Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozycja] Dekoracje robione przez graczy :)


Zekooo
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Zekooo

2. Nazwa propozycji: 

3. Opis: Miejsca 15x15, na których gracze będą mogli pokazać swoje umiejętności w dekorowaniu/budowaniu. Np. nie cały dom a tylko łazienka bądź salon. Wszyscy gracze będą mogli oglądać prace innych i się inspirować oraz oceniać, bądź dawać 'donejty'. Wiem że jest ikea, ale jest to już stare oraz uważam że gracze mają ciekawsze pomysły od budowniczych. Poza tym będą mogli zatrudnić ludzi do budowania na p h. 'Dekoracje' które uzbierają najwiecej punktow trafią do ikea :)

4. Dlaczego akurat to: Ikea jest już dość stara, gracze mają trochę fajniejsze pomysły od budowniczych. Niektórzy boją się może też się zgłosić na budowniczego.

Edited by derpxxl
Naprawianie estetyki po migracji.
Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszę się że pomysł Wam się podoba :), @mataszek320 Dokładnie, młodzi z talentem nie mg budować. @TheGeniusTom też tak uważam :) @Erissai, dla chcącego nic trudnego. Taka sama komenda jak na kupno działki tylko że mniejsza :)

Link to comment
Share on other sites

Guest TeenyTimeTravel.

Sądzę, że jest to fajny oraz dobry pomysł.

Dzięki temu, gracze by mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.

 

Jestem na tak! : )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy