Jump to content

Wiatrakk

Zasłużony
 • Content Count

  767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Wiatrakk last won the day on August 27 2019

Wiatrakk had the most liked content!

Community Reputation

460 Expert

About Wiatrakk

 • Rank
  Stały Bywalec
 • Birthday November 21

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Szczecin
 • Zainteresowania
  Szukanie mózgu w sali od Matematyki

Crafted.pl

 • Nick
  Wiatrakk

Kontakt

 • Discord
  Wiatrakk#8112

Recent Profile Visitors

6493 profile views
 1. w końcu -.-

 2. Ale fajnie się czyta twoje opinie pod podaniami Kappa

   

  1. Wiatrakk

   Wiatrakk

   Podoba się? Zostaw +! Dzięki xD

 3. To kiedy składasz podanie?

 4. Kolejne ofiary, boję się, że niedługo się na mnie zemszczą xD Napisałeś taki wiek, bo taki jest wymagany? Podaniem tego nie pokazujesz. TS jest wymagany do przeprowadzenia drugiego etapu rekrutacji. No spoko, fajnie, że lubisz popisać z graczami. Jaki to ma związek z tym, dlaczego mielibyśmy cię przyjąć? Zapoznaj się z serwerem i dopiero wtedy pisz podanie... Podanie nieestetycznie napisane, wygląda jak na "odw.. odczep się". Niepoprawny tytuł wątku, nieużycie polskich, wielkich znaków, a także spacji. Jestem oczywiście na nie, powodzenia.
 5. Powiększmy grono ofiar muahaha.. Zacznijmy od często spotykanego błędu. muszę w ogóle tłumaczyć? Apelujesz o stanowisko Helpera SkyBlock.. Ale mi argument. Wypisz w punkcie 9. całą historię swojego życia najlepiej. Dość dużo kar jak na 6 miesięcy rozgrywki. Po tym mogę sądzić, że nie jesteś ogarnięty. Wiek również nie zachęca, samo podanie jest jakieś krótkie.. Zdania słabe, szczególnie te w punkcie 10. Nie widzę cię na stanowisku Helpera, jestem na nie. Powodzenia!
 6. W końcu złożyłeś podanie.. Na swoim koncie masz mało kar, długi czas gry i dobrą opinię wśród graczy. Zdania się przyjemnie czyta, są rozbudowane i napisane bezbłędnie. Jedynym minusem, którego się dopatrzyłem to ilość komend. Znam cię i wiem, że byłbyś w stanie wymienić o wiele więcej, ale pomimo tego mogę z pewnością stwierdzić, że jesteś ogarnięty i masz potencjał. Na tak, powodzenia!
 7. Podanie bardzo ładne, czytelne, przyjemnie się czyta. Zdania są rozbudowane, zadady ortografii i interpunkcji zostały zachowane. Komend sporo, długi czas gry na serwerze. Jestem zdecydowanie na tak.
 8. IMG_0021-02.thumb.jpeg.fa527ac39f90f37eed0f52a339c919ec.jpeg

   

  Możemy zostawić świeczkę dla MANów NL313-15 zwanych także "deskami" lub "deskorolkami". 

  1. Doktor_Ziemniak

   Doktor_Ziemniak

   [*]  Pamiętamy!

 9. Czas zrobić coś dla dobra ludzkości. Tak.
 10. Po twoim zachowaniu wstydziłbym się w ogóle kandydować na stanowisko Helpera.. Zresztą samo podanie wygląda jak zwyczajny trolling. Niezwykle namęczyłeś się przy tych komendach. Patrz: pogrubienie. Szkoda, że nie zrobiłeś tego przed rozpoczęciem rozgrywki. Zdania krótkie, słabo rozbudowane, parę błędów interpunkcyjnych. Jestem oczywiście na nie. Powodzenia, może nie w rekrutacji, ale w związku.
 11. Czas zwiększyć liczbę moich "ofiar". Na początku już wspomniany argument przez dirciocha. Szczerze mówiąc, to jest bardziej argument do "Dlaczego nie powinniśmy cię przyjąć". Jako członek administracji powinieneś karać za złamanie regulaminu, a nie wysłuchiwać przeproszeń. Tym zdaniem udowodniłeś, że nie bardzo zapoznałeś się z serwerem... większość. Mikrofon jest obowiązkowy - bez niego nie będzie się dało przeprowadzić drugiego etapu rekrutacji. Na twoim miejscu złożyłbym podanie w sytuacji, w której już posiadałbym mikrofon. Osobiście mnie takie zdanie zniechęca - Jako przykład dajmy zeznania przed sądem za dużo Sędzi Anny Marii Wesołowskiej "- Gdzie Pan pracował? - W sklepie spożywczym, na stacji benzynowej i innych miejscach, które znam" Jestem duchem świętym czy co, że mam znać jakie komendy znasz? Skąd mam wiedzieć, że znasz wszystkie "Leniuszek" mógłby się bardziej postarać nad podaniem, aby przekonać, że jest się dobrym kandydatem. Wiek jak najbardziej w porządku, parę błędów ortograficznych. Mimo tych wszystkich argumentów mam wrażenie, że jesteś choć odrobinę ogarnięty - Moja opinia leży pomiędzy negatywną, a neutralną. Radziłbym ci zapoznać się bardziej z serwerem, a podanie złożyć za miesiąc/dwa. Powodzenia!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy