Jump to content

thePresJa

Sponsor
 • Content Count

  762
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

thePresJa last won the day on January 30 2018

thePresJa had the most liked content!

Community Reputation

503 Expert

About thePresJa

 • Rank
  Stały Bywalec
 • Birthday 11/22/2001

O Użytkowniku

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Leszno
 • Zainteresowania
  Lech życiciem

Crafted.pl

 • Nick
  thePresJa
 • Tryby
  Survival Extreme (1.15)

Kontakt

 • Steam
  AlicjaPo2StronieLustra
 • Discord
  thePresJa

Recent Profile Visitors

6533 profile views
 1. 1 thePresJa 2 Pan_kasztan123 AaronSK5 3 19:25 4 wulgaryzmy i obraza graczy 5
 2. 1. Twój nick: thePresJa 2. Nazwa propozycja:Tryb. Survival 1.8 + Gildie 3. Opis: Raczej każdy wie na czym polega ten tryb, więc za dużo się nie rozpiszę. Więc gdyby miałby taki tryb powstać na tym serwerze można by było wprowadzić takie rzeczy jak np : - limit cps - możliwość używania makro ( gdyby nie było by takiej możliwości dużo osób mogło by za makro dostać bana,a wcale tego nie posiadać) - możliwość wejścia na ten tryb tylko z paczki antycheaterskiej blazing pack ( nikt by nie miał problemów gdyby dostał bana za nic) - co 2-3 miesiące nowa edycja - rangi na 10 dni, 30 dni lub całą edycję. - nagrody dla top graczy i top gildi 4. Dlaczego akurat to: Według mojej opinii brakuje tego trybu na tym serwerze i myślę, że dużo osób spędzało by na nim swój czas i było by to fajnym urozmaiceniem.Każdy by chciał spróbować czegoś nowego na tym serwerze. Wiem, że było dużo propozycji na temat nowych trybów ale prosiłbym administrację by zostawiła ten wątek i dała możliwość wypowiedzenia się innym użytkownikom. Sam tryb jest trudniejszy do zrobienia niż kolejny Survival Extreme, ale łatwiej można by było go ogarnąć niż tryb bedwars.
 3. chej depresja gz 1 repki

 4. gje zet 500 repeg presja

 5. 1. Twój nick:thePresJa 2. Nick oskarżonego: Calif, MagicNow 3. Data zdarzenia: dziś 4. Wyjaśnienie: [email protected] odrzucił skargę na MagicNow. Otóż wasza wspaniała administracja jest coraz bardziej surowsza dla użytkowników serwera i inni raz karzą za takie coś a inni nie. Była kiedyś taka sytuacja i to nie dawno ze gracz napisał na serwerze zapraszam na dragona i nie dostał kary chodź każdy przecież wie ze taki serwer istnieje i raczej każdy go zna. Tutaj mamy sytuację gdzie na napisanie " chodź pograć na derp" Juz jest kara a nie jest to nawet połowa nazwy serwera. Jeżeli już karzecie to może sprawiedliwej. Każdy sobie daje kary jak mu się podoba a inni nie dają. Więc albo wszystkim użytkownikom dajecie bana co piszą 1/2 lub 1/3 ip serwera. Albo dajecie bana ludziom za podanie całego ip serwera bo jeszcze trochę to za napisanie 2 liter jakiegoś serwera dostanie się tu bana. Jeszcze trochę i nie będzie miał kto grać na tym serwerze bo każdy bana będzie miał :D Proszę by ktoś inteligentny rozpatrzył tą skargę, najlepiej żeby to Hugo był. 5. Dowody:
 6. 1. Twój nick:thePresJa 2. Nick oskarżonego: kamilosxd123 bulbin1337 3. Data zdarzenia: 19:30 4. Wyjaśnienie: Pan kamilosxd123 pisał ze robił coś z mamą mojego kolegi. A bulbin1337 mnje obrażał 5. Dowody:
 7. 1 thePresJa 2 Wujek Franek #5700 3 10: 4 Reklama serwera minecraft w statusie 5 "zawierające reklamy, a przede wszystkim reklamy innych stron dyskusyjnych, serwerów Minecraft, TS3 czy Discord", jak widać jest tam IP serwera.
 8. Gz Magiczny, może kiedyś będzie mod 😛

 9. Administracja już wypowiadała się na ten temat ze nie będziesz powiększa slotów min. z tego powodu ze występują lagi. Jestem na nie.
 10. Kocham Ciebie, tak cb osobo w fajnym kolorku 

  1. clryy

   clryy

   kotki zjadam na sniadanie

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy