Jump to content
CafeKaskada

[ODRZUCONE] [Propozycja] Rocznica

Recommended Posts

1. Twój nick: Cafe1234

2. Nazwa propozycji: Rocznica

3. Opis: Chciałbym, aby dnia 12.05.2018 (rocznicy otwarcia FB, na starej edycji) odbyło się pare eventów, można zrobić tskże rozdawanie ruletek, żetonów itp., a około 18:30 zaczęłoby się odliczanie, to właśnie o tej godzinie serwer stał się dostępny. W ogóle można by na ten dzień wszystko ,,przyozdobić"

4. Dlaczego akurat to: Gdyż rocznica crafteda nie zdarza się często, eiem, że to jeszcze 2 miesiące, ale jednak.

@Cafe1234 czy jak Ci tam otwarcie FB Było 16.05.18r.

Ogólnie to na nie.

16.05.18 ?

Jak jeszcze takiej daty nie bylo !! :P

Cos ci sie pomylilo.

A co do tematu jestem na TAK!

To nie ty zajmujesz sie eventami lecz administracja (JuniorAdmin+). Jak będą chcieli to napewno coś zorganizują. Na nie. Poza tym FreeBuild ma inną datę "otwarcia"

Ale kiedyś był zupełnie inny, dopiero wtedy przezejął go @dealereq i przybrał obecny krztałt. A co do daty, to patrzyłem na film dealereqa i się dowiedziałem się. Niby był wtedy tylko FB, ale jednak był to początek ,,Nowej Ery" Crafteda.

@Fruzia ja im to tylko proponuję.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy