Jump to content

Pjo

Właściciel+
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Pjo last won the day on March 15

Pjo had the most liked content!

Community Reputation

367 Mistrz

About Pjo

 • Rank
  Znawca

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Pjo_PL
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock
  ToxicOcean

Recent Profile Visitors

4502 profile views
 1. W związku z bardzo zbliżonymi wynikami obu wersji, postanowiłem zostać przy 1.12. Jest to wersja sprawdzona, na jakiej gra większość. Jednak jeśli serwer creative się przyjmie, to otworzę wtedy drugi, bliźniaczy serwer na 1.13. Będzie wtedy możliwość wyboru wersji. Jednak póki co stawiam tylko na 1.12.
 2. Witajcie gracze! Zdradzę wam pewną tajemnice - powoli rozpoczynamy pracę nad serwerem Creative. Mamy jednak sporą zagwozdkę. Którą wersje wybrać? Mamy możliwość zrobienia serwera pod 1.12, lub 1.13. Od was zależy którą wersje wybierzemy. Plusami 1.13 są na pewno nowe bloki. Jednak 1.12 wydaje mi się być bardziej powszechny i lubiany, oraz jest przetestowany i nie ma w nim dziwnych błędów. Wybierzcie mądrze w ankiecie powyżej, którą wersje byście woleli!
 3. Cześć pjo mam pytanie kiedy nowa edycja miała być w ten weekend pytam bo nie mogę odpowiedz jeśli nie pamiętasz jak to pisałeś mam ss 

  1. Kult3k

   Kult3k

   Nowa edycja będzie jak nadejdzie na to odpowiedni czas i jak wszystko będzie gotowe i przetestowane przez sponsorów przez administrację.

 4. Gratuluję naprawy komendy /sur na freebuildzie! C;

 5. Nie wpisałeś kodu na stronie. Jak miało Ci przyznać ruletke? W każdym razie wpisałem Twój kod za Ciebie. Wejdź na serwer, wpisz /odbierz i na spawnie otwórz kluczem który dostaniesz ruletkę pieniężną.
 6. Gotowe. Był chwilowy błąd. Wejdź i sprawdź swoją liczbę śmierci
 7. cześć Pjo_pl mam pytanie i prośbę zarazem czy byś mógł zostawić to opcje ze np vip może dodać 6 osób itp bo mam już gotowego tima na max osób i boje się ze zmieni się ile vip może dodać XD jagbyś odpowiedział by było fajnie :) Chodzi o to czy mógł byś nie zmieniać tego

   

  1. Kult3k

   Kult3k

   Wątpię żeby to zrobił 😌

 8. Niestety, nie mam możliwości zmiany po przyznaniu rangi
 9. Wyniki konkursu: - Oto 6 najbogatszych osób które dostaną swojego armorstanda na spawnie: - Oto kolejne 5 osób które dostaną swojego armorstanda za najwyższy poziom wyspy: Gratuluje wygranym! Co się dzieje ze skyblockiem? Kiedy nowa edycja? Nowa edycja jest cały czas tworzona. Wciąż wpadają nam nowe pomysły, które chcemy zrealizować. Wstępnie mogę jednak powiedzieć że jest spora szansa na start w weekend za 2 tygodnie. Więcej info wkrótce... Obecny skyblock prawdopodobnie będzie działał do przeddnia startu nowej edycji.
 10. Kupiłeś miotłe 5 miesięcy temu? Jeśli masz miejsce w EQ to zawsze wróci. Niestety w tym przypadku to nie jest błąd serwera, a podejrzewam że w EQ po prostu nie miałeś miejsca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy