Jump to content

Jokerinio45

Helper [TXO]
 • Content Count

  513
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Jokerinio45 last won the day on December 23 2019

Jokerinio45 had the most liked content!

Community Reputation

259 Mistrz

About Jokerinio45

 • Other groups Sponsor
 • Rank
  Stały Bywalec
 • Birthday 07/20/1998

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Jokerinio45
 • Tryby
  SkyBlock
  ToxicOcean

Recent Profile Visitors

6668 profile views
 1. gz 250 reakcji ;

 2. 1. Nick na TS3: Jokerinio45 2. Imię: Michał 3. Wiek: 21 4. Coś o sobie (Min 5 rozbudowanych zdań): Cześć, pewnie większość po tak długim czasie spędzonym na serwerze kojarzy mnie, lecz przedstawię się jeszcze raz. Nazywam się Michał oraz posiadam dwadzieścia jeden lat. Pochodzę z województwa podlaskiego, z małego miasta niedaleko Białegostoku, praktycznie można powiedzieć że z wsi. Głównymi moimi zainteresowaniami jest architektura, którą lubię podziwiać i także zwiedzać. Kultura innych krajów również należy do mych zainteresowań, lecz najbardziej w tym interesują mnie obyczaje naszych sąsiadów, a także potrawy których jestem wielkim fanem. W wolnych chwilach lubię sobie pobawić się w kucharza, może nie jakiegoś wybitnego, lecz człowiek uczy się całe życie, eksperymentując w kuchni uczymy się zawsze czegoś nowego. Do innych moich zajęć w czasie wolnym należy budowanie w Minecraft, którą bardziej biorę jako zajęcie for fun, dla relaksu lubię sobie pograć w ligę legend która nie zawsze jest relaksująca, osoby które grały dłużej niż parę dni będą wiedziały, lecz dla tych co nie miały styczności z tą grą, nie zawsze jest to relaksujące gdyż często zdarzają się takie osoby które dobrą zabawę chcą popsuć. Także lubię sobie pograć na tym serwerze, oglądając przy tym jakiś dobry film, bądź anime która w wielu społecznościach jest bardzo hejtowana i krytykowna, lecz moim zdaniem warto dać każdemu szansę. W przyszłości chciałbym otworzyć własną działalność gospodarczą która miała by związek z gastronomią, a także kiedyś wybrać się do innych krajów zwiedzając ich zabytki. W moim planach jest także otwarcie schroniska dla zwierzaków, które zostały porzucone przez nieodpowiednich właścicieli bądź dla tych stworzeń przyjaciół, zwierzaki nie są zabawkami które gdy się znudzą można po prostu wyrzucić do kosza. 5. Staż na TS3: Ogólnie z TeamSpeaka korzystam od około 2015 lecz na tym serwerze jestem od 2017 6. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Owszem 7. Czy akceptujesz regulamin? Tak i nic nikomu nie stawiam 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety, ale byłem karany, lecz zmieniłem się na lepsze.
 3. Fajny z ciebie helper.Dlatego cie lubię a i nie zmieniaj się :)

 4. Wszystkiego Najlepszego!!! 🎂🥳

 5. Hej!

  nie wiem za bardzo do kogo się zwrócić... potrzebuję pomocy.

  Jakiś rok temu ustawiłem swojemu dzieciakowi dostęp do crafted.pl Wymyślił sobie hasło, które oczywiście zapomniał... 

  Teraz nie może zalogować się na Minecrafta :(  tzn crafted go wita po nicku, ale nie pamięta hasła :( Emaila też chyba nie było.

  Czy ktoś może pomóc staremu i zmęczonemu narzekaniem o Minecrafta, ojcu? :P Nick młodego to Kryspinex...

  1. LeL_zolwik

   LeL_zolwik

   Jeśli Pana syn zapomniał hasła do crafteda, niech napisze w prywatnej wiadomości do któregoś z Administratorów: @Madzi30, @SytryCartwright Lub @Rommel i dołączy screeny ze strony minecraft.net (aby ktoś mógł potwierdzić, że to konto faktycznie należy do Pana syna).

   Pozdrawiam

 6. A niech będzie awans
 7. dlaczego sie śmiejesz

 8. Gratulacje! 

 9. Oczywiście to może @AdikGaming
 10. Gratulacje 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy