Jump to content

Fruziaa

Helper [SVE]
 • Content Count

  981
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Fruziaa last won the day on May 17 2018

Fruziaa had the most liked content!

Community Reputation

484 Expert

About Fruziaa

 • Other groups Grafik
 • Rank
  Stały Bywalec

O Użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  motocross oraz mężczyźni po 40-stce.

Crafted.pl

 • Nick
  Fruziaa

Recent Profile Visitors

8196 profile views
 1. Otóż już Ci wyjaśniam. Otrzymaliśmy od Ciebie 3 wiadomości o następujących treściach: "prosze", "prosze", "fruziaa". Na załączonych zrzutach ekranu widać co napisałeś, jednak nie ma potwierdzenia że wiadomości które nam wysłałeś były tej samej treści. Był ze mną na serwerze także woszczek, który był świadkiem zdarzenia i widział, że wysyłane przez ciebie wiadomości są to pojedyncze, nic nie wnoszące słowa. A wiadomość, którą ode mnie otrzymałeś nie była żadnego rodzaju groźbą, lecz ostrzeżeniem, że możesz zostać ukarany, gdyż komenda /admin służy do używania w przypadkach, gdy pojawi się jakiś problem bądź gracz będzie potrzebował pomocy, a od ciebie otrzymywaliśmy pojedyncze słowa, które nie miały żadnego sensu.
 2. możesz wysłać zrzut ekranu z launchera, gdzie widać Twój nick, bądź zaloguj się na stronie minecraft.net i zrób screen,a ze strony a taki sposób, by Twój nick był widoczny i potwierdzał, że konto należy do ciebie.
 3. Nie wyrzuciłabym gracza potrzebującego pomocy, jest to wbrew moim obowiązkom. Jednak raczej ja wiem lepiej jak postąpiłam w tej sytuacji, niżeli gracz który o całym zajściu nie ma pojęcia, a także pisze skargę jako osoba trzecia, która nie uczestniczyła w żaden sposób w tych zdarzeniach. Jeżeli chcesz zabłysnąć i się popisać to możęsz iść zrobić to gdzie indziej, niżeli w dziale do spraw skarg. A propo komendy /history o której wspomniałeś wcześniej - można pod nią zauważyć inne kary tego gracza za podobne przewinienie. Sam sobie zaprzeczyłeś w tym momencie.
 4. Mam prawo wypowiedzieć się pod tym tematem, ponieważ skarga została napisana właśnie na mnie. Gracz został wyrzucony z serwera, ponieważ wysyłał co chwile wiadomości które nic nie wnoszą, a mi tylko zaśmiecały chat. Wysyłał on pojedyncze litery oraz słowa, z których nic nie dało się wywnioskować. Prosiłam o normalne opisanie zaistniałego problemu, jednak takowego się nie doczekałam. Nie nadaję nikomu kar bezpodstawnie, nie jestem helperem od dwóch dni i mam też swoją godność.
 5. Fruziaa

  Problem

  Administracja nie odpowiada za stracone itemy, nie da się ich w żaden sposób odzyskać.
 6. A czy do moich obowiązków należy zwracanie graczom straconych rzeczy? Nie, bowiem należą do nich pilnowanie chatu a także pomoc, jednak jest to pomoc na chacie, nie materialna. Z załączonego screen'a nie wynika nic, co wskazuje na niewypełnianie przeze mnie moich obowiązków. Rozumiem, że przez te całe "koronaferie" niektórym graczom serio może się nudzić, no ale nie dajmy się zwariować, bo bezpodstawne pisanie skarg raczej nic nikomu nie da. Poza tym, odpowiedziałam graczowi na opisany przez niego problem, więc raczej wypełniłam swój obowiązek jak należy.
 7. Jeżeli chodzi o serwer w grze, to tak. Przez internet nie zagrasz, tak samo jak na telefonie czy tablecie. Jeżeli nie masz minecrafta premium to wystarczy pobrać z internetu jakiś launcher non premium (np. TLauncher).
 8. Są raptem 2 craftingi przedmiotów dodane przez serwer. Raczej nie ma tu nie wiadomo ile do wkucia, a poza tym wszystko masz na spawnie serwera, a także pod komendą /pomoc rozdzki. Jest to według mnie zbędne.
 9. Mogła byś mi pomóc w kwestii logowania na serwerze?

  1. Fruziaa

   Fruziaa

   Czy grałeś już kiedykolwiek na serwerze? Jeśli nie, użyj komendy /register <hasło> <powtórzhasło> (nawiasy nie są wymagane). Jeżeli jesteś już zarejestrowanym graczem, zaloguj się używając komendy /login <hasło>. Jeżeli przy próbie zalogowania pokazuje ci się komunikat o błędnym haśle, skontaktuj się z administratorem 

   @SytryCartwright, @xKarollagow bądź @Madzi30 )poprzez prywatną wiadomość na forum, w której wyjaśnisz swój problem. Jeżeli nadal nie wiesz co zrobić bądź masz inny problem - pytaj.

 10. Wszystkiego najlepszego!

  1. Agix12

   Agix12

   Dziękii  mordko ❤️

 11. Punkt "obowiązkowe prace" powinien zawrzeć prace wykonane przez ciebie, które są wymagane do napisania podania. W przypiętym wątku jest wszystko dokładnie wytłumaczone. Obowiązkowymi pracami są: grafika reklamująca sieć Crafted.pl, grafika z postacią z minecraft'a, napis z tłem i bez tła. W swoim podaniu nie zawarłeś żadnych prac, a to one mają znaczny wpływ na to, jak zostanie rozpatrzone Twoje podanie. Jeżeli chcesz mieć jakiekolwiek szanse, dodaj zrobione przez Ciebie grafiki - zarówno te wymagane, jak i pozostałe, które zrobiłeś.
 12. 1. Nick na TS3: Fruziaa. 2. Imię: Zuzanna. 3. Wiek: 15 lat. 4. Coś o sobie (Min 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Zuzanna, mam 15 lat oraz pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Uczęszczam do ósmej klasy szkoły podstawowej, a po jej ukończeniu zamierzam wziąć udział w rekrutacji do liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Interesuję się motoryzacją oraz sportem, od 2 lat gram w piłkę ręczną i osiągnęłam już bardzo dużo w tej dziedzinie. Poza grą w ręczną uwielbiam także jeździć na motorze, a dokładniej na crossie, a w okresie zimowym - na snowboardzie. Jestem osobą przyjazną jak i zawsze chętną do pomocy, gdy tylko nadarzy się okazja, by komuś pomóc to chętnie ją wykorzystuję. Umiem pracować w zespole, aczkolwiek w wielu kwestiach pozostaję indywidualistką. 5. Staż na TS3: Początki mojej przygody z TeamSpeak'iem sięgają końca 2017 roku. 6. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam. 7. Czy akceptujesz regulamin?: Akceptuję regulamin, aczkolwiek hawajskiej nikomu nie postawię. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niespełna 3 lata temu zostałam wyciszona na serwerze za wulgaryzm napisany przez moją przyjaciółkę.
 13. Wszystkiego najlepszego Adziu!

 14. Fruziaa

  Pytanie

  Jeżeli chodzi o PvP na trybie Creative, to jest tam specjalny sklep, /sklep pvp. Możesz tam zakupić enchanty, potki, bądź inne przydatne na pvp przedmioty specjalne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy