Jump to content

Unban


rakso111
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick:rakso111

2.Nick osoby,która cie zbanowała:Gumisiowa

3.Długość Bana:6 dni i pare godzin

4.Data nadania07.04.2017

5.Wyjaśnienie:

Witam podczas gry na działke wpadło kilka osób okazało się że moi pracownicy poprzedni  zaczeli rozwalać całą działkę zniszczyli całe plony zabili kilku willagerów i dużo owiec wiec zawołałem kogoś z administracji przyszło troche ludzi i Gumisiowa pogadaaliśmy że tam za osoby dodane nie odpowiadacie,i kazała zniszczyć mi mój exp przechowywany na tabliczce bo nie było widać co to jest...nwm czemu,potem dostałęm bana nwm z kąd sie to wzieło za reklame serwera na tabliczkach,być może to sprawka związana z osobami które chwile wcześniej demolowały mi działkę jest mi przykro z powodu całej tej sytuacji gdyż stracłem mnustwo pieniędzy np niedzwiedzia za $6000 czy 4 willageró każdy za $4000 a tak że owiec z 30 tez są drogie za szt.

Poprzedni post pisałem W nerwach proszę go po prostu odrzucić

6.Dlaczego chcesz dostać Unban? Ponieważ  uwielbiam ten serwer gram praktycznie tylko na nim i b.dużo czasu i pieniędzy mu poświęciłem mimo częstego okradania mnie i tak chcę na nim grac bo serwer jest naprawdę mega super a ja chce sobie spokojnie grać nikomu nie wadząc Pozdrawiam Administrację i proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy