Jump to content

Jablonek

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Pomocny

About Jablonek

 • Rank
  Znawca
 • Birthday July 6

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdańsk

Crafted.pl

 • Nick
  BlockMaster1PL
 • Tryby
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

316 profile views
 1. Podanie powinno znaleźć się w dziale Moderator Forum a nie inne. Jaką funkcje pełniłeś na obecnym silniku? Nie kojarze, szcególnie ciężko w to uwierzyć ponieważ masz 0 reputacji. Zdania miały być rozbudowane, twoje zdecydowanie takie nie są. Gdzie byłeś moderatorem? Czy zdanie Jest rozbudowane? Bo ja tego nie widzę. No więc jestem na NIE. I napisz podanie w odpowiednim dziale bo tu nie przyjmą.
 2. Wiem, ale Doknes gra tylko na 1.16.4 (tak mi się wydaję) więc po co mają grać na innych wersjach? Poza tym nie chciałem mówić w prost żeby ktoś mi dał jakiś powód. Ja np. Nie rozumiem tych ludzi co oni widzą w Doknesie i Dealerze. Ja tam wole mniejszych youtuberów z crafteda.
 3. Czemu tu jest wzór podania na sve a pisałeś podanie na creative więc podanie do odrzucenia (chyba że zmienisz wzór). Wiek zdecydowanie za mały zachowanie na forum jest dziecinne. Mam wrażenie że piszesz podania na trybach na których nie grasz tylko po to by dostać rangę. Zdania bardzo słabe. Argument w którym piszesz nie jest w żaden sposób przekonujący i każdy może tak powiedzieć. Tym bardziej ciężko w to uwierzyć dlatego że nie wymieniłeś cheatów. Ogromne NIE.
 4. Też to tak zrozumiałem. To ma być 100$ za sztukę czy 100k za sztukę?
 5. 1. Twój nick: BlockMaster1PL 2. Nick oskarżonego: _Mikaela_Hyak 3. Data zdarzenia: 23.02.2021 4. Wyjaśnienie: Scam na tabliczkach [Trade] 5. Dowody:
 6. Wiek +/- Staż + Kary - Zdania + Aktywność + Więc ogólnie jestem na TAK.
 7. Ok, stoniarki możesz kupić za $$ od graczy, craftować lub kupić na /cg. Więc opcji jest dużo, zarobić to możesz np. kopiąc w /kopalnia i sprzedawać te rzeczy w /skup albo bić endermany a rzeczy do craftingu kupować u graczy dzięki temu uzbierasz dość szybko.
 8. https://youtu.be/pZw1VI9HQ3E
 9. Po co oceniasz swoją propozycję xD? Jestem na NIE, ponieważ spowodowało by to większe lagi. A poza tym czy to na prawdę taki problem postawić u siebie stoniarki? Przecież one prawie nic nie kosztują. Gracze którzy kradną w kopalni najpierw dostają ostrzeżenie na czacie potem kicka a potem bana czasowego. Ban permanenty byłby nie na miejscu ponieważ np. Osoba z kill aurą która zabija inne (zabierając poziom wyspy i utrudniając wbijanie killi do /poziom i oczywiście zabawę) wyrządza o wiele większe szkody niż ktoś kto ukradnie tylko 10 diaxów i 8 eme które dla większości graczy s
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy