Jump to content

WielkaAzjatka

Użytkownik
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Reputation

15 Początkujący

About WielkaAzjatka

 • Birthday 03/02/1871

Personal Information

 • Sex
  Kobieta
 • City
  Kraków
 • Interests
  Szalony1337_

Crafted.pl

 • Nick
  vLirin
 • Servers
  SkyBlock
  Creative
  Survival Extreme (1.14)
  Survival Extreme (1.15)

Contact

 • Discord
  vLirin#7301

Recent Profile Visitors

1337 profile views
 1. Opisy cheatów w żadnym wypadku nie były skopiowane z żadnej strony.
 2. 1. Nick: vLirin 2. Imię: Sara. 3. Wiek: 16 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od roku. 5. Masz mikrofon i TS3? mam. 6. Pełniłeś kiedyś podobną funkcję? Tak, na jednym serwerze. 7. Ile łącznie poświęcił/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (Czas na trzech serwerach)? 3-5 godzin. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (Jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Dostałam 2-3 muty. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć? (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem osobą miłą i chętną do pomocy, oznacza to że jestem skłonna do rozmowy z innymi graczami i zakładania znajomości. Moja wiedza o serwerze, jak i o minecrafcie pozwala mi odpowiedzieć na liczne pytania graczy. Nie używam wulgaryzmów, jestem raczej bezkonfliktowym i opanowanym typem człowieka. Jestem osobą odpowiedzialną, potrafię również sprawiedliwie osądzać ludzi, więc na pewno nie ukarałabym nikogo bezpodstawnie. Znajomość mojej ortografii jest na bardzo wysokim poziomie, nie mam problemów z szybkim pisaniem na klawiaturze. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Sara i od urodzenia mieszkam w Krakowie, chodzę tam również do plastyka. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak. 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? tak. 13. Jesus - Chodzimy po wodzie. Kaboom- Wysadza bloki wokół Ciebie. Killaura- Atakujemy najbliższą osobę, z kilku kratek. Panic - Natychmiast wyłącza wszystkie cheaty. Reach- Zwiększa zasięg, czyli bijemy z kilku kratek. SafeWalk - Chroni Cię przed upadkiem. ScaffoldWalk- Automatycznie stawia pod Tobą blok. Spider- Wspinamy się po ścianach. Xray- Przez bloki widzimy surowce. AntyKnock- Pozwala na nie odpychanie gracza. Chest ESP - Pokazuje nam wszystkie najbliższe skrzynie w rejonie. Criticals - Każdy hit który zadajemy jest krytyczny. AutoWalk- Automatycznie chodzimy. Flight- Szybciej latamy . AutoMine - Automatycznie kopiemy.
 3. 1. Twój nick: vLirin 2. Nick oskarżonego: supler 3. Data zdarzenia: 04.07 4. Wyjaśnienie: gracz używa wulgaryzmów 5. Dowody:
 4. 1. Twój nick: vLirin 2. Nick oskarżonego: DerpileQ 3. Data zdarzenia: 03.07.21 4. Wyjaśnienie: gracz używa wulgaryzmów. 5. Dowody:
 5. 1. Twój nick: WielkaAzjatka 2. Liczba osób z którymi dzielisz IP: 0 3. Nicki osób z którymi dzielisz IP: vLirin 4. Dodatkowe informacje (opisz sytuację - wyjaśnij kim są osoby, z którymi dzielisz IP): Zmiana nicku
 6. 1. Mój nick: WielkaAzjatka 2. Nick oskarżonego: yawari 3. Data zdarzenia: 28.04.2021 4. Wyjaśnienie: Obraza gracza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy