Jump to content

MatiMaz503

Użytkownik
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Reputation

4 Początkujący

About MatiMaz503

 • Birthday 02/22/2009

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Rzeszów
 • Interests
  Informatyka

Crafted.pl

 • Nick
  MatiMaz503
 • Servers
  Creative
  Survival Extreme (1.14)
  Survival Extreme (1.15)
  Survival Extreme (1.16)

Recent Profile Visitors

298 profile views
 1. Na tak! Według mnie kit graczmb co 14 dni to zbyt dużo czekania.
 2. Na Tak. To survival EXTREME i na takiego ma wyglądać.
 3. Jestem na tak! Najlepiej to jakby zresetowali mape.
 4. Na tak! Pracujcie nad bedwarsami a nie extreme 1.17.
 5. 1. Twój nick: MatiMaz503 2. Nazwa propozycji: Dodanie komendy /dzien /slonecznie 3. Opis: Po wpisaniu komendy /dzien będzie rozpoczynało głosowanie na dzień a po wpisaniu /slonecznie będzie głosowanie na pogodę słoneczną. Tak samo jak na creative. 4. Dlaczego akurat to: Ułatwiło by to rozgrywkę dla graczy.
 6. To Survival Extreme a nie złap cheatera. To jest rola administracji. Extreme ma to do siebie że nie wiesz kiedy cie zaatakuje cheater i stracisz cały majątek. Nie abym był za tym aby gracze cheatowali ale... Jestem na Nie!
 7. Po co komuś ranga yt? Jak nagrywasz to fajnie ale nie trzeba się tym chwalić. Doknes dostał taką range ponieważ dużo graczy crafteda go zna ponieważ ma on tam 3 własne serwery. Na NIE!
 8. 1. Nick: MatiMaz503 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: 13 lat 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram od 3 lat. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam również Discorda. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak. Na podobnych serwerach. 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? 3/4 godziny dziennie. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie, nie toleruję złego zachowania. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę, że będę dobrze sprawdzał się w tej roli. Mam duże doświadczenie zdobyte na innym serwerze. Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną. Trudno wyprowadzić mnie z równowagi. Chętnie pomagam ludziom i rozwiązuję ich problemy. Znam dużo komend potrzebnych w administracji. Sprawnie się nimi posługuję. Jestem osobą spostrzegawczą i szybko reaguję na złe zachowania graczy. Umiem sprawdzać osoby pod kontem używania wspomagaczy. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): W przyszłym roku szkolnym będę uczniem klasy 7. Od 5 lat chodzę na zajęcia z karate, a od 2 na lekcje pianina. Lubię podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Uwielbiam czytać książki - głównie detektywistyczne. Od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem psa o imieniu Mila. Lubię z nią spędzać wolny czas. Jednak moją największą pasją jest informatyka a zwłaszcza robotyka. Często uczestniczę w międzyszkolnych konkursach związanych z tą dziedziną. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak. Zawsze od tego zaczynam poznawanie nowego serwera. 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak. Nie widzę w tym problemu. Cheaty: - KillAura: Umożliwia zadawanie obrażeń innemu graczowi bez kontaktu wzrokowego. - X-Ray: Widzimy wszystkie rudy, skrzynki, itp. - AntyKnock: Po otrzymaniu zadanego nam obrażenia nie zostajemy odepchnięci. - Reach: Zwiększa zasięg obrażeń w czasie walki. - Fly: Pozwala na latanie. - Jesus: Możemy chodzić po wodzie tak jak po zwykłych blokach. - Extra elytra: Ułatwia korzystanie z elytry. - Spider: Wspinamy się po ścianach. - Regem: Szybciej otrzymujemy punkty życia. - Panic: Wyłącza wszystkie cheaty w trybie natychmiastowym. Komendy: /admin – Wysyła wiadomość do admina. /pomoc – Pokazuje informacje podstawowe dla graczy. /kit – Wyświetla dostępne zestawy do odbioru. /odbierz – Odbiera wszystkie zestawy zakupione na stronie www. /pomocrozdzki – Wyświetla podstawowe informacje dotyczące różdżek. /krzyk – Wysyła wiadomość do całego serwera.
 9. Any desk działa w taki sposób że widzisz co ktoś widzi. W każdej chwili możesz wstrzymać przeszukanie klikając zakończ udostępnianie ale trzeba będzie się z tym liczyć że możesz otrzymać bana. Pomysł świetny! Jestem na Tak!
 10. Nie wywalili mnie tylko sam odeszłem z prywatnych potrzeb. Nie mutowałem za bachomaz chociaż powienienem ponieważ tak było napisane w regulaminie którego przecież nie znałem. Kiedy odeszłem nie zbanowałem cię. Dlaczego kłamiesz? Masz jakieś dowody że tak postępowałem? Usunąłem konto ponieważ jak pisałem powyżej miałem problemy na forum z działami:
 11. Ludzie by się na pewno scamowali. Neutral.
 12. Zapewne gramy w innych godzinach. Ja ciebie też niestety nigdy nie widziałem na tab.
 13. Bardzo dobry pomysł. Zakupy nie były by bezsensownym płaceniem po 2 zł. Na Tak!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy