Jump to content

__Molly___

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Pomocny

About __Molly___

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday December 6

O Użytkowniku

 • Płeć
  Inne

Recent Profile Visitors

903 profile views
 1. #UbKarocia <33
  (wcale mnie nie zmusiła)

   

  1. Karotka_pl

   Karotka_pl

   no nie zmusiłam :< kc <33

    

 2. 1. Twój nick: __Molly___ 2. Liczba osób z którymi dzielisz IP: 2 3. Nicki osób z którymi dzielisz IP: ItzMollyBtw, mollymoon159 4. Dodatkowe informacje (opisz sytuację - wyjaśnij kim są osoby, z którymi dzielisz IP):o mollymoon159 już pisałam, a ItzMollyBtw to nowy nick mam. Prosiłabym też o przeniesienie vipa na nowy nick ;3
 3. 1. Twój nick: __Molly___ 2. Nick oskarżonego:__Molly___, ItzMollyBtw 3. Data zdarzenia: 4. Wyjaśnienie:Mk i x-ray (jak znowu bana nie dacie bo daty nie ma to debile z was 100%) 5. Dowody:
 4. 1. Twój nick: __Molly___ 2. Nick oskarżonego: __Molly___ 3. Data zdarzenia: 4. Wyjaśnienie: Gracz używa wspomagacza x-ray 5. Dowody:
 5. Np. to że na dc zawsze pisze inny wiek.
 6. Karociu naprawde nie mam ochoty się z tobą kłucić bo wiem że nie odpuścisz. Podczas moich urodzin nie przypominam sobie żebym mówiła które to były urodziny, a w rekrutacji do teamu też jestem prawie pewna że napisałam 14 lat. Przepraszam, tak w tym przypadku to ja wprowadziłam w błąd. Na imie mam Natalia lecz wolę jak mówią na mnie kamila.
 7. Dziękuje za poprawinie, i niestety to co mówisz nie jest prawdą sama wiesz, że ani nie wyglądam, ani nie brzmię na rocznik 08, a także wiesz że to były tylko żarty. Równie dobrze mogłabym ci powiedzieć że mam 10 lat i byś mi uwierzyła.
 8. Chyba wszyscy moi znajomi wiedzą że na dc nie podawałam swojego prawdziwego wieku.
 9. Nie wiem skąd wyciągnąłeś takie wnioski, lecz wszystko w tym podaniu jest prawdą. Wiem że często lubie żartować o swoim wieku, ale serio nie musisz aż tak upierać się z tym 08. Co do tego że ide do normalnej szkoły to mówiłam że za rok, ponieważ jestem w popołudniowej szkole muzycznej i w tym roku ją kończe.
 10. Karociu, po pierwsze nie jestem 08 tylko 06. Co do bana, bardzo przepraszam za tamten incydent. Muty miałam najwyżej 3 razy, a wulgaryzmów na craftedzie nie używam, więc bardzo bym prosiła o nie osądzanie mnie o rzeczy których nie zrobiłam. ( Przypominam sobie tylko jedną sytuacje kiedy przeklnęłam na serwerze, ale zostałam już za to ukarana)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy