Jump to content

SzalonyPtak

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

127 Doświadczony

6 Followers

About SzalonyPtak

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 12/19/1871

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Kraków
 • Interests
  vLirin

Crafted.pl

 • Nick
  SzalonyPtakk
 • Servers
  Creative
  Survival Extreme (1.14)
  Survival Extreme (1.15)
  Survival Extreme (1.16)

Contact

 • Discord
  szef#6479

Recent Profile Visitors

1008 profile views
 1. Skoro marchewa jest niewinny, niech wyśle swoją perspektywę. Do tej pory nie raczył jej pokazać, więc dowodów na to, że był czysty nie posiadał. Dalej nie rozumiem dlaczego skarga została odrzucona? Lagów na powyższym filmiku nie było, widać tam płynną grę, nikogo ani razu nie ścięło. "Rozpatrując skargi nie chcę, aby niewinny gracz otrzymał karę, albo żeby było odwrotnie - winny gracz jej nie otrzymał." Jaki niewinny gracz, skoro nawet na załączonych ss'ach widać, że nie grał na czysto. Widać tam przynajmniej 10 uderzeń bokiem, nawet więcej. Twoje "tłumaczenia" są bezsensowne.
 2. 1. Twój nick: SzalonyPtakk 2. Nick oskarżonego: Cedisz 3. Data zdarzenia: 06.06.21 4. Wyjaśnienie: Admin odrzucił skargę na SlonaMarchewa68, mimo tego, iż widać na niej z ilu kratek gracz bije, oraz uderza plecami i nie raz bokiem. Zauważyłem również pod koniec filmiku aim assista. Proszę o rozpatrzenie tej skargi ponownie na spowolnieniu, ponieważ nie zgadzam się z decyzją Cedisza. Pozdrawiam. 5. Dowody: https://crafted.pl/topic/62375-odrzucone-skarga-slonamarchewa68/
 3. Sama?dlaczego zwracasz się do mnie w formie żeńskiej?Z tego co mi wiadomo miałeś włama tydzień temu a sytuacja wydarzyła się gdy odzyskałeś konto więc twoje tłumaczenie się włamywaczem jest na marne :\
 4. Kim jesteś aby oceniać ile mam lat, nigdy nie rozmawialiśmy ze sobą więc po czym stwierdzasz mój wiek? Bardzo dobrze wiem co mam na moim skinie a to że widzisz cokolwiek innego nie jest powodem aby mnie karać :)
 5. No ale co ma 'imitować',desperacko szukacie powodu abyśmy zostali ukarani w jakiś sposób.
 6. XDD a kto mógł,no oczywiście że ty lmao
 7. Ależ my się nie włamaliśmy na twoje konto D: Przestań płakać,widać że już bronisz kolegów na siłę lolololol
 8. 1. Twój nick: SzalonyPtakk 2. Nick oskarżonego: SlonaMarchewa68 3. Data zdarzenia: 04.06.21 4. Wyjaśnienie: Delikwent używa killaury i reacha 5. Dowody:
 9. 1. Twój nick: SzalonyPtakk 2. Nick oskarżonego: mooqly 3. Data zdarzenia: 27.05.2021 4. Wyjaśnienie: kill aura 5.Dowody:
 10. 1. Twój nick: SzalonyPtakk 2. Nick oskarżonego: v4ash 3. Data zdarzenia: 27.05.2021 4. Wyjaśnienie: Gracz lubi latać 5.Dowody:
 11. Jestem na tak,powodzenia :)
 12. Jestem na nie,chyba nie muszę mówić dlaczego ponieważ obydwoje wiemy co robiłeś :)
 13. Kasiu , nie blokuj na dc ;-; 

  1. SzalonyPtak

   SzalonyPtak

   oczywiscie

  2. Marciniasty_012

   Marciniasty_012

   no to moze odblokuj XD

  3. SzalonyPtak

   SzalonyPtak

   ale ty wiesz ze jesteś odblokowany od prawie tygodnia prawda

 14. zadarliscie nie z tą osobą XD , droga Kasiu :3

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy