxicu, chociaż moja aktywność nie jest jakoś regularna, więc mogliśmy się minąć. Byłeś w administracji co jest dużym plusem, taryfikator kar jako tako kojarzysz. Komendy są opisane prawidłowo, ale jest ich po prostu mało, a z tego co się orientuje toxic ocean oferuje o wiele więcej komend do wykorzystania. Jestem na neutral z plusikiem, powodzenia życzę.
 5. Hmm.. Zacznę może od tego, że w sumie nie widuję cię często na toxicu, właściwie kojarzę cię odrobinę z czatu, ale też nie jakoś bardzo. Uważam, iż nie zachowujesz się na 15 lat kary nie świecą pustkami, podkopanie kolegi "dla zabawy" nie jest jakoś wybitnym ani zabawnym pomysłem. W punkcie dziewiątym napisałeś dosyć dużo zdań, lecz powątpiewam w twoją "szóstkę z polskiego" gdyż brakuję tam kilku przecinków. Oprócz tego zdania są raczej na plus. W punkcie dziesiątym opis jest mało rozwinięty, a skoro masz ocenę celującą z naszego ojczystego języka i chodzisz do ósmej klasy podstawówki powinien
 6. Wiek: + Kary: - Ts, doświadczenie: + Zdania: + Komendy: + Werdykt: Jestem na tak!
 7. 1. Twój nick: Tab_alugs 2. Nick oskarżonego: CPCV_7as 3. Data zdarzenia: 05.04.21 około 3-5 minut temu 4. Wyjaśnienie: reklama innego serwera 5. Dowody:
 8. Podanie wygląda bardzo ładnie, jest przyjemne dla oka. Wiek jest jak najbardziej na plus, mikrofon masz to też jest ważne. Jak gram to w sumie jesteś dosyć widoczny na chacie, zdania też masz dobrze napisane. W sumie jedyne do czego mogę się doczepić to jest to, że byłeś już karany na serwerze. No ale było minęło widać, że zrozumiałeś swoje błędy i się zmieniłeś. Jestem na TAK z małym -, powodzenia życzę!
 9. 1. Nick: Tab_alugs 2. Imię: Amelia, aczkolwiek wolę, gdy zwraca się do mnie Mela. 3. Wiek: Trzynaście. 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Swoją przygodę z serwerem Crafted zaczęłam mniej więcej pod koniec 2019 roku albo na początku 2020roku. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Niestety nie miałam takiej okazji zajmować się serwerem minecraftowym, ale moderowałam dosyć obszerne serwery na discordzie oraz jedną grupę na facebooku więc myślę, że jakieś doświadczenie mam:).
 10. jasne!! cop lubi pływać??
 11. Jestem na nie, svip straciłby na wartości ;d
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy