Jump to content

Damjan_

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

About Damjan_

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday May 11

O Użytkowniku

 • Płeć
  Inne
 • Miejscowość
  Brak
 • Zainteresowania
  Brak

Crafted.pl

 • Nick
  Damjan_
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Temat już był i go musieli zamknąć bo był już taki, ale 6 osób udzieliło odpowiedzi.
  image.png.c2bba3f0463fac8df2e4eab7f4a79910.png

 2. 1. Twój nick: Damjan_ 2. Nazwa propozycji: Nowa edycja FreeBuild 3. Opis: Sprawdzam ile osób będzie chciało nową edycję FreeBuild 4. Dlaczego akurat to: Chciałbym sprawdzić ile osób będzie chciało nową edycję FreeBuild Link do głosowania: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchTDvlxQ4ID46GmiIQJ8aAqlxFoIBiTDfEBANinwBjBwwQ5A/viewform Proszę o niepisanie pod propozycją swoich komentarzy tylko o głosowanie w formularzu. Po kilku dniach wstawię zdjęcie z wynikami. Jeżeli nie pasuje moderacji można zamknąć/usunąć temat.
 3. Właściwie? Dlaczego nie? Oczywiście że tak. (przewróć się z boku pociągu na leżąco na ziemię i ez 1mln) Czy za milion złotych oszukasz ok. 10.000 osób?
 4. Poczekaj chwilę dopiero ogarniają co się stało i ostatnio robili eventy na fb za to aby nam to wynagrodzić. Musimy poczekać aż ogarną i napisać do administracji na priv o stratach i już.

  1. Bassu_

   Bassu_

   Mało to wynagrodziło graczą stracony czas

  2. Ozaree

   Ozaree

   co ci dadzą te eventy, skoro wygra w nich 1 osoba? jak to zrekompensuje czas i itemy innym graczom? pozatym w tych eventach z reguły jest gówno do wygrania

  3. Damjan_

   Damjan_

   Takie życie co wam poradzę?

 5. Bezsensu na nie. Jest dużo sposobów na zarabianie. (łatwo się zarabia 30k+ dziennie to nic trudnego)
 6. Jak coś to nie plagiat sam pisałem widać głównie po odpowiedziach. I kolory starałem się dobrać takie inne niż ogólnie.

  1. Tajo2

   Tajo2

   nie no spoko poprostu pare podan widzialem z duza czcionka i takimi kolorkami

  2. Damjan_

   Damjan_

   Chcesz mogłem tak napisać

   Nick
   Damjan_


   Mielibyście 100% pewności czy nie plagiat.

 7. Tak wiem krótko gram :/ ale za to umiem grać zachowywać zasady regulaminu, zarabiać i pomagać innym :D
  (odnoszę się trochę do podania)

 8. Dawno nie oceniałem podania na tak, wspaniałe to uczucie.

  Dzięki chłopie.

  1. Damjan_

   Damjan_

   Masz serduszko ❤️

 9. 1. Nick: Damjan_ 2. Imię: Damian 3. Wiek: 14 lat 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? 3 miesiące 5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam TS3 (wystarczy że założę konto, ponieważ już pobrałem) i posiadam discord/a. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Byłem moderatorem i administratorem na kilku serwerach discord i administratorem na paru serwerach CS:GO 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? ok. 3h+ 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśl
 10. Nie wiem kto aż tak jeździ autami aby dodawać stację paliw ja mam kolekcje w endercheście aby xd. Po co nwm i tak jestem na NIE. (i tak nie jeżdżę pojazdami mi to obojętnie ale raczej bezsensu) Chociaż przyznam ciekawy pomysł.
 11. Estetyka - Wiek +/- Czas gry + TS3 + Podobne funkcje + Zdania - Regulamin + Komendy + Pisownia +/- Jestem na NIE. Popraw swoje podanie kolorkami, aby było ładniejsze i przyjaźniejsze oraz popracuj nad punktem 9 i 10. (nierówne te linijki zdań są raz odstęp, a raz nie ma)
 12. Na NIE. To jest bezsensu i psuje grę, ponieważ to jest ,,surwiwal,, a nie jak serwer z gildiami i tu trzeba się postarać aby coś osiągnąć np. grasz z kolegami musisz do nich dojść. (chyba że użycie było by jednorazowe i trudniej by było ją scraftować)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy