Jump to content

Dajmont

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Początkujący

About Dajmont

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday April 16

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Minecraft
 • Zainteresowania
  Programowanie, gry, technologia i te sprawy :/

Crafted.pl

 • Nick
  Dajmont
 • Tryby
  SkyBlock

Kontakt

 • Skype
  dajmoncik
 • Discord
  Dajmont#2931

Recent Profile Visitors

3270 profile views
 1. @P4tryk3y X @kacpersmok I nie zachowuj się jak dzieciak
 2. @P4tryk3y X @Agrestka Czemu ukradłeś mi tekst pod wypowiedzią?
 3. Dajmont

  X czy Y?

  Góry Tec-9 czy Desert Eagle?
 4. I pamiętajcie że... Wciąż tu jestem
 5. Po tak długiej grze na tym serwerze, nadszedł czas na mój koniec. Skyblock po prostu mi się znudził. Odchodzę do czasu, dopóki nie poczuje nostalgii. Nadszedł czas na podziękowanie najważniejszym dla mnie osobom: @jalubiemojeoceny za to, że mogłem ci ufać i ciebie jedynego dodałem do wyspy. @januchiksde @xWolfingx za to, że mogłem was poznać i grać z wami po 3 rano. @wilkassassynpl @_Sherri OSCYPEK123321 @pandomen @sperow @kacpersmok @gejmersiYT @Agix12 MechanikLP WhiteNorth @loltrol5 rexdix za wszystkie rozmowy na discordzie. Hugo, za to, że dałeś mi perma podczas 1 edycji skyblocka. @filipbrzoza za pierwszego mute'a. @januchiksde za to, że udzielałeś mi pomocy, gdy bardzo jej potrzebowałem. @JulkaLoLKulka Za to, że byłaś najlepszą żoną na świecie. lorenzo_2, specjalnie nie oznaczam, gdyż znam go osobiście i w prawdziwym życiu jest moim najlepszym przyjacielem, chodzimy nawet do tej samej klasy. Jemu dziękuję za grę od początku, właśnie jego dodałem pierwszego do wyspy, i miałem wielkie zaufanie. Wspólna gra z Mikołajem była czymś wspaniałym. Ostatnią osobą jakiej podziękuję, jest @kacpersmok. Wiem, że są marne szanse na to, że przeczytasz tą wiadomość, lecz wiec, że współpraca z tobą była najlepszą rzeczą, która mi się przytrafiła podczas mojej gry na skyblocku. Reszcie, którą poznałem i znam od samego początku, dziękuję za wspólną grę i wspólne uczenie się od podstaw. Być może, będę dołączał do gry na nowych trybach. Pamiętajcie, że nie odchodzę na zawszę i będę was odwiedzał. Życzę wszystkim jak najlepszej gry i atmosfery. ~Dominik dk24 Dajmont
 6. Undertale.exe :o 

 7. Fajny Sans :D

 8. Są minusy 3 edycji, takie jak: -Stakowanie mobów, co utrudnia rozmnażanie zwierząt, psuje mobgrindery, mob areny i expiarki; -Brak aukcji, co utrudnia i przedłuża zdobywanie przedmiotów -Najbardziej zalagowany /spawn ze wszystkich edycji (w tym niepotrzebnie ładnie zbudowana /kopalnia) -Bardzo tanie szmaragdy na /skup i efekt tego, czyli bardzo drogie szmaragdy u graczy -Brak automatycznego wpadania przedmiotów do ekwipunku, przez co gracze kradną sobie nawzajem na /lowisko i /kopalnia Oprócz minusów, są oczywiście plusy, na przykład: -Nowa tania waluta CG, dzięki której możemy kupić ekskluzywne przedmioty i usługi taniej -Zostały dodane do sprzedaży i craftingu stoniarki, które ułatwiają zarobki i zdobywanie minerałów -Nowy system łowienia i rybki z efektami -Ulepszenia wyspy i gracza oraz nagrody za nie -Nowe ruletki i nowe przedmioty w nich Minusów jak i plusów nie brakuje, lecz jak wszyscy wiedzą minusy znikają w trakcie, a plusy tylko przybywają. Co do atmosfery, to jest znacznie lepiej niż w poprzednich. Zauważyłem że gracze dostają dużo mniej kar i są milsi dla siebie. Na serwerze panuje atmosfera miła i przyjemna. Do samej gry nie mam jak się przyczepić, jest tak jak powinno, a mianowicie: -Na początku jest trudno, nawet bardzo trudno, lecz z czasem jest łatwiej i całkiem szybko się nabywa przedmioty i doświadczenie. -Gra się nie nudzi i cały czas jest dużo do zrobienia i dużo tu robią /zadania i chęci do dalszego ulepszania wyspy. Polecam wszystkim obecną edycję, administracja się naprawdę postarała i wykazała kreatywnością.
 9. 1. Twój nick: Dajmont 2. Nick oskarżonego: Ricklol 3. Data zdarzenia: Dzisiaj o 13:07:41, 13:07:06, 13:04:16 oraz o 13:00:38; 4. Wyjaśnienie: Gracz używał wulgaryzmów. 5. Dowody: Ten link prowadzi do 4 zrzutów ekranu z dokładną godziną. Kliknij w ten napis
 10. 1. Twój nick: Dajmont 2. Nazwa propozycji: Brak stakowania się Potworów. 3. Opis: No jak sama nazwa mówi, ,potwory nie będą się stakować. 4. Dlaczego akurat to: Dlaczego? Mam 2 największe przemyślane argumenty co do tego pytania, a mianowicie: A) Stakowanie się potworów psuje nam mobgrinder, bo gdy zestakowane moby spadają z dobrej wysokości, to umiera lub osłabia się tylko jeden podczas, gdy my chcemy by zginęły wszystkie. B) Stakowanie się potworów w netherze. I to właśnie jest dla mnie najważniejszy argument. Przez stakowanie się mobów w netherze, nie możemy expić na dobrych expiarkach oraz nabywamy punkty doświadczenia duuużo wolniej, przez co musimy poświęcać większą część czasu na np. naprawianie kilofu. Dodaje propozycje między innymi przez mój zawód, doświadczony przeze mnie po ukończeniu budowy bardzo dobrej expiarki w innym wymiarze. Przez "stakowanie" nie mogę normalnie zarabiać i grać.
 11. Brzmi to dosyć ciekawie, lecz cena którą podałeś jest za mała. Tak jak napisał pewien gracz wyżej, twój pomysł można by było dodać do luckyblocków. Co do samego pomysłu jestem na tak.
 12. Pomysł dobry. Z odpowiednią ceną miałby sens. Jest dodana na /cg odnowa restartów wyspy to czemu by nie dodać resetu śmierci.
 13. Lepiej dodać na /cg skup przedmiotów kupionych właśnie w tym sklepie.
 14. Jestem tego samego zdania co Simowy. Jeśli miałoby zostać to dodane, to tylko w nowej i dużo droższej randze od wszystkich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy