Jump to content

lSpeedox

Helper [FB]
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

2 Followers

About lSpeedox

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 02/27/2004

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków
 • Zainteresowania
  Informatyka, Esport

Crafted.pl

 • Nick
  lSpeedox
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przygotujcie się, bo już niedługo @lSpeedox otwiera mega dużą zarabiarkę! Niestety więcej nie mogę na razie zdradzić, ale wiedzcie że już nie trzeba będzie cały czas czekać na melony!
  Pozdrawiam,
  :D

  1. lSpeedox
  2. MICZEQ

   MICZEQ

   Pamiętaj @lSpeedox, zawsze możesz liczyć na moją pomoc😉

  3. MICZEQ

   MICZEQ

   Dzięki za reputację ❤️😆

   xD

 2. ======================

  Mega dobra morda, polecam jego zarabiarke na FreeBuild😜

  ======================

  Dodatkowo klasyczne:

  +rep😝

  ======================

 3. lSpeedox

  Pomocy !!!

  Administracja nie odpowiada za itemy, osoby dodane do wyspy/działki. Musisz być bardziej ostrożny.
 4. gz, pasuje ci ten kolorek

 5. Najlepszego ! 😀

 6. Fajny urozmaicający rozgrywkę. Na TAK
 7. Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem to napisałem że miałem przerwę, komendy wyjaśniłem obowiązkowe, resztę ich znam ,lecz chciałem żeby podanie było krótkie i czytelne.
 8. 1. Nick: lSpeedox2. Imię: Kuba3. Wiek: 15 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? 16.08.2017 (pierwszy raz)5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam obie rzeczy6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Od 3-5h dziennie8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem aktywnym graczem, choć miałem przerwe i nie grałem na crafted przez rok wróciłem i od początku sierpnia zacząłem działać. Większość nowych osób nie będzie mnie pamiętało, zresztą zauważyłem że część administracji się też pozmieniała. Zaobserwowałem że brakuje helperów na tym trybie (szczególnie w godzinach przed popołudniowych) dlatego chce to zmienić!. Jestem osobą kulturalną i nie mam problemów z ortografią, posiadam rozbudowane słownictwo. Znam wszelkie potrzebne komendy. Lubię pomagać innym, jestem graczem minecraft'a od 2014r, więc na różne pytania graczy z chęcią odpowiem. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Kuba, jestem 15 letnim chłopakiem. Mieszkam w Krakowie. Po wakacjach idę do szkoły średniej na kierunek informatyczny. Lubię grać w różne gry a szczególnie minecraft'a, ponadto pasjonuje się sportem m.in piłka nożna oraz siatkówka. Na forum nie udzielam się często lecz postaram się to zmienić. Jestem miły i nie używam wulgaryzmów.11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane): - /d zaufaj: Gracz, którego nicku użyjemy w tej komendzie może robić co chce, gdy jesteśmy offline.- /d dodaj: Gracz którego nicku użyjemy może pracować na naszej działce tylko gdy jesteśmy online.- /d polacz: Łączy wszystkie nasze działki obok siebie w jedną dużą ( komenda Vip i sVip).- /d ban: Gracz zbanowany nie może wchodzić na naszą działkę [ gdy wpiszemy /d ban * , Zadziała to na wszystkich graczy.- /d chat: Włącza/Wyłącza chat na naszej działce. - /d wyczyść: Nasza działka powraca do stanu pierwotnego -/d biom: Włącza menu wyboru biomu na twojej działce -/d dom: Teleportuje nas na naszą działkę Pozostałe komendy serwera oraz helperów znam i rozumiem ich działanie.
 9. Cena "premium case" musiała by być bardzo duża, ponieważ bogate osoby mogły by kupować ich dużą ilość, a dla zwykłych graczy były by nie osiągalne.
 10. Fajny pomysł, lecz svip ma /fly i z łatwością może budować
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy