Jump to content

Lekowsky

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Początkujący

1 Follower

About Lekowsky

 • Rank
  Znawca
 • Birthday 06/10/2004

O Użytkowniku

 • Imię
  Olaf
 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Lekowsky
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

625 profile views
 1. 1. Twój nick: lek123 2. Liczba osób z którymi dzielisz IP: 1 3. Nicki osób z którymi dzielisz IP: Lekowsky 4. Dodatkowe informacje (nieobowiązkowe): Zmiana nicku
 2. Witam, chciałbym się spytać czy byłaby możliwość zmiany konta na serwerze. Ogólnie mam chyba 2 konta na serwerze (lek123 , freziuTM, vdello) i chciałbym mieć nowe konto "Lekowsky" i czy byłaby możliwość na stworzenie nowego konta bez usuwania konta lek123, albo przeniesienie wszystkiego z konta lek123 na Lekowsky? Konta "freziuTM" oraz "vdello" proszę usunąć, bo jedno miało być dla brata, a drugie dla kuzyna.
 3. Zawieszam firmę "Szkieletowcy" na czas nieokreślony! Powód: Nie chce mi się jej prowadzić, możliwe że ją oddam.
 4. Nie wiem co powiedzieć Nie widziałem cb na forum... Podanie takie se Na nie
 5. Pomysł świetny Nie będzie nudy w hub Na tak
 6. ZARZĄD KLUBU: Założyciel - @Lekowsky★ ★ ★ ★ ★ UŻYTKOWNICY: Użytkownik - @Quembec ★ System Awansów: Każdy na początku posiada ★ a potem się to zwiększa. ★ - I poziom ★ ★ - II poziom ★ ★ ★ - III poziom ★ ★ ★ ★ - IV poziom ★ ★ ★ ★ ★ - V poziom Od V poziomu można starać się o awans!
 7. Regulamin Klubu Szkieletowcy 1. Zakaz wulgaryzmów! 2. Zakaz wulgarnych nicków! 3. Nie pytać kiedy rekrutacja bo to zabronione! 4. Właściciel i moderatorzy mają zawsze rację! 5. Nie kłócić się.
 8. Serwer ogólnie jest super zrobiony nie ma błędu itp. Można wybrać sobie tryb bez żadnych przeszkód. Administracja serwera jest miła i widać, że ogarnięta.
 9. Budowle ładnie się komponują. Wiek masz dobry i podanie jest znakomite. Moim zdaniem podanie zasługuje na Tak.
 10. Komendy + Zdania + Wiek + Moim zdaniem to podanie jest na Tak.
 11. 1. Nick: lek123 2. Imię: Olaf 3. Wiek: 14 lat 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od 12 maja 2017 roku. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak mam. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Na innym forum nadal pracuje. 7. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Pełniłem. 8. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Na forach jestem dość aktywny więc 3h. 9. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nigdy nie byłem karany. 10. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ jestem aktywną osobą i odpowiedzialną. Jestem kulturalny i staram się pomagać dużej społeczności. Nie używam wulgaryzmów ani innych niedostosowanych słów. Zawsze wykonuję swoją prace znakomicie i wogóle nie robię sobie przerw. Za to, że mnie przyjmiecie będę mógł poznać całą administracje głębiej niż tak z widzenia na serwerze. 11. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Moim głównym hobby są gry komputerowe m. in. Fortnite i Minecraft. Gram również na PlayStation 3 ale to bardzo rzadko. Nie używam wulgarnych słów, bo staram się być osobą dobrą i szacunkową. W szkole idzie mi świetnie lecz z matematyki trochę mi spadła ocena. W zawodach sportowych jestem znakomity zwłaszcza biegi 60m , 100m itd. Nosze okulary, bo mam małe wady wzroku ale od roku zacząłem się leczyć i wzrok zaczyna mi się już poprawiać. 12. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście. 13. Potrafisz używać narzędzi moderatora (zamykanie, przenoszenie, banowanie itd.)? Potrafię znakomicie. 14. Jakie działy chciałbyś/abyś moderować? Chętnie moderowałbym działy takie jak "Propozycje" i "Błędy I Bugi" 15. Na jakim silniku działa forum Crafted.pl? Forum działa na silniku IPS, a kiedyś na Mybb.
 12. Komendy - Zdania + Wiek + Neutral
 13. wiek + Zdania + Staż + Oczywiście Tak
 14. Wybieraj helper albo bud Zdania - Budowle brak Na nie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy