Jump to content

Rekrutacja miki556

miki556
 Share

Recommended Posts

[font=Roboto]1. Nick: miki556

2. Imię: Mikołaj

3. Wiek: 16

4. Od kiedy grasz na Crafted.PL? Od początku powstania serwera 

5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam mikrofon oraz TS3 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)? Myślę że 2h-4h

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum lub TS3 Crafted.PL (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na forum dostałem kilka warnów (na starym koncie) oraz moje stare konto zostało zbanowane (zapomniałem do mojego konta hasła, a ze względu na to, że nie zgłosiłem tego administracji zostało to uznane za multikonto) Na TS3, Skyblock, ToxicOcean nigdy nie byłemm karany, jedynie na Freedbuild zostałem wyciszany za flood.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Wiele osób namawiało mnie abym napisał podanie na budowniczego w takim razie postanowiłem że spróbuję swoich sił. Mam dużo wolnego czasu i chętnie przeznaczyłbym mój czas na budowanie. Łatwo umiem się dogadać z różnymi ludźmi i z nimi budować. Budowanie sprawia mi wielką przyjemność myślę, że moja reputacja wśród graczy oraz administracji jest dobra. Rzadko popełniam błędy ortograficzne jeśli chodzi o interpunkcję myślę, że sobie jakoś  radzę. Często przebywam na discordze lub Ts3 dlatego zawsze łatwo się ze mną skontaktować lub po prostu pogadać, popisać. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mieszkam w woj. Opolskim dokładniej niedaleko Opola. Moim hobby jest nagrywanie na YouTube oraz rysowanie i szkicowanie. Mam psa który wabi się ,,Junior'' ponieważ jest dość małym psem, ale i również miałem kota który wybrał wolność. Jestem trochę szaloną osobą, otwartą na nowe znajomości. Lubię kolor czarny troszkę też szary.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak ''Tak i lubię kokosy''

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.PL (którą ty budowałeś/aś): https://imgur.com/a/ksbGr 

13. Screeny budowli, które wybudowałeś/aś (pochwal się jak budujesz): https://imgur.com/a/AHNXn

14. W jakim stylu najczęściej budujesz? Nowoczesnym[/font]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy