Jump to content

KlaxQ

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

1 Follower

About KlaxQ

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 12/22/2009

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  KlaxQ
 • Tryby
  SkyBlock
  Creative
  Survival Extreme (1.14)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick:KlaxQ 2. Nick oskarżonego:SSZCZURR 3. Data zdarzenia:przed chwilą 4. Wyjaśnienie:wulgaryzm na chacie 5. Dowody:
 2. 1. Twój nick: KlaxQ 2. Nick oskarżonego: LuksAlpha 3. Data zdarzenia: przed chwilą 4. Wyjaśnienie:wyzywanie na /msg 5. Dowody: nie mogłem wysłać więcej zdjęć.
 3. 1. Twój nick: KlaxQ 2. Nick oskarżonego: SpEjSoN1 3. Data zdarzenia: teraz 4. Wyjaśnienie: przeklinanie i wyzywanie na /msg 5. Dowody:
 4. 1. KlaxQ 2.Aleam_ 3. Przed chwilą 4. Przeklinanie na /msg 5.
 5. A no może i tak ale chociaż jakby dali 2500 rybek bo i tak na większe levele trzeba duzo napracować się
 6. 1. Twój nick:KlaxQ 2. Nazwa propozycji: zmniejszenie rybek na 8 poziom gracza. 3. Opis: po wpisaniu /poziom jest 8 poziom gracza i trzeba złowić 3000 rybek ja myślę że to jest trochę duzo i żeby to zmniejszyć do 2000 ale słabsze nagrody np mniej luckyblockow. 4. Dlaczego akurat to: pomagało by to zdobyć 8 poziom gracza szybciej bo 3000 ryb to jest trochę duzo.
 7. 5/10 trochę mała ale ten posąg skina mi się podoba a wyspa ok.
 8. Na tak fajnie by było dodać nowe itemki Na wielkie TAK
 9. [Propozycja] 1. KlaxQ 2. Tabliczki [Witaj] 3. Chodzi mi oto że jak ktoś nie chce dodać kogoś do wyspy to nie ma możliwości dania 2 tabliczek [Witaj] na wyspie lub netherze 1 w netherze a druga na wyspie i możesz sobie wybrać nick jaki chcesz ale jedna ma mieć obecny nick w grze a druga to wymyślony Nick lub dodać cyfrę do nicku i wychodzi np. KlaxQ1 4. Umożliwiało by to mieć więcej expiarke np. mobów i endermanów i do tego sklepik na normalnej wsypie jak i w netherze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy