Jump to content

dawidawi123456

Nowy Użytkownik
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralny

About dawidawi123456

 • Birthday 05/02/2000

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na początku serwera było ponad 90 osób i nie było lagów przy najmniej u mnie. Moją sprawą jest miłe granie postaw się na tym że kopiesz co chwile znikają ity na przykład kupiłeś haste 2 i zbierasz na beacon, kopiesz całe 5 min i nic nie masz z tego oprócz tego co masz w eq. A jak będą lagi to zainwestujcie w lepszy serwer? Jak nie korzystasz z tylu lei, albo cie nie stać na nie to wiadomo że napiszesz nie bo to jest da cb zbędne. W chwili pisania tego jest na toxic 12 osób, a na skyblocku są 43 osoby. Jestem na tak.
 2. 1. Twój nick:dawidawi123456 2. Nazwa propozycji: Powiększenie limitu lejów. 3. Opis: Powiększenie limitu lejów do 35 albo więcej. 4. Dlaczego akurat to: Według mnie to świetny pomysł zrobiłem u siebie na wyspie kopalnie (generatory i leje), trochę mi brakuje możliwości postawienia więcej lejów myślę że ten problem nie dotyczy tylko mnie.
 3. Wiadomość wysłałem prywatnie

  1. Rev

   Rev

   @dawidawi123456 jeśli pisałeś o jakimś problemie z serwera, lepiej byłoby napisać do Virlaena, Miśka, xKarollagow lub Rommela. Marcinekk jest administratorem forum. Jeśli chcesz, możesz też napisać do mnie - może będę mogła doradzić Ci z problemem lub do kogo najlepiej się zwrócić.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy