Jump to content

MadPaul

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

About MadPaul

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 03/17/2004

O Użytkowniku

 • Imię
  Paweł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Sanok
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, siatkówka i komputer.

Crafted.pl

 • Nick
  Mad10Paul
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock

Kontakt

 • Discord
  Mad10Paul#6671

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No kłóciłbym się, ponieważ jak patrze sobie na twoje i kosmiteg'a podanie to każda komenda jest idealnie w tym samym miejscu i wyjaśnienie takie samo typu (nick). jedyna róznica to właśnie wyśrodkowanie i kolory kategorii komend. Zmienione zostało też tylko objaśnienie komend pewnie dla niepoznaki.
 2. Moim zdaniem podanie łudząco podobne do podania Kosmiteg_. Cały podpunkt 12 jest identyczny tylko w wyśrodkowanej formie. Neutral
 3. Łudząco podobne do podania Kosmiteg_, przynajmniej w moim odczuciu. Neutral
 4. Nie postarałeś się w tym podaniu. Pełnienie w przeszłości podobnej funkcji jak i czas jaki przeznaczasz na granie dają ci plusa. Jednak dałeś za mało komend, które pozwolą zweryfikować twoją znajomość ich, aby w przyszłości pomagać innym. Zdania, które napisałeś nie są rozwinięte i nie postarałeś się pisząc je. Wręcz w punkcie 9 popełniłeś kardynalny błąd, którym jest numeracja zdań. Nie mają być to podpunkty/punkty ale zwykły szyk zdań pokazujący miedzy innymi znajomość języka polskiego i posługiwanie się nim. Niestety taka ranga zobowiązuje i aby ją otrzymać należy się postarać. Jak na razie jestem na Nie, ale życzę powodzenia i przyszłych sukcesów.
 5. 1. Twój nick: Mad10Paul 2. Nick oskarżonego: HUBERT_ZDZISIO 3. Data zdarzenia: 22.03.2020 4. Wyjaśnienie: Gracz zabija na mapie surowcowej innych graczy 5. Dowody:
 6. Wiesz administracja ma możliwość sprawdzenia historię kar gracza, więc kłamstwo na temat kar nic ci nie da. Zadaniem helpera nie jest rozdawanie itemków, więc nie musiałeś o tym pisać jest to tylko twoje dobre serce okazane innym graczom. Przede wszystkim też za mało podałeś komend oraz kara w postaci obrazy administracji jest grubym minusem. Na razie jestem na Nie, ale życzę powodzenia w przyszłości.
 7. Widuję cię i widzę, że pomagasz, ale nie sądzę abyś jeszcze dorósł do takiej funkcji. Jestem Neutral i życzę powodzenia.
 8. Przepraszam jeśli cię uraziłem, ale to tylko moje obserwacje. Nie zrażaj się moją wypowiedzią i idź po swoje.
 9. Na Nie! -nie widzę cię na serwerze, a jeśli jesteś to nie pomagasz, -niepotrzebnie dyskutujesz pod wątkiem, -ominąłeś podpunkt "dlaczego mielibyśmy ciebie przyjąć", -chaos w podaniu.
 10. Na serwerze często cię widuje, ale nie widzę abyś komukolwiek pomagał co jest jedną z domen zostania członkiem administracji. Póki co jestem na Nie, ale życzę ci powodzenia.
 11. Od afk masz /hub i tam możesz się wybrać. Na Nie
 12. Fajny pomysł sam lubię budować, a do fabryki w ogóle nie chodzę i na pewno by to w dużym stopniu pomogło, lecz z pustego nie nalejesz i z powietrza pieniędzy nie dostaniesz trzeba jednak pomyśleć nad pewnymi realiami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy