Jump to content

Ray

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About Ray

 • Rank
  Użytkownik

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Magirok
 • Tryby
  Survival Extreme (1.14)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ray

  anti x-ray

  Pluginy anti-xray nie istnieją.
 2. +1, też wyświetla mi się niepoprawnie
 3. Gościu, na jakim serwie ty grasz? Co chwilę na czacie pokazuje się "Gracz X kupił rzecz Y w sklepiku. Może ty też dasz nam swoją kasę?" czy jakoś tak. Pododawaj ceny tych rzeczy i zobaczymy, po jakim czasie wyjdzie ci te 140, w porywach 280 zł. Potem pomnóż to przez liczbę serwerów.
 4. znam się trochę na tym - wynajęcie dobrego serwa kosztuje ok. 140 zł miesięcznie. co do serwera nie-p2w to zerknij sobie na serwer, którego nazwa zaczyna się na H. myślę, że wystarczy
 5. 1. Twój nick: Magirok 2. Nazwa propozycji: Koniec z p2w 3. Opis: Proponuję nie sprzedawanie w sklepiku przedmiotów, które dają graczom przewagę nad innymi oraz przestrzeganie EULA Mojangu. Sprzedawać można przedmioty kosmetyczne. 4. Dlaczego akurat to: Bo nie wszyscy chcą wydawać kasę, a ci co ją wydają są na serwie mają znaczną przewagę. Na przedmiotach kosmetycznych można też utrzymać serwer. Poza tym ciekawi mnie co napiszą ludzie w komentarzach. Jesteście za czy przeciw?
 6. Hej, @pasztet_winiary Wystarczy wydać trochę kasy żeby nikt nic ci nie mógł zrobić i żeby mieć wszystko, co na serwie dobre.
 7. Zdecydowanie na nie. Ja z łatwością wyszedłem ze spawna nocą.
 8. 1. Twój nick: Magirok 2. Nazwa propozycji: Normalne portale do netheru 3. Opis: Proponuję usunąć z serwera plugin, który sprawia, że przy wychodzeniu z netheru wyrzuca gracza na losowe miejsce na mapie, co uniemożliwia normalne korzystanie z netheru. 4. Dlaczego akurat to: Każdy, nawet vip tego doświadcza, więc nie jest to uzależnione od sklepiku - spytałem admina. Normalna podróż netherem pozwoliłaby na szybsze docieranie do baz. Każdy chyba tego chce (komentujcie pls).
 9. Jestem za. Bieganie wkurza, a dalsza baza to mniej griefu.
 10. 1. Twój nick: Magirok 2. Nick oskarżonego: _DXD_XD_ 3. Data zdarzenia: 24.01.2021 4. Wyjaśnienie: Oskarżony przeklina na czacie 5. Dowody: screen
 11. 1. Twój nick: Magirok 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: cedisz 3. Długość bana: permanentny 4. Data nadania bana:8 stycznia 5. Wyjaśnienie: Zostałem zbanowany za X-ray 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chciałem się szybko wzbogacić, to był mój pierwszy multiplayer survival. Przemyślałem moje zachowanie (minęły 2 tygodnie) i chcę dalej grać z kolegami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy