Jump to content

miszor997

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

About miszor997

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 12/02/1992

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  A co książke piszesz?
 • Zainteresowania
  Dziewczyny

Crafted.pl

 • Nick
  miszor997
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

353 profile views
 1. 1. Twój nick: Miszor997 2. Nick oskarżonego: KIELBA 3. Data zdarzenia: przed chwila 4. Wyjaśnienie: Wulgaryzmy kierowane w moją stronę 5. Dowody: nizej Tak jak wyzej, nie bede tolerował takich słow w moją stronę, stąd ta skarga.
 2. nie mam bana xd Ludzie mówią jedno, ja mówię drugie. Gram bardzo często i Cię nie widze.
 3. Dla większości osób składających podanie dajesz "nie", specjalnie by mieli mniejsze szanse od Ciebie. Obrażałaś gracza i byłaś tego nieświadoma? Bzdury. Wiek na - Staż neutral Kary na - Komendy tak jak u większości, skopiowane Nie widać cię na serwerze Nie chciałbym mieć w przyszłości takiego moderatora/admina, jestem na NIE.
 4. Wiek na -, mamy juz za duzo niedojrzałych adminów i moderatorów. Podawanie tych komend w podaniu jest głupotą bo jak jeden napisze w podaniu to potem reszta kopiuje, zamienia kolejnością i jak zna, dopisze kilka innych. Na nie.
 5. Panowie administratorzy czekamy na wyjasnienia, żaden gwno event co go dzis zrobiliscie nie zrekompensuje tego co gracze wczoraj stracili.
 6. Doskonale wiesz o co mi chodzi, udajesz admina nim nie będąc
 7. Podanie na tak ale nie podoba mi się, że będąc na serwerze bawisz sie w moderatora/admina nie będąc nim. Starasz sie pokazać swoją wyższość, strach troche pomyśleć jak juz dostaniesz tą funkcję. Na nie z małym + za podanie
 8. 1. Twój nick: Miszor 997 2. Nick oskarżonego: Moderacja i administracja odpowiedzialna za cofkę 3. Data zdarzenia: Dzis 4. Wyjaśnienie: poniżej 5. Dowody: Cofka na całym free buildzie Wczoraj miała miejsce nieprzyjemna sytuacja dla właściciela serwera, mianowicie jego porfel od którejś godziny przestał rosnąć od gotówki bo na serwerze znalazła się osoba kopiująca itemy, która rozdawała miliony oraz drogie itemy dla pewnej grupki ludzi. Dzis po „naprawie” graczom został cofnięty postęp o cały dzień wczorajszy. Jest to szczególnie krzywdzące dla osób, które z kopiowaniem przedmiotów ni
 9. 1. Nick: Miszor669 2. Adres: nie znam 3. Screeny: Poniżej Jeden z graczy, @PETROVSKYYT dorobił się już własnego fana, który wykonuje fanarty na swojej działce, dość specyficzne. Według słownika miejskiego 60 to: 60tka Osoba która sprzedała kogoś dla własnej wygody i spokoju. ~ Ty słyszałeś co zrobił Tomek? ~ Ta rozpruł się 60tka. Oczywiście znak 60 oznacza też limit prędkości, więc każdy interpretuje to jak chcę, osobiście skłaniam sie ku 1 wersji, ponieważ Piotr doniósł na mnie 3 razy, niestety 2 razy bezskutecznie
 10. Ja jestem całym sobą ZA. Ja bym te buty jeszcze jakos fajnie udoskonalił np. Katapultowanie użytkownika z serwera w taki sposób żeby nigdy już nie wrócił i nie denerwował ludzi. Produkt byłby dostępny tylko i wyłącznie dla @PETROVSKYYT, raczej nikt by nie płakał po nim nie?
 11. Zostałem wyciszony na 5 minut za to, że napisałem na czacie „komu kupić vipa lub svipa?” Oczywiście chciałem go komuś kupić i zrobić dobry uczynek i zgłosili się ludzie. Sprawa tyczy się bardzo mądrego moderatora @Neonyre, który dał mi wyciszenie na 5 minut za wywoływanie spamu. Oczywiście nie było to moim zamiarem i uważam, że to nie powinno mieć miejsca. Liczę na ukaranie tego mało inteligentnego moderatora.
 12. No jak grochem o ścianę... Jeszcze zamazujesz znaki, które nie są wulgaryzmem xd Mam nadzieje, ze admin mentalnie osiągnął przynajmniej 18 lat bo jak widać moderacji dużo brakuje.
 13. Oj panie kolego... Słowo jakie napisałem to **** więc jest to przypadkowy zbiór literek i znaku specjalnego i każdy je interpretuje jak chce i nie jest to wulgaryzm, a jeżeli Ci go przypomina to Twój problem. Ja wulgaryzmu nie napisałem. Według mnie 10 punktów niesłuszne i w związku z tym mam kolejne pytanie. Jeżeli admin uzna ze warn nadany bezpodstawnie to czy jest szansa ze osoba, która mi go dała poniesie konsekwencje czy dalej będzie robić co mu się podoba?
 14. Tak jak w tytule, dostałem jakieś 10 punktów karnych za screena rozmowy z jednym z donosicieli serwerowych. W wiadomości nie było ani jednego wulgaryzmu, a cały tekst był napisany z zachowaniem netykiety i kultury wypowiedzi. Zawierał też radę na przyszłość dla adresata i podsumowanie jego działań. Czy jakiś KOMPETENTNY i ogarnięty z regulaminem admin może się przyjrzeć tej sprawie? Bo mam dość tego, że jestem osądzany bezprawnie przez jakiegoś 14 latka...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy