Jump to content
MichaTrol_XD

[ODRZUCONE] [Propozycja] BUTY OFF!

Recommended Posts

1. Twój nick:MichaTrol_xD

2. Nazwa propozycji: BUTY OFF NA PVP

3. Opis: Wylaczenie butów na pvp.Nie działały by a szczególnie te "za 100k" i nie dlatego pisze,

bo ich nie mam, lecz posiadam je.

4. Dlaczego akurat to: Jest to bardzo wkurzające. Zbyt ułatwia to pvp. Skill już sie nie liczy tylko

te głópie buty.

• Lubię to! 1

No oczywiście na TAK. Moim zdaniem jest to bez sensu grać na "buty" i po chwili go ucieczka. Dodam jeszcze to, że oprócz butów powinniście usunąć ubrania z pvp. Buty tylko przeszkadzają w całej rozgrywce, owszem pomagają na sur ale są nie potrzebne na pvp. Co to za gra "bez możliwości zabijania" ?

Na pvp nie gra już nikt czego mi brakuje przez co przeniosłem się na inny server. Pozdro

Powiem tak, buty to głupota na pvp, także ubrania (oczywiście dodatkowe).

Moim zadaniem na pvp powino byc koxy miecz ewentualnie narzędzia typu sikiera  (najmocniejsza z narzędzi) zbroja (moze byc konska xD).

Dodatki do pvp to głupota ! a szczegulnie drogie.

Jestem na TAK!

Guest

Na wielkie tak.

Buty bardzo ułatwiają pvp, przez nie "pvp" zależy od tego czy ktoś ma buty czy nie ma.

Na tak. Od zwiększania szybkości są potki, może je mieć każdy. Buty są zbyt OP.

Tak Micha pisze te buty to głupota (400k wydałem i zysku wogule)

Pvp to arena gdzie gracze się biją, wiec tak jak evil wcześniej pisał i teraz micha,molga by być stara mapa bez botów bo to otrudnia walkę i wystarczy ze w tych butach osoba się oddali i idzie spawn. 

Dlatego też proszę o wyłączenie butów, ubrań z pvp bo grać się tam nie da

te 100k za coś się płaci

buty to bardzo fajne urozmaicenie'

na nie

Myślę, że wyłączenie butów i ubrań na /pvp to bardzo dobry pomysł.

Tak jak napisano powyżej nie liczy się skill tylko pieniądze

Na tak

Nie bije się na pvp ale jestem na tak. Buty są zbyt dużym ułatwieniem. Jeszcze raz na tak

To głupota jak to pisze Michał i ja się z tym zgadzam, niektórzy są na nie , a dlaczego? Bo nie chodzą na pvp i nie wiedzą jak to jest. To jest tylko nie potrzebne wydawanie kasy przez graczy (też przez mnie bo już wydałem na te głupie buty 300k), a inni jeszcze chcą se kupić sety anielskie co z tego że mam ich 7 setów jak mnie Michał zabije na pvp xD i mnie nie będzie stać na kolejny set bo wszystko wydałem na buty

Jestem na wielkie TAK

Na wielkie tak !

Te buty psują pvp , żeby zabić jakiegoś gostka trzeba nawalac godzinie przez 3 paski serc

1.jestem na nie ponieważ często są cheaterzy i nawalają z killaury takiej mocnej bardzo szybko biegają i skaczą wysoko i łatwo mogą zabić!!!!!

1.jestem na nie ponieważ często są cheaterzy i nawalają z killaury takiej mocnej bardzo szybko biegają i skaczą wysoko i łatwo mogą zabić!!!!!

To co napisałeś to w ogóle nie wnosi nic do tego tematu. [M] czy [KM] prawie ciągle są na arenie pvp i mają wyłapywać cheaterów

Zdecydowanie na tak. Nie leję się na PvP (no chyba, że ktoś mnie mega wkurzy) Dziewczynie nie wypada :P. Jestem na TAK, ponieważ buty są zbyt OP a PvP nie polega na tym, że ktoś ma buty a ktoś nie, i ten kto ma buty wygrywa a reszta nie ma z nim szans. Wtedy PvP  to trochę PayToWin.

Edited by KALA777PL

A jak na początku pisałem żeby je usunęli pisaliście na nie teraz ja pisze na nie bo te buty są juz za bardzo związane z pvp crafted.

Na nie 

PS większości osub co z komentowali nie walczy na pvp w szczególności w yeezy

Edited by adrqwe1234

Noo...  bardzo duże  ułatwienie to jest, ale nie zawsze jak ktoś, też je ma. Tylko szybkość niech usuną.

Na NEUTRAL

Przez yeezy pvp stało się irytujące

twój przeciwnik ma pół serduszka i nagle ucieka. Poza tym czy trzeba płacić 100k żeby miało się szanse na pvp?
Na TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy