Jump to content

CafeKaskada

Użytkownik
 • Content Count

  698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

CafeKaskada last won the day on November 21 2018

CafeKaskada had the most liked content!

Community Reputation

208 Mistrz

1 Follower

About CafeKaskada

 • Rank
  Stały Bywalec
 • Birthday 12/20/1869

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Miejscowość
 • Zainteresowania
  Zainteresowania

Crafted.pl

 • Nick
  CafeKaskada
 • Tryby
  FreeBuild

Kontakt

 • Discord
  CafeKaskada #4190

Recent Profile Visitors

1425 profile views
 1. Przykro mi z powodu rekrutacji, może następnym razem się uda.

  1. Show previous comments  3 more
  2. ToxeQ

   ToxeQ

   Ale na dsc mi się udało!

  3. CafeKaskada

   CafeKaskada

   Aha, po prostu nie masz rangi, a wszyscy inni już mają i to mnie zmyliło.

  4. ToxeQ
 2. Rozumiem, że to jakiś żart? Zabijałeś na /sur, kłamiesz z karami, nie było cię tu od roku i jesteś kompletnym nieogarem. Jestem na NIE.
 3. Zdania (np.Ta komenda Wyczyszcza wszystko z działki"} Wiek Nie widuję Komendy Jestem na Nie.
 4. Widuję Wiek Nie pomaga Niestety mimo to jestem na Nie.
 5. Nie znam się na SKY i TXO, ale na FB za takie kradzieże powinien być perm ban, gdyż zabijanie na /sur to duży problem i nie wmówicie mi, że mniejszy, niż obraza administracji (za co jest perm ban)
 6. 1. Twój nick: CafeKaskada 2. Nazwa propozycji: Nowy tryb 3. Opis propozycji: Apeluję o dodanie trybu Creative, na czym polega ten tryb chyba każdy wie,jest to coś podobnego do Freebuilda, z tym, że każdy ma /gamemode 1, ale budować/niszczyć możnabu tylko na swojej działce. 4. Dlaczego akurat to: Creative jest powszechnie znanym i lubianym trybem, sam kiedyś grałem na tym trybie na pewnym Brytyjskim/Amerykańskim (nie wiem) serwerze (niestety po zmianie nicku straciłem do niego hasło) i byłem zachwycony. Uważam, że jeszcze bardziej zwiększyłoby to popularność serwera, gracze mogliby budować rozmaite konstrukcje na działkach, a ograniczałaby ich tylko wyobraźnia, oprócz tego możnaby dodać jakiś system zarabiania i jakieś auta itp, do wyboru, do koloru.
 7. 1. Twój nick: CafeKaskada 2. Nazwa propozycji: Wyższe kary za zabijanie na/sur/wyspie 3. Opis propozycji: Permamentne banowanie graczy zabijających na /sur (Freebuild) lub na wyspie (SkyBlock, ToxicOcean) 4. Dlaczego akurat to: Ponieważ uważam, że kara bana na 1, czy 2 dni nie jest wystarczająca, gracze nie będą grali przez ten dzień, czy dwa, a potem wrócą i będą dalej zabijać i coraz więcej graczy będzie przez nich tracić itemki i nie rzadko chęć do gry. Kara bana czasowego mogłaby być nadal nadawana przez rangę KidMod (choć myślę, że powinna zostać wydłużona przynajmniej do 1 tygodnia), jednak powinien on czym prędzej zgłaszać sprawę do jakiegokolwiek Moderatora +, a ten powinie nadawać permementnego bana.
 8. Moim zdaniem wystarczyłoby, że nie będą się mogli bić no i że będzie jakiś lider i, że sojusz będzie miał własny chat (widoczny tylko na /pvp)
 9. Jestem na TAK, sam niejednokrotnie miałem ten problem.
 10. Mega pomysł, ale pozwolisz, że trochę sprecyzuję, jak ja to widzę: Ceny: MVIP na 14 dni - 23,37 zł MVIP na 30 dni - 30,75 zł MVIP na 50 dni - 47,97 zł Możliwości: Możliwości SVIP + Możliwość posiadania 6 działek i połączenia ich w jedną dużą (MVIP na 14 dni może posiadać 4 działki) Co 30 dni /kit mvip (64 Diamenty, 64 Złota, 64 Żelaza, i Anieleskie rzeczy) Codziennie /kit mvipklucz (4 klucze do ruletki VIP) I Wiele innych (Administracja posiadałaby możliwości MVIP) Jestem na Tak.
 11. Jestem na Nie, ponieważ zniechęciło by to ludzi to kupowania rang VIP/SuperVIP. Chcesz ruletkę? Kup VIP lub SuperVIPa. Właśnie to jest ich specyficznaścią, jeszcze chwila, a dla każdego gracza będziecie chcieli SuperVIPa na zawsze, za samo wejście na serwer.
 12. 1. Twój nick: CafeKaskada 2. Nazwa propozycji: Nowa komenda działek 3. Opis propozycji: Komendy używałoby się poprzez /d przenies <kordynaty>, np. /d przenies -29;-89, jeżeli ta działka byłaby wolna, komenda kasowałaby naszą obecną działkę i odtwarzała na działce o podanych kordynatach, jeżeli ta działka byłaby już zajęta pojawiałaby się nam o tym informacja na chacie, mogłaby również podawać kordynaty najbliższej wolnej działki, na przykład: [Dzialki] Działka numer -29;-89 jest już zajęta! Najbliższa wolna działka to: -29;-100. 4. Dlaczego akurat to: Ponieważ wielu graczy po zakupieniu rangi VIP/SuperVIP chciałoby powiększyć swoją działkę, a niestety nie mają takiej możliwości, gdyż raczej mało kto kupuje rangę po pierwszym dniu na serwerze, a to tego czasu wszystkie działki obok są już zajęte i przeważnie stoi na nich tylko skrzynia, crafting table i ewentualnie jakiś prosty domek, a gracz jest nieaktywmy od roku, myślę, że zachęciłoby to graczy do zakupu rangi.
 13. 1. Twój nick: CafeKaskada 2. Nick oskarżonego: SzoteQ 3. Data zdarzenia: 07.11.2019 4. Wyjaśnienie: Jeden gracz spytał jak sprzedać działkę, więc napisałem mu /d wlasciciel nick i dostałem /mute na 1h za trolling. Nie trollowałem nikogo, bo gracz nie sprzecyzował jak sprzedać, można sprzedać działkę przez /pay i /d wlasciciel i taka wiadomość, to w żadnym wypadku nie jest trolling, a @SzoteQ nie miał żadnego prawa nadawać mi kary, tym bardziej, że wielokrotnie słyszałem to samo pytanie i nie tylko ja odpowiadałem na nie tak samo (W obecności administracji) i jakoś nikt się nie czepiał, z resztą całe zajście widać na Screenoshocie. 5. Dowody: https://imgur.com/a/nwn6lx5
 14. Jasne, jestem inteligentny, mogę się sam uczyć. Czy za milion złotych obwiescił/a byś całej Polsce, że łaskwie zgodzisz się zostać dyktatorem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy