Jump to content

Kirex_ez

Użytkownik
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Reputation

9 Początkujący

1 Follower

About Kirex_ez

 • Birthday 04/18/2004

Personal Information

 • Name
  eseseseses
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Nie interesuj sie
 • Interests
  Spanie

Crafted.pl

 • Nick
  esesese
 • Servers
  Creative

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick:Kirex_ez 2. Nick oskarżonego:CafeKaskada 3. Data zdarzenia:przed chwila 4. Wyjaśnienie:Cafe dal mi mute za napisanie 'chyba ty.' pisalem sobie z kartoflem i on napisal pies a ja 'chyba ty' dostalem mute na 10 minut za nic 5. Dowody:
 2. 1. Twój nick: Kirex_ez 2. Nazwa błędu/bugu: nie dostałem itemu, który kupiłem 3. Opis błędu/bugu: Kupiłem przed chwila shulkera i elytre i nie dostalem elytry ale shulker tak 4. Data zdarzenia:5/24/2021 ( z 2 minuty temu) 5. Screeny/Filmiki:
 3. Qubi, miałem bana ogólnie na serwer zobaczyłem teraz i nie mam w ogóle bana mam nawet ss bana
 4. 1. Twój nick:Kirex_ez 2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Cukinia 3. Długość bana:perm 4. Data nadania bana:2021-02-03 5. Wyjaśnienie: Dostałem bana za "multikonto", ja i mój brat gramy na craftedzie i mamy te same ip. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Gram na craftedzie dosyć długo, głównie na creative, zależy mi na unbanie :peeposhy:
 5. 1.Kirex_ez 2.SeriXy 3. przed chwila okolo godziny 20:10 4. SeriXy dała mi nie prawidłowego mute za tak zwaną 'reklame' serwera mineplex, serwer jest również duży tak samo jak hypixel 5.
 6. 1. Nick: Kirex_ez.2. Imię: Kacper.3. Wiek: 16.4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? cos około listopada 2020 roku.5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam mikrofon oraz TS3, w dodatku umiem obsługiwać się TS3.6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, wiele razy.7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Zależy od dnia, zazwyczaj cos okolo 3/4 godzin8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Jeśli się nie mylę 2 razy byłem karany mute na 5 minut i 15 minut, za obraze gracza.9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chciałbym żebyście mnie przyjeli, ponieważ poświęcałbym dużo czasu na serwer. Starałbym się jak najlepiej pomagać graczom. Jeśli gracz nie będzie wiedział co zrobić w danej sytuacji bądź nie będzie wiedział jaką komendę użyć doradzę mu. często gram do późna więc będę mógł mutować/banować jeśli gracz nie będzie trzymał się regulaminu.10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć, jestem Kacper mam 16 lat. Lubię grać w minecraft oraz pomagać ludziom w życiu realnym oraz internetowym. Mam dobre relacje z wieloma osobami. Interesuje się grami, rowerami oraz informatykom. Gram w Minecraft od ponad 8 lat, znam się dobrze na Minecrafcie, komendach itp. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przeczytałem.12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane):- /d zaufaj: Zaufanie graczowi ponad wszystko.- /d dodaj: Dodanie gracza do działki.- /d polacz: Łączy się działki kiedy ma się dwie.- /d ban: Banuje się gracza na swojej działce.- /d chat: Pisanie na chacie swojej działki, bądź spawnu. - /sklep pvp: Kupuje się tam itemy do bicia się. - /itemdb: Pokazuje to ID bloku, którego trzyma się w łapce. - /d tp: Teleportuje to Cię na swoją działkę. - /warp kosciol: Teleportuje to Cię do miejsca, w którym można wziąść ślub. - /d auto: Dobiera Ci losową działkę z dostępnych. - /d zajmij: Dostajesz działkę, na której stoisz.
 7. Tak, przydaloby sie takie cos
 8. 1. Twój nick: Kirex_ez 2. Nick oskarżonego: lysyezz 3. Data zdarzenia: 19.02/2021 16:18 4. Wyjaśnienie: lysyezz buguje sie w lisciach na pvp 5. Dowody:
 9. na tych dowodach na Nate widać noslowdown jeszcze 

 10. 1. Twój nick: Kirex_ez 2. Nick oskarżonego: Nate 3. 04.02.2021 4. Użytownik Nate używa wspomagaczy do bicia sie typu: reach/kill aura 5: Dowody w filmie:
 11. 1.Kirex_ez 2.Dragonfly 3.Teraz 4.uzywa wspomagaczy [ anty knock ] 5. dowod film 2020-12-01 17-31-21.mkv
 12. 1. Kirex_ez 2. Herobirne_ 3. 30.11.2020 4. Herobirne_ czituje na kill aurze bije i je koxy i ma reacha 5.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy