Jump to content

bazyltoja1

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Pomocny

About bazyltoja1

 • Rank
  Znawca
 • Birthday 02/12/2004

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Czarnków
 • Zainteresowania
  Komputery

Crafted.pl

 • Nick
  bazyliszek
 • Tryby
  SkyBlock
  ToxicOcean

Recent Profile Visitors

806 profile views
 1. Emm.. za co?

   

  1. AdikGaming

   AdikGaming

   Emm... nie to konto XD

 2. bazyltoja1

  Serwer

  Szukam kilku osób do pomocy ze stworzeniem serwera, forum itp: -budowniczy -osoba, która zna dobrze komendy -grafik -pomocnik (helper) -Moderatorzy forum (Nie muszą być osoby z administracji)
 3. Jesteś doświadczonym graczem, więc nie widzę problemu żebym był na TAK
 4. Też dzisiaj miałem taki problem, zgłaszalem go do @Hokoko321, ale on napisał mi "Trudno"
 5. Wiek może być, ale bezsensu używałes tego koloru, ponieważ podanie jest nie czytelne, regulamin to niewiadomo czy akceptujesz czy nie, mało komend, natomiast potem nie widać które to są komendy a które opis, na przyszłość używaj ":" i jeszcze jedno te zdania nie są odpowiednio odpowiednio jak na twój wiek (nie musisz pisać rozprawek, ale postaraj się) Jestem na Neutral z pochyłem na nie.
 6. 1. Nick na TS3: bazyltoja 2. Imię: Błażej 3. Wiek: 14 lat 4. Coś o sobie (Min 5 rozbudowanych zdań): Jak już wiecie jestem Błażej i mieszkam około 60 km od Poznania. Moim hobby jest czytanie książek (nie tylko lektur), pływanie, jazda na rowerze i informatyka (na wyższym poziomie). Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Moją ulubioną książką jest "Harry potter i przeklęte dziecko". Moim ulubionym przedmiotem jest informatyka, fizyka i matematyka. 5. Staż na TS3: około 4 lub 5 miesięcy. 6. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 7. Czy akceptujesz regulamin?: Tak i lubię grać na marakasach. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Wydaje mi się, że nie, ale może kiedyś (bardzo dawno).
 7. bazyltoja1

  Propozycja

  1. Twój nick: bazyltoja 2. Nazwa propozycji: Pomocnik Discord 3. Opis: Jest już pomocnik ts3, i jest bardzo przydatny, więc myślę, że osoby, które są nowe na dc nie wiedzą co i jak, dlatego miałby być pomonik Discord, aby pomóc zrozumieć co i jak ? 4. Dlaczego akurat to: Ponieważ wiele osób nie wie jak zacząć na dc i on by pomagał.
 8. Wiek - Kary - Mało trochę komend +/- Jesteś ogarnięty + Neutral
 9. Dlaczego twoje pól twarzy w skinie (lewe pół twarzt) wygląda tak samo jak u @Maxi4542
 10. Wiek + Zdania - (mogłyby być ładne, ale cały czas używasz słowa "minecraft") Jesteś nie miły - Hmm... Jestem na Nie z przechyłem na neutral
 11. 1. Ile masz lat? 14 2. Napisz coś o sobie (minimum 4 rozbudowane zdania) Jak wiecie lub nie, to jestem Błażej i mieszkam około 60 km od Poznania. Moim hobby jest czytanie książek (nie tylko lektur), pływanie, jazda na rowerze i informatyka (na wyższym poziomie). Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Moją ulubioną książką jest "Harry potter i przeklęte dziecko". 3. Co wniesiesz do Klubu? Napewno miłą atmosferę, genialne pomysły... 4. Znasz dobrze ortografię? Bałdzo dobrze . 5. Ile poświęcisz czasu na Klub? To zależy, ale około 2h. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, pełnię w innym klubie. 7. Dlaczego miałbym cię przyjąć? (minimum 2 rozbudowane zdania) Ponieważ jestem miła, pomocną i pomysłową osobą. Pełnię taką funkcję i się dobrze spisuję.
 12. Wiek: 14 Imię: Błażej Czytałeś Regulaminy i je akceptujesz? : nie , jednak tak Czy zależy Ci na tej Randze: pewnie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy