Jump to content

Hugo

HeadAdmin
 • Content Count

  7717
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  137

Hugo last won the day on September 28

Hugo had the most liked content!

Community Reputation

2735 Legenda

About Hugo

 • Inne rangi Admin+ Forum
 • Rank
  HeadAdmin
 • Birthday August 16

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Hugoo

Kontakt

 • Discord
  Hugo#5555

Recent Profile Visitors

17871 profile views
 1. mam problem bo moja kol chciałą zarejestrować się na serwerze i jak weszła to pokazało jej że ma się zalogować a weszła na niego dopiero pierwszy raz i nie wiemy co mamy zrobić

   

  1. Rommel

   Rommel

   Jeżeli koleżanka ma konto premium to niech skontaktuje się z @xKarollagow lub @Madzi30  (w prywatnej wiadomości, a nie w statusach) w celu oddania konta.

   Jeżeli natomiast jeżeli konto premium jest kogoś innego to nic nie da się zrobić. 

  2. GRABCIUG

   GRABCIUG

   właśnie nie ma konta premium

    

  3. Rommel

   Rommel

   W takim razie to konto należy do innej osoby i nie można oddać go twojej koleżance.

   Jedynie co jej pozostaje to zacząć grę na jakimś innym nicku.

 2. cześć niemoge sie zalogować na crafted.pl w sensie że wpisuje dobre haslo a to pokazuje mi ze niepoprawne hasło

   

  1. Vaster

   Vaster

   W tej sprawie skontaktuj się z @Madzi30 lub @xKarollagow w prywatnej wiadomości na forum

 3. Przyjąłem to tylko po to, aby ci napisać, że nie wiem po co próbujesz wejść na różne konta - doskonale wiem, że to ty i nie wiem co chcesz osiągnąć. Ban nie podlega apelacji, a twoje przyszłe posty jako gość będą i tak usuwane, więc daj sobie spokój.
 4. Czasu trwania edycji nie da się określić. Nie będzie żadnych teleportów.
 5. Nowy Tryb - Survival Anarchia Start serwera: 28.09.2019 r. (sobota), godzina 12:00 Wersja 1.14.4 Po dosyć długim czasie nadszedł czas na otwarcie kolejnego trybu, którym jest Survival Anarchia. Survival Anarchia to prawie czysty survival, na którym nie znajdziecie komend typu "/spawn", "/home" itd. Czat działa na około 20 kratek, więc możesz rozmawiać tylko z osobami, które stoją niedaleko ciebie, ale uważaj - ktoś może Cię podsłuchiwać, ponieważ nad postaciami nie widać nicków, więc możesz nawet nie zauważyć jakiegoś szpiega, który chce podsłuchać Twoje rozmowy (oczywiście prywatne wiadomości można wysłać komendą "/msg")! Czat globalny również istnieje, aczkolwiek Gracz może napisać wiadomość raz na 3 godziny (może "krzyczeć" komendą "/krzyk"), a VIP raz na 15 minut. Dzięki temu, iż nie widać nicków, ucieczki i pościgi będą bardziej realistyczne. Na serwerze nie ma systemu cuboidów (prywatnych terenów), dlatego lepiej nie zdradzaj położenia swojej bazy osobom, których nie znasz! Zasad na serwerze jest bardzo mało. Na czacie globalnym nie wolno obrażać innych osób, używać wulgaryzmów i najlepiej zachowywać się kulturalnie. Niedozwolone jest również używanie wspomagaczy (cheatów). Serwer jest bardzo prosty. Dozwolone jest używanie TNT, zabijanie innych graczy, niszczenie innym ich budowli itd. - tak jak na zwykłym survivalu. Świat został wygenerowany specjalnym generatorem mapy (przykłady na grafice poniżej), więc z łatwością znajdziecie jakieś piękne miejsce na swój dom. Możesz iść aż 15 tyś. kratek w każdą stronę od spawna, w celu poszukiwania "swojego miejsca na ziemi". Poza normalnym światem, dostępny jest jeszcze Nether oraz End. Jeśli z jakiegoś powodu umrzesz, pojawisz się na 5 minut w szpitalu. Jeżeli miałeś "ustawione łóżko" to po 5 minutach wrócisz do niego. Na serwerze można zdobyć tylko jedną rangę. Jest nią ranga VIP, a jej czas trwania to cała edycja! Oczywiście na serwerze spotkacie Doknesa, który tak jak wy - będzie zwiedzał ten piękny świat! Wątek pozostaje otwarty. Możecie komentować i zadawać pytania. Zapraszamy na serwer, Administracja Crafted.pl
 6. Hugo

  Dział "Skargi"

  Dział "Skargi" §1.1 Dział "Skargi" służy do składania skarg na Użytkowników lub Administrację. §1.2 W całym dziale obowiązuje Regulamin Forum. §1.3 Do napisania wątku należy użyć wzoru. §1.4 W drugim punkcie wzoru należy obowiązkowo wpisać nick osoby oskarżonej, w przeciwnym razie skarga zostanie odrzucona. §1.5 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [skarga] nick_oskarżonego §1.6 W skardze mogą wypowiadać się tylko osoby oskarżone, poszkodowane, oskarżające oraz administracja. §1.7 Sprawa starsza niż dwa tygodnie nie będzie uwzględniana. §1.8 Każda pisana skarga musi być udowodniona (screeny/filmy), w przeciwnym razie zostanie odrzucona. §1.9 Dowody nie mogą być w żaden sposób modyfikowane. Wzór 1. Twój nick: 2. Nick oskarżonego: 3. Data zdarzenia: 4. Wyjaśnienie: 5. Dowody:
 7. Dział "Prośby o UnBan" §1.1 Dział "Prośby o UnBan" służy do składania próśb o odblokowanie konta. §1.2 W całym dziale obowiązuje Regulamin Forum. §1.3 Do napisania wątku należy użyć wzoru. §1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [unBan] nick §1.5 W temacie może wypowiadać się tylko osoba zbanowana oraz administracja. Wzór 1. Twój nick: 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: 3. Długość bana: 4. Data nadania bana: 5. Wyjaśnienie: 6. Dlaczego chcesz dostać unbana?
 8. Dział "Błędy i Bugi" §1.1 Dział "Błędy i Bugi" służy do zgłaszania błędów i bugów. §1.2 W całym dziale obowiązuje Regulamin Forum. §1.3 Do napisania wątku należy użyć wzoru. §1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [Błąd] nazwa_błędu §1.5 Potwierdzenie błędu/bugu jest wymagane (w postaci screenów lub filmików). §1.6 W jednym wątku można zgłosić tylko jeden błąd/bug. Wzór 1. Twój nick: 2. Nazwa błędu/bugu: 3. Opis błędu/bugu: 4. Data zdarzenia: 5. Screeny/Filmiki:
 9. Dział "Propozycje" §1.1 Dział "Propozycje" służy do zgłaszania propozycji. §1.2 W całym dziale obowiązuje Regulamin Forum. §1.3 Do napisania wątku należy użyć wzoru. §1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [Propozycja] nazwa_propozycji §1.5 W jednym wątku można napisać tylko jedną propozycję. §1.6 Przed założeniem wątku należy się upewnić, że nie ma takiej propozycji. Wzór 1. Twój nick: 2. Nazwa propozycji: 3. Opis: 4. Dlaczego akurat to:
 10. Hugo

  Regulamin TS3

  Dodano dwa nowe podpunkty do regulaminu: §2.22 W nicku musi znajdować się prawdziwy pseudonim danej osoby. §2.23 Zakaz "zabawy" nickiem tj. ciągłe jego zmienianie bez przyczyny.
 11. Apeluj za miesiąc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy