Jump to content

Marrox_YT

Użytkownik
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralny

About Marrox_YT

 • Birthday 03/18/2000

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Katowice
 • Interests
  Gra w minecraft

Crafted.pl

 • Nick
  Marrox_YT
 • Servers
  Survival Extreme (1.16)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick: MarroxYT 2. Liczba osób z którymi dzielisz IP: 1 3. Nicki osób z którymi dzielisz IP: 3MamSkiLLa 4. Dodatkowe informacje (opisz sytuację - wyjaśnij kim są osoby, z którymi dzielisz IP): rodzeństwo, dokładniej brat, który czasami sobie gra i nie chcielibyśmy dostać bana za multikonto, dlatego piszę tą informację.
 2. 1. Twój nick: MarroxYT 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: szogi_ 3. Długość bana: permanentny 4. Data nadania bana: 17.01.2021r. 5. Wyjaśnienie: Chciałbym powrócić grać na serwer, nie użyję już nigdy x-raya, mój błąd był to wtedy mój drugi dzień gry na serwerze, a nie przeczytałem regulaminu serwera, przepraszam i liczę na UnBana.
 3. 1. Twój nick: Marrox 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: szogi_ 3. Długość bana: permanentny 4. Data nadania bana: 17.01.2021r. 5. Wyjaśnienie: Zostałem nie słusznie zbanowany za multikonta na stronie pod adresem internetowym: https://crafted.pl. Ale czemu? Czy jak ktoś posiada 2 konta łudząco podobne z nazwy to już ban? Jakiś czas temu jedno konto oddałem rodzeństwu, a nie ma obecnie opcji zmienia nicku, więc gra obecnie na jednym z moich 2 kont, które jest od jakiegoś czasu jego kontem, pod nickiem: MarroxYT. A co do banu na serwerze minecraft pod ip: Crafted.pl. Mogłyby być jakieś ostrzeżenia za używanie x-ray, albo chociaż jakieś bany ale czasowe, a nie człowiek wydaje pieniądze na zakup VIPA czy jakiś innych przedmiotów ze sklepiku serwerowego, a już po kilku dniach dostaje permanentnego bana i jeszcze mu ekwipunek wyczyszczą. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chciałbym się odnieść do mojego przykładu gdzie owszem zostałem zbanowany za wspomagacz jakim jest x-ray, ale czumu czyścicie cały ekwipunek? Moglibyście jedynie zabrać przedmioty zdobyte nieuczciwie. W dodatku dzień wcześniej zakupiłem VIPA oraz kilka przedmiotów ze sklepiku serwerowego (w tym: 5 mysteryboxów, 1 shulker box). W takim przypadku, gdzie mam nadanego bana (przez Szogiego,) gdzie mam zaapelować dopiero 12 lutego 2020r., o odbanowanie (chyba, ale nie pamietam), bo usuneliście mi konto za "multikonta"), gdzie stracę ⅔ (dwie trzecie) oraz stracę itemy wymienione powyżej, tak trochę szkoda pieniądze wydane na marne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy