Jump to content

h0tParufka

Użytkownik
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Reputation

25 Początkujący

About h0tParufka

 • Birthday 01/15/2007

Personal Information

 • Name
  Bianka
 • Sex
  Kobieta
 • City
  Europa
 • Interests
  nie mam

Crafted.pl

 • Nick
  h0tParufka
 • Servers
  SkyBlock
  ToxicOcean

Contact

 • Steam
  po co
 • Discord
  h0tParufka#7945

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. Podanie całkiem ładne, lecz grafiki nie podobają mi się, jestem na nie.
 2. Nie spełniasz jednego z wymagań jakim jest posiadanie minimum 13 lat, gdy jeszcze grałam aktywnie na serwerze nie widziałam żebyś pomagał, zdania są słabe, w sumie jak całe podanie, na nie.
 3. Podanie ładne, lecz zachowanie niekoniecznie, a potwierdzasz to dopiskiem na końcu. Po co to tu i co to ma reprezentować XD? Kary tez są minusem, ale tak czy siak myślę, że można dać ci szanse. Jestem neutralna z minusem, powodzenia.
 4. Estetyka podania? No tutaj jej nie ma. Co do komend to pragnę przypomnieć, że zdanie zaczyna się z dużej litery. W punkcie 9, jak i 10 jest wiele powtórzeń, no i te zdania są po prostu słabe. Jestem na nie.
 5. Okej wszystko super, tylko po co to komu? Jeśli chcesz z kimś konkretnie porozmawiać to masz od tego wiadomość prywatną, na nie.
 6. To jakiś żart? Nie wierzę w to iż masz 13 lat, na dc zachowujesz się na max 8, podanie u góry strasznie się zlewa, komendy śmierdzą mi plagiatem, nie wiem po co podajesz miejscowość, do której jeździsz z kolegami, w tym punkcie chcemy poznać twoje hobby, co robisz w wolnym czasie itp, a nie gdzie jeździsz z kolegami. Co do kar, nie sądzę, by administracja kazała za taki zwrot, który napisałeś w drugim punkcie XD, jak to nie było nic w regulaminie na temat reklamy serwera dc skoro otrzymałeś karę? Dodatkowo na dc byłeś karany, ponieważ dostałeś kicka (możliwe, że więcej niż jednego, ale zauważyłam tylko tego), a o tym nie wspomniałeś. Całe podanie jest okropne, nie nadajesz się na tą posadę, jestem oczywiście na nie.
 7. Estetyka podania jest okej, patrząc na komendy trochę mi się zlewają, ale takowych jest dużo oraz nie jest to jakimś wielkim minusem, na serwerze grasz długo, zdania podobają mi się. Jestem jak najbardziej na tak, życzę powodzenia! :>
 8. Nowa edycja txo wystartowała mniej niż dwa tygodnie temu, a Ty dostałeś w tym czasie dwie nowe kary, a teraz piszesz podanie? No to nieźle. Skoro kilkukrotnie pełniłeś funkcje helpera to kilka degradów było, nieprawdaż? Uważam, iż nie jesteś odpowiednią osobą do pełnienia tej roli. Na nie.
 9. Podanie napisane ok, komend sporo, choć ze względu na kary, które były dość poważne, nie jestem przekonana co do Ciebie na tej posadzie. Jestem neutralna.
 10. A więc Maksymie (swoją drogą bardzo podoba mi się Twoje imię), podanie jest estetyczne, chyba wszystkie wymagania są spełnione, co do zdań jestem średnio nastawiona, masz konto na forum zaledwie od niedzieli, więc jest to dość krótki czas, niestety nie wypisałeś również dodatkowych komend (a polecam to zrobić), z racji tego iż nie gram na sky, nie wiem jak wyglada u Ciebie sytuacja z aktywnością. Sumując wszystko jestem neutralna z plusem. Życzę powodzenia!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy