Jump to content

Recommended Posts

KONCZE GRE

Czemu? 

2 Powody 

1  . Bilem sie na pvp a i kolega vs dorgan   .  Zabil on mojego kolege z butami wartymi 30k   na które moj kolega zbieral 2 tygodnie.  i co zrobil ? lognal i tak 4 razy pod rzad  . Akceptujecie anty-logut a tego nie dotrzymujecie teraz moj kolega straci warty  item a dorgan sb lognal  i bedzie mial zysk bo on zawsze loga a te wasze bany gówno na nim robią 

po 2     dajecie jakiemuś Mistrzusiowi Moda  

Co on robi?  Banuje tylko osoby które są w skargach na fb , Wchodzi na gre  Piszesz "czesc"  i afczy caly czas 6 godzin . I co moze mu za to jeszcze płacicie .

Elo  [ @Hugo ogarnij troche ten serwer i pomysl komu dajesz moda ]

Żegnam myslałem ze dluzej pogram

• Lubię to! 1

Guest

[font=Arial]1 Straciłeś itemy?.. TRUDNO, jego wina[/font]

[font=Arial]2. @mistrzuS powrócił do administracji (Miał zasłużony), a no i nie musisz się interesować co robi @mistrzuS[/font]

[font=Arial]Ale papa[/font] :kappa: KappaHD

KONCZE GRE

Czemu? 

2 Powody 

1  . Bilem sie na pvp a i kolega vs dorgan   .  Zabil on mojego kolege z butami wartymi 30k   na które moj kolega zbieral 2 tygodnie.  i co zrobil ? lognal i tak 4 razy pod rzad  . Akceptujecie anty-logut a tego nie dotrzymujecie teraz moj kolega straci warty  item a dorgan sb lognal  i bedzie mial zysk bo on zawsze loga a te wasze bany gówno na nim robią 

po 2     dajecie jakiemuś Mistrzusiowi Moda  

Co on robi?  Banuje tylko osoby które są w skargach na fb , Wchodzi na gre  Piszesz "czesc"  i afczy caly czas 6 godzin . I co moze mu za to jeszcze płacicie .

Elo  [ @Hugo ogarnij troche ten serwer i pomysl komu dajesz moda ]

Żegnam myslałem ze dluzej pogram

[font=Arial]1 Straciłeś itemy?.. TRUDNO, jego wina[/font]

[font=Arial]2. @mistrzuS powrócił do administracji (Miał zasłużony), a no i nie musisz się interesować co robi @mistrzuS[/font]

[font=Arial]Ale papa[/font] :kappa: KappaHD

Ty jeszcze go bronisz? Gówno robi i tyle no ale co ja chyba tez zrezygnuje..

• Lubię to! 1

Straciłeś itemy? trudno możesz od nowa nazbierać :/ ja też dużo razy zginąłem na pvp/sur i jakoś nie odszedłem (z tego powodu). Na pvp jest napisane że można tam stracić itemy. Nie jest to nikogo wina :)

Cześć  papa

Ale faktycznie zróbcie tego anty-loga @Hugo jak ja tylko wbije na pvp to taki lewandoski, KILLER007SPEED jak tylko mnie zobaczą to od razu logają a taka jest prawda że te bany nic nie dają bo nikt nie traci itemów. Walczyłem dzisiaj z dorganem dzisiaj  i logną jak zawsze dostał bana tylko na 12h a

robi to codziennie po kilkanaście razy.

To nie jest serwer Pvp, nikt nie bedzie stal caly dzien na pvp i patrzyl jak sie bijesz.

Na serwerze sa inne sprawy niz tylko ta wasza arena. Myslisz, ze jestes najwazniejszy i wszyscy

beda ci sie klaniac? No chyba nie. Mowilem kiedys jednemu z tej waszej "grupy", zeby nagrywal walki to jaka byla odpowiedz?

"A ty myslisz, ze ja mam czas co chwile wrzucac skarge?". No blagam... Pozniej zaczal obrazac mnie i inna administratorke.

Nagrywaj walki i bedzie dobrze. A jak ktos ponownie bedzie sie klocil lub wyglaszal swoje nieprawdziwe nt. @mistrzus to dostanie warna, ale calkowicie zamkniemy ten watek.

Zegnam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy