Jump to content

3iF

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Pomocny

About 3iF

 • Rank
  Znawca
 • Birthday June 25

O Użytkowniku

 • Imię
  ***
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  ***
 • Zainteresowania
  ***

Crafted.pl

 • Nick
  3iF

Kontakt

 • Skype
  ***
 • Steam
  ***
 • Discord
  Indurate #3352

Recent Profile Visitors

7874 profile views
 1. 1. Nick: 3iF 2. Imię: Tomasz 3. Wiek: 15 lat 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od 2017r. 5. Masz mikrofon i TS3? tak. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? nie. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Od 4-5h. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Rok temu dostałem 3 warny. Aktualnie posiadam czystą kartę. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Posiadam bardzo dużą ilość czasu wolnego. Wiem z jakimi obowiązkami musi się zmagać moderator forum. Przez ponad 6 miesięcy byłem w administracji crafted. Dobrze wiem na jakich narzędziach działają obecni moderatorzy. Jestem osobą ogarniętą, całkiem nieźle idzie mi wysławianie się. Umiem pracować w ekipię, potrafię zastosować się rad wystosowanych przez rangi wyższe. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Tomasz. Aktualnie idę do pierwszej klasy liceum. Interesuje się sportem oraz streetwearem. Skupuje oraz sprzedaje dużo limitowanych par butów. Przez prawie 2 lata piastowałem rangę administratora na drugim największym discordzie w Polsce pod względem liczebności. W końcu postanowiłem otworzyć swój własny discord. W miesięc osiągnął 1k osób na serwerze. Od niedawna zacząłem stawiać na nogi swój własny sklep internetowy w współce z kolegą. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak, przeczytałem.
 2. Wszystkiego najlepszego wieczny helperze!!! 

 3. Sto lat o/

 4. Wszystkiego najlepszego! 

 5. Nie wypowiadam sie czesto w podaniach, ale powiem Ci cos. Pamietam twoje state podania,w ktorych pisales, ze jestes pelenoletni. Totalny troll, nie jestee godny rangi Helpera. Na nie.
 6. Sushi to nie jest zart przeczytam dokladnie regulamin ts3. Moja ocena to nie.
 7. 1. Nick na TS3: 3iF 2. Imię: Tomasz 3. Wiek: 15 4. Coś o sobie (Min 5 rozbudowanych zdań): Siema, jak wiecie mam na imię Tomasz. Byłem helperem na craftedzie przez okres około 6 miesięcy. Aktualnie zająłem się tłumaczeniem jednego z największych serwerów minecraftowych na język polski co potwierdza zmienienie mojego nick'u na anglojęzyczny (jestem tam tłumaczem) . Niektórzy mogą kojarzyć mnie spod nicku 3iF. Z ts'em mam styczność, ponieważ w moim nowym zawodzie muszę często prowadzić konwersacje. Tak od siebie to mam 15 lat, interesuję się sportem. Jestem wdgl mnie osobą oczytaną oraz elokwętną. Myślę, iż dałbym radę podołać randzę jaką jest pomocnik Ts3. Mimo iż moja aktywność było znikoma w ostatnim czasie jestem w stanie to całkowicie zmienić. 5. Staż na TS3: Ok. 1 rok czasu. 6. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 7. Czy akceptujesz regulamin?: Tak i lubię i lubię brzoskwinię. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Mialem ok. Miesięcy temu kilka warnow
 8. 1. Nick:@Notariusz 2. Imię: Tomasz 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Ponad dwa lata. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie, nie na takowym silniku. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Realny czas to ok. Od 3-4h dziennie. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Dostałem kilka warnów od forestera za off topic. Kilka miesięcy temu. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem osobą w miarę zaufaną co pokazywała moja wcześniejsza kadencja jako Helper. Myślę, że czas który poświeciłem na randzę pomocnika pokazuję jaką osobą jestem. Przekłada się to również na obeznanie w tak zwanym fachu. Spełniam wszystkie wymogi. Znam dobrze regulamin, potrafię się zastosować. Wiem z jakimi zadaniami musi mierzyć się ta ranga. Umiem podporządkować się randzę wyżej. Jestem pomocny. Na forum mój staż wynosi już ponad dwa lata. Jestem w miarę swoich możliwości obeznany z obowiązkami moderatora forum. Moim zdaniem podołałbym zadaniom jaka niesie za sobą takowa ranga. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Tomasz. Mam 14 lat. Myślę, że po ostatnim 6 miesięcznym stażu się zmieniłem. Mam nadzieję, że na lepsze. Wracając, interesuję się tenisem ziemnym. Od ostatniego czasu wróciła moja stara dawna passa do gry minecrafta. Zyskałem również trochę więcej wolnego czasu co mogłym przełożyć na ten właśnie staż. Wiem iż od ostatniego czasu nie udzielałem się na forum. Szczerze to prawie wgl. Było spowodowane to nauką jednak wracam by się zrehabilitować. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Wszystkie ze zrozumieniem. Stare pytanie rekrutacyjne. Co to jest Mcp- mod control panel.
 9. typuś od kiedy ty helpera nie masz

 10. O, najlepszego!

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy