Jump to content

Potion07

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

2 Followers

About Potion07

 • Rank
  Doświadczony

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Potion07
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja już mam połączone 4 działki, czy mółbym tą też kupić?
 2. Na nie. Podpisy nie powinny przechodzić z rąk do rąk ani tym bardziej być kupowane za realną kasę
 3. Klub zajmuje się łączeniem konsumentów, dostawców i właścicieli sklepów na freebuildzie.
 4. Obecnie trwa rekrutacja na: Lidera (1x) Obowiązki: Zarządzanie klubem pod nieobecność właściciela Ogarnianie moderatorów + Obowiązki moderatora Wzór: Tytuł wątku: Podanie na lidera 1. Nick na serwerze 2. Imię 3. Wiek 4. Coś o sobie (Min. 4 zdania) 5. Czy jesteś liderem w jakimś innym klubie? 6. Masz jakieś doświadczenie? Moderatora (2x) Redagowanie treści Moderowanie wątków Wzór: Tytuł wątku: Podanie na Moderatora 1. Nick na serwerze 2. Imię 3. Wiek 4. Coś o sobie (Min. 4 zdania) 5. Masz jakieś doświadczenie?
 5. Oto wzór na dodanie ogłoszenia pracy dla dostawcy: 1. Nick na serwerze: 2. Gdzie jest sklep?: 3. Co ma dostarczać?: 4. Ile płacisz?:
 6. Oto wzór na dodanie swojego sklepu na targu: 1. Nick na serwerze: 2. Piętro na targu 3. Co sprzedajesz? 4. Numer sklepu na targu? 5. Ceny (W jakich granicach się wachają) 6. Jak dotrzeć do twojego sklepu?
 7. Oto wzór na dodanie swojego sklepu na działce: 1. Nick na serwerze: 2. Komenda do przeteleportowania na działkę: 3. Co sprzedajesz? 4. Czy sprzedajesz itemy eventowe, etc. (Czy sprzedajesz niektóre itemy w "gablocie") 5. Ceny (W jakich granicach się wachają):
 8. Szukam szybkiego kontaktu do adika. Na Discord nie odpowiada. (Nieaktywny) Przykładem takiego kontaktu jest messenger. Szukam go z powodów prywatnych. Pisz pod wątkiem/PW.
 9. Adik podaj proszę messengera na PW

 10. 1. Twój nick: Potion07 2. Nick oskarżonego: pro24680 3. Data zdarzenia: 14.11.2018 4. Wyjaśnienie: Sprzedaje oszukany klucz do ruletki pieniężnej. 5. Dowody: https://imgur.com/a/xvjeRLs
 11. NAZWA, KTÓRA MA BYĆ NA GRAFICE: Redstone Club TEMATYKA: Minecreftowy redstone. GRAFIK, KTÓRY BY TO ZROBIŁ: Ktokolwiek WYNAGRODZENIE: Niestety nie mam nic.
 12. 1. Twój nick: Potion07 2. Nick oskarżonego: Maluziakk 3. Data zdarzenia: 19.10.18 4. Wyjaśnienie: Użytkownik przeklina na msg 5. Dowody: http://bit.ly/dowodycrafted
 13. 1. Twój nick: Potion07 2. Nick oskarżonego: kubaatojaa o ile nie zmienił nicku 3. Data zdarzenia: 3 -4 -5 lipiec 4. Wyjaśnienie: Poznał moje hasło i załatwia mi bana, przenosi moją postać w inne miejsce, loguje się na moje konto na forum. 5. Dowody: [KLIK] Nie będe udowadniał logowania na forum bo podam wtedy jego adres
 14. Auotomatyczny Elewator Torowy Biąrący Ropę (Naftową)
 15. AnkaBananka (CHODZI MI O ZWYKŁEGO BANANKA!)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy