Jump to content
Wojowniczkaa

[ODRZUCONE] [Propozycja] na freebuild

Czy podoba się moja propozycja?  

12 members have voted

 1. 1. Czy podoba się moja propozycja?

  • Tak
   3
  • Nie
   5
  • Nie wiem
   0
  • Raczej tak
   0
  • Raczej nie
   4


Recommended Posts

1. Twój nick: KarolekCiemny

 

2. Nazwa propozycji: Sklepy

 

3. Opis: Mamy już na forum dział markety ,ale ja uważam że dobrym pomysłem byłoby dodanie na serwerze w minecraft na spawnie (aby było widoczne) ścianki na której byłyby wypisane nazwy graczy ,którzy mają sklep na dzialce.

 

4. Dlaczego akurat to: Dużo graczy szuka sklepów na działkach graczy zazwyczaj odbywa to się tak: kto ma sklep pisze 123. Przez to powstaje spam a dzięki takiej prostej ściance z tabliczkami gracz mógłby znaleźć sklep u gracza bez wywoływania spamu . Myśle, że mogły by zapisy do takiej ścianki odbywać się poprzez prytatną wiadomość do jakiejś rangi (np. kidmod, moderator, junioradmin, admin) później osoba by sprawdziła czy na dzialce naprawde jest sklep i jeżeli byłby na danej działce po sprawdzeniu (KM, Mod, Junioradmin ,Admin) wysłałby PW na forum do admina o tym żeby wpisać tą dzialke na tabliczke lub sam napisałby na tabliczce daną działke . Fajnie by było gdybyście zrobili coś takiego jak na TXO, że po kliknięciu w tabliczkie gracz zostałby teleportowany na działkie gracza ze sklepem.

 

Co o tym sądzicie? 

Zostaw komentarz  papa 

Edited by derpxxl
Naprawianie estetyki po migracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że nie ma to zbytnio sensu. Setki graczy ma na działkach sklepy i jeśli chcą mieć klientów to poprostu piszą na chacie :)

Na nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co?

Administracja nie ma czasu na pisanie ze 100 graczy na tabliczkach.

Nie można się po prostu zapytać?

Jest /sklepy.

Na ogroomne NIE!

 

 

,,[font=Roboto]Ja uważam że takie metody jak pytanie na chacie wywołują spam. Zazwyczaj tak jest..." [/font][font=Arial]Wolisz, żeby administracja nie wykonywała swoich obowiązków, tylko zapisywała graczy na tabliczkach? A przecież można po prostu patrzeć na chat, albo napisać ,,Kto ma sklep /msg". [/font]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy