Jump to content

Mei

Użytkownik
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Reputation

22 Początkujący

1 Follower

About Mei

 • Birthday 10/22/2001

Personal Information

 • Sex
  Kobieta
 • City
  Pomorskie
 • Interests
  Gotowanie

Crafted.pl

 • Nick
  _Mey_Misaki_
 • Servers
  SkyBlock
  Survival Extreme (1.15)
  Survival Extreme (1.16)

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. 1 Twój nick: _Mey_Misaki_ 2 Nick oskarżonego: Kubasiok 3 Data zdarzenia : 04.07.2021 4 Wyjaśnienie : Wspomagacze 5 Dowody: Zamieszczam linka do filmiku.
 2. Jest dobrze jak jest. Jestem na Nie.
 3. Niestety słaby pomysł. Jestem na nie:<
 4. 1. Twój nick:_Mey_Miskai_ 2. Nick oskarżonego: KAKASHI_GAMING 3. Data zdarzenia:04.07.2021 GODZINA 04:10 4. Wyjaśnienie: Wulgaryzmy stosowane przez gracza 5. Dowody: ss
 5. Podanie: 1.Nick: _Mey_Misaki_ 2.Imię: Kamila. 3. Wiek: Mam 19 lat. (W październiku kończę 20) 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram na serwerze od listopada 2019 roku . 5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam mikrofon sprawny mam TS3 oraz Discorda. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie pełniłam nigdy podobnej funkcji. Jestem świadoma że z tego powodu będę jeszcze musiała nauczyć się wielu rzeczy. Jestem otwarta na nowe doświadczenia i chętnie przyjmę liczne porady od kolegów lub koleżanek . 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Podczas pełnienia obowiązków Helpera, na trzy serwery starała bym się poświęcać około 3 godzin, co oczywiście zależy od dnia i sytuacji. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nigdy nie byłam karana. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Minecraft extreme jest moim ulubionym trybem, i chciała bym pomoc w rozwijaniu tej społeczności. W Minecrafta gram dosyć długi czas z przerwami, ale od zawsze był taka gra do której wracam ponieważ jest moja ulubiona gra komputerową. Jestem odpowiedzialna oraz kulturalna i dokładna. Lubię pomagać ludziom nie ważne w jakiej to ma być sprawie patrzę na wszystko z obu perspektyw. Jestem już dorosła osoba wiec nie szukam problemów tam gdzie ich nie ma. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej jestem Kamila mam 19 lat w październiku będę mieć 20 lat. Ukończyłam szkołe gastronomiczna. Kocham gotować co jest moja pasją również teraz sama dla siebie uczę się montować filmy. Moja pasją również są jazdy wyczynowe na motorach sama bym chciała tak jeździć. Jestem miła ogarnięta osoba która lubi pomagać ludziom od podstawówki jestem woluntariuszem w rożnych akcjach takich jak WOŚP, Czerwony Krzyż i Szlachetna Paczka. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przeczytałam. 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak, jestem świadoma obowiązków. Pozdrawiam osoby czytające oraz administracje Crafted.pl Cheaty zabronione na Crafted.plXray- Widzimy surówce przez bloki .Player ESP - Widzimy linie lub obramówki graczy.Kill Aura- Pozwala na uderzane graczy plecami bokiem jak i można ustalić zasięg bicia gracza.Speed - Pozwala na szybsze poruszanie się gracza.Fastbreak - Pozwala na szybsze kopanie.Boat fly - Pozwala na latanie łódką. Auto-mine - Pozwala na automatyczne wykopywanie surowców.Chest ESP - Pokazuje linie do skrzynki jak i obramówkę skrzynki.Mob ESP - Pokazuje linie i obramówik mobów gdzie sie znajduja .Anty-knock - Pozwala na nie odpychanie gracza za pomocą miecza z enchantem Knock. FastPlace - Pozwala na szybsze budowanie .
 6. 1.Nick: _Mey_Misaki_ 2. Imię: Kamila. 3. Wiek:19 lat 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram około 2 lata. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie nie pełniłam ale warto spróbować czegoś nowego. 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Pełniła bym po 2-3 godzin dziennie również w porach nocnych gdzie wiadomo mało jest administracji. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie nie byłam. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ Chciała bym się sprawdzić w tak ważnej roli. Po za tym jestem osoba miła i spokojna a to akurat jest mega ważne. Lubie pomagać ludziom nie ważne w jakiej to ma być sprawie patrzę na wszystko z obu perspektyw. Jestem już dorosła osoba wiec nie szukam problemów tam gdzie ich nie ma. I chętnie bym pomagała w tworzeniu tej społeczności jaka jest Crafted.pl. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej jestem Kamila mam 19 lat w październiku będę mieć 20 lat. Jestem w klasie maturalnej w szkole gastronomicznej. Kocham gotować co jest moja pasją również teraz sama dla siebie uczę się montować filmy. Moja pasją również są jazdy wyczynowe na motorach sama bym chciała tak jeździć. Jestem miła ogarnięta osoba która lubi pomagać ludziom od podstawówki jestem woluntariuszem w rożnych akcjach takich jak WOŚP, Czerwony Krzyż i Szlachetna Paczka. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałam. 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Jestem świadoma obowiązków. >>>>>>>>Cheaty zabronione na Crafted.pl<<<<<<<<<< Xray- Widzimy surówce przez bloki . Player ESP - Widzimy linie lub obramówki graczy. Kill Aura- Pozwala na uderzane graczy plecami bokiem jak i można ustalić zasięg bicia gracza. Speed - Pozwala na szybsze poruszanie się gracza. Fastbreak - Pozwala na szybsze kopanie. Boat fly - Pozwala na latanie łódką. Auto-mine - Pozwala na automatyczne wykopywanie surowców. Chest ESP - Pokazuje linie do skrzynki jak i obramówkę skrzynki. Mob ESP - Pokazuje linie i obramówik mobów gdzie sie znajduja . Anty-knock - Pozwala na nie odpychanie gracza za pomocą miecza z enchantem Knock. FastPlace - Pozwala na szybsze budowanie .
 7. Sama nazwa mówi Extreme wiec łatwo być nie może. Jestem na nie
 8. Jestem na nie bo ekonomia sklepu by sie zmniejszyła :> a tak to przynajmniej maja zysk
 9. chyba nazwy serwerów sie pomyliły :> Na nie niestety :/
 10. jestem na nie bo to już by nie było extrim tylko zwyczajny survival
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy