Jump to content
evilchance

[ODRZUCONE] [Propozycja] od nośnie /warp pvp

Recommended Posts

1. Twój nick: evilchance

2. Nazwa propozycji: Nowa arena na pvp (Freebuild)

3. Opis: Proponuję zrobić dużo większą arenę na pvp może być z poprzedniej edycji bo tamta była super. Jeśli chodzi o uciekanie - tu się wszędzie da uciec a na poprzedniej już niekoniecznie. Poza tym wiele graczy się denerwuje z powodu uciekających osób i licznych przeszkód w chodzeniu. Od początku tej edycji nikogo nie udało się mi i mojemu koledze zabić. Na arenie z poprzedniej edycji na dole była lawa co było trudniejsze (za razem fajniejsze).

4. Dlaczego akurat to: Tak jak już mówiłem gracze denerwują się z powodu łatwej ucieczki przeciwnika. Gdy zapytałem na serverze czy byłby to dobry pomysł zmienić mapę kilkunastu graczy odpowiedziało mi, że tak. Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, mam nadzieję że go zrealizujecie :) /pozdro evilchance

Edited by derpxxl
Naprawianie estetyki po migracji.
  • Lubię to! 1

Najlepsza propozycja jaką widziałem 

Na tamtej mapie nie mozna było uciec co było plusem i nie było tam takich dużych lagów

Kolejny minus jest taki ze ta arena jest taka duza i nikt nie chodzi a na starej arenie bylo godz 15-20 z 20 osob a teraz sa ledwie

tam bylo tylko kółko ale podobało sie graczom i chodzili a tu da sie wszedzie schowac itp tam mozna bylo sie bic a tu ta gra polega tylko na ucieknaiu po jeden strone a po 2 strone gonieniu

Na Tak

• Lubię to! 2

Według mnie przydała by sie większa, chociaż nie chodzę często na pvp widzę że ta mapa jest za mała.

Na Tak

• Lubię to! 3

Najlepsza propozycja jaką widziałem często wkurza jak zuzulix123, czarson, kubawielo uciekają z pvp. Na tamtej edycji arena może i była brzydsza ale było mniej sposobów na ucieczke nie tak jak na tej edycji gdzie można uciec praktycznie zawsze nawet w najgorszej sytuacji.

na TAK.

• Lubię to! 2

Patrząc na sprawę PVP ze stanowiska Kid Moda, również pilnowanie jest trudne, ze względu na te ,,domki", uważam, że mapa jest bardzo ładna, ale nie do walk i pilnowania ich. Stare PVP nie było o tyle ładne co po prostu praktyczne, jednak chętnie powróciłabym do starej mapy. Na tak.

• Lubię to! 7

> O wiele bardziej wolalem wczesniejsza arene, latwiejszy atak, a sama mapa byla ladna

> Prawda jest tez to, ze ulatwilo by to KidModom pilnowanie areny

>>> Oczywiscie na TAK <<<

• Lubię to! 1

Ta arena może i jest trochę ładniejsza, to jak na nią patrzę to też uważam, że jest sporo dróg ucieczki. Dobudowanie trochę bloków i zbudowanie przepaści na środku wprowadziłoby o wiele więcej emocji do walk

Na tak :)

Na tak ! Dlaczego ? Obecna arena jest trochę niezbalansowana, można wspinać się na 2 wysokie drzewa . Ale musiała by zawierać jakieś 3, 4 miejsca gdzie można by się było stanąć i wylogować się bezpiecznie . Na tak .

[font=Arial Black]Stara arena była lepsza, tam było normalne pvp, a teraz jest to "pvp+ucieczka". Każdy skacze po domach zamiast normalnie się bić. Mapa jest ładna, ale nie praktyczna.[/font]

[font=Arial Black]Na TAK[/font]

Na tak

Wiele osób ucieka do domków j kampia

Tamta była owiewki prostsza

Elegancki pomysł^^^^

Loganie grozi banem zmniejszyło by to ilość banów.

KidMod+ miał by ułatwienie w pilnowaniu /pvp

Arena była by lepsza do walki.

Na TAK

Chodziłem na pvp, i bardzo mnie te domki wkurzają lecz obecna arena pvp jest ładniejsza od poprzedniej, przydała by się mała, ale coś w stylu starej edycji

na TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy