Jump to content

[PRZYJĘTE] [Propozycja] Nowy warunek rekrutacji

Recommended Posts

Mój nick: AETBR

Nazwa propozycji: Nowy warunek rekrutacji

Opis: Dodanie do rekrutacji na helpera wszystkich trybów warunku: Minimum 30 postów na forum nie licząc "gier i zabaw"

Uzasadnienie: Jestem przekonany, że ten warunek znacznie zmniejszy liczbę graczy, którzy zakładają konto tutaj tylko po to, żeby złożyć podanie na helpera, które i tak nie zostałoby przyjęte. Poza tym dla mnie to niepojęte (zrozumiałe ale niepojęte), że dolna granica postów jest tylko w rekrutacji na moderatora forum. W końcu helper też może pomagać właśnie tu, na forum

NOTE: Jeżeli pomyliłem działy, proszę to sprostować

• Lubię to! 7

Powinno być to raczej do działu propozycji forum. Ale sam pomysł jest spoko. Z tego co pamiętam Hugo mowił że coś takiego będzie (jak nie to przepraszam ale tak mi sie wydaje). Znacznie zmniejszyłoby to liczbe osób próbujących sie dostac do administracji tylko dla rangi. Jestem na tak, i licze na to, że propozycja ta zostanie zrealizowana.

[align=center][font=Comic Sans MS]Dużo osób które dopiero zaczynają grać na serwerze chcą zostać helperem ,ale dopiero poznają serwer. [/font][/align]

[align=center][font=Comic Sans MS]Dlatego jest to bardzo dobry pomysł ,Jestem na Tak![/font][/align]

• Lubię to! 2

Zmniejszyłoby to problem osób, które zakładają konta na forum specjalnie pod podania

W końcu poza hydeparkiem to rzeczy typu podania i propozycje, których komentowanie wymaga chociaż minimalnej znajomości serwera

Na tak, bardzo fajny pomysł

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Admin Forum

Większość nowych użytkowników od razu składa podanie rekrutacyjne, zanim nawet cokolwiek przeczytają na forum, zwłaszcza regulaminy, inne podania, wzory...

No i jak @Anka wspomniała:

W dniu 12.04.2018 o 19:39, Anka napisał:

Tak, skończyło by się pisanie "nowy na forum" itp. itd...

Ode mnie jednogłośne tak dla tej propozycji!

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy