Jump to content
Guest

Dyskusja: Osoby na Crafted.pl

Recommended Posts

Guest

Cześć!

Wątek służy do dyskusji o osobach z Crafteda, które są aktywne nie zależnie czy na forum, czy na serwerze, czy na TS3 i także na Discord. Możemy tutaj pisać o tym kogo nam brakuje, a także z kim najlepiej spędzacie czas na serwerze, TS3, forum lub na Discord (Tylko Crafteda)

Edited by Guest

Pamiętam łowienie rybek z Hokoko321 mashną ... 

Ruletki od Maga_Mikołaja... 

Donejty dla @Anka 

Biznesy z  @Mag_Bartek@Snakhh

I tą głowę kurczaka xd @Zirlax

Edited by Klucht
Auu
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Haha 1

Ehh stare czasy...

Pamiętam jak Eskim0x dostał degrada, 

Pamiętam jak Jinxah dostała awans na Km oraz pamiętam jej odejście.

Pamiętam kolejke do wbijania na hub, która była tak zwalona, że czekało się 3 godziny aby wbić, sloty rang vip+ nie działały, nawet helper nie mógł wbić, wszyscy pisali swoje numerki.

Pamiętam jak derpa za napisanie czegośtam dawała lb do eq.

Pamiętam jak odkyrwałem bugi.

Pamiętam jak h0w0k (stary helper) cheatował na pvp 

Wszystko pamiętam 

#LuckySkyBlock

Pozdrawiam Kacpersmok

Guest

Najbardziej mi się przypomina potion. Na 1 edycji freebuild miałam jego podpis.

Fajna dyskusja, więc się trochę tu rozpisze :,D.

@xMajRog  od samego początku grałyśmy razem, jesteś moją najlepszą przyjaciółką w realu co mówi samo za siebie ❤️, pamiętam gdy odkryłam komendę /d tp i jak nieludzko cieszyłam się z mojej mądrości wykrzykując Ci zdanie "Ej mordoo! Wiem jak się tepnąć na nasze działki!!!" XD. Piękne czasy... 

@Quembec i @rorek... Z Wami zawsze mogłam na luzie pogadać na TS, serwerze i dc. Pamiętam te rymowanki rorka i opowieści o nauczycielach :,D, albo jak rorek robił sobie parówkę z serem ?. Z Wami była zawsze wielka beka i  to jest najlepsze. 

@NiczQvaz Tobą też mogłam spokojnie pogadać na serwerze i z tego co pamiętam pilnowałam Ci kiedyś działki xD. 

@Kluchtdziękuję za łuk warty 12k, donejty na TXO i ogólnie za wszystko 

@Yuukeshi pamiętam nasze rozmowy na TS i jak chciałaś kupić realma, albo tą grafikę xD. 

@Dabbe_01 ahhh... Pamiętam jak po raz pierwszy Twoje podanie zostało przyjęte cieszyłam się wtedy bo bardzo Cię lubiłam ( tera też lubię xD) i to Ty rozjaśniłeś mi sprawę jeśli chodzi o rekru na TS'ie. 

@xKuba dzięki za to, że niegdy mnie nie lubiłeś i olewałeś ?, ale mimo wszystko ja zawsze Cię tolerowałam i nawet lubiłam w sumie teraz też lubię... pamiętam jak  odchodziłeś z serwera i oddałeś mi wszystkie itemy ?

@maxi pamiętam jak zaprosiłeś mnie na swój serwer i dałeś admina :,D, jak zawsze byłeś na Tak pod moimi podaniami... Po prostu dzięki, że jesteś. 

@Myosotiska byłam modem na Twoim serwie dc, pisałyśmy ze sobą co sprawiało mi przyjemność nadal czekam na serwer mc ?

@York2468@York2468 jesteś moją IBFF więc ❤️ nawet jeśli już nue grasz w mc. Pamiętam jak się poznałyśmy na TS'ie... Mi i Maii brakuje Cię na serwie... 

@piziek zawsze się ze mną witałeś i byłeś for me mega miły. Pamiętam podpisy od Ciebie i pół ściany na działce zawalonej moimi podpisami XD. 

@Turbina jak byłeś jeszcze mężem @xMajRog, ona z nudów wszędzie rysowała wiatraki xD pamiętam Twoją działkę z lawą i wgl... Wszystko. 

@kapikapowski pamiętam Twój czas spędzony na serwie... Szkoda, że odszedłeś bo byłeś msga dobrym KM. 

@Triju pamiętam ten piękny wiersz... XD i rozmowy na dc ?

@kirodawidosxd11 pamiętam jak dałeś mi kasę na działki obok Cb i ogólne, dawne rozmowy na serwerze.

@Gołomp_Adrian donejty, podpisy i rozmowy na TS, dc i serwerze. Pamiętam jak się spytałam jak masz na imię XDD..

@Czarson pamiętam wspólną grę, głowę zombi i wieele więcej... Dzięki. 

@Herashi Masz działkę obok mnie przez przypadek,  pamiętam nasze rozmowy na TS, jak brałeś ślub z Mają... 

Spk z Ciebie morda. 

@SytryCartwright, @KiKi_89 gangi ?i martini na mojej działce XD... ❤️.

@SztiWiXd dzięki za rozmowy na dc i motywowanie mnie, dziękuję i tyle. 

@Xerceus dzięki za pomoc na serwerze, rozmowy na dc i wgl za wszystko. [Kiedy ten Mod?] 

@Forester pozdrów Pimpusia ❤️

i dzięki za rozmowy na dc xD. 

@Erissai dzięki za podpis specjalnie dla mnie i  ogólnie za wszystko. 

@krycha chyba od Ciebie dostałam ten największy donejt 8k xD. 

@ninjajump mega fajnym byłeś Helperem i dzięki za pomoc. 

@java99 pamiętam nasze rozmowy na serwerze i TS'ie... 

@xKarollagow thx za przyjęcie podania i dania tej szansy. 

@Ansyn za rekrutację na TS'ie i poprzedzającą ją godzinną rozmowę. 

@Derpa. Za danie mi repki :,D i za bycie jedyną, najlepszą Krullofom i ruszoffom owiecą. 

@Vaster dzięki za megaa grafikę menszu mój ❤️

@Dervi Kozak robisz grafiki i dla mnie i dla innych, dzięki. 

@Kosmitegpamiętam jeszcze poprzednią ede, jak dawałeś mi podpisy i Twoją pomoc dla mnie. 

@KsaperXD123 dzięki za zniszczenie mi słuchu i za bycie moim Bogiem na Sky. 

@Emili_Rose dziękuję za bycie moją córką i wgl za wszystko ❤️

@Olivia_Appleday dzięki za rozmowy na dc i za wspólne prowadzenie fundacji "Olivia szuka żony". 

@Madzi30 thx za prowadzenie u mnie OXa i za wszystko ?

@kiki08 w sumie to Cię nie kojarzę. 

Edited by AnkaPatanka
  • Lubię to! 10
  • Super 4
  • Haha 6

@AnkaPatanka Za to, że zawsze mogłam Cię poprosić o pomoc, a zawsze byłaś ❤️ 
@SytryCartwright Za to, że również zawsze służyłaś mi pomocą ❤️ 
@iHeroPL, @Dabbe_01, @GRONO, @FAstkill, @rorek, @Xkapsel123X, @aleksanderp1 Za rozmowy na ts.
@Olivia_Appleday,@KsaperXD123@Turbina@XxMadziaxX@wiktoria_sroka@Pani_Cecylia@Hokoko321, @Triju Za to, że się w ogóle poznaliśmy ❤️ 
@RuskiPlayGames Za bycie moim kwiatkiem ?.

Edited by NiczQva
  • Lubię to! 5
  • Super 2

❤️ No Hejka ❤️

@Dervi❤️ Dziękuję za te wszystkie grafiki, wspólną wyspę, wielogodzinne rozmowy, grę.. Ogólnie dziękuję za wszystko ❤️

@Hokoko321❤️ Hokuś.. Tobie również dziękuję za te wszystkie rozmowy, pisanie do późnych godzin, wspólną grę, a najbardziej dziękuję Ci za wsparcie ❤️

@wiktoria_sroka❤️ Najlepsza nauczycielka KappaUczyła mnie Tsa XD Loff i wgl ❤️

@XxMadziaxX ❤️ Kolejna nauczycielka w sprawach Ts KappaDziękuję za tę rozmowę na kamerki Kappa i ogólnie dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłaś ❤️

@RuskiPlayGames ❤️ Nigdy nie zapomnę jak zacząłeś mówić na mnie Kappaday i później wiele gracze tak na mnie mówiło ❤️

@Dabbe_01❤️ Te rozmowy na Ts, gdy ciągle mnie wkurzałeś mówiąc i śpiewając "Kappa kappa Kappaday" czy coś takiego XD ❤️

@Eurion ❤️ Kiedyś mój ulubiony Helper. Kappa Pamiętam jak na starej edycji kupiłam twoją głowę za 8k Kappa❤️

@Turbina ❤️ Pamiętam dobrze nasze codzienne rozmowy ❤️

@AnkaPatanka ❤️ Wielbię Cię za fundację "Olivia szuka żony" i za wspólną wyprawę na pvp ❤️

@pigfarmer025 ❤️ Ahh.. dobrze pamiętam jak grałam w kasynie i przegrałam z 20k, a ty wygrałes.. tfu ❤️

@Derpa. ❤️ Ciebie wielbię za te wszystkie bloczki złota i żelaza, które dałaś mi na beacona ❤️

@Princess123000❤️ Nigdy nie zapomnę twojego prowadzenia koncertu Voxa ❤️

@3ex'u ❤️ To tak.. dziękuję Ci, że zrobiłeś małe liście Madzi Kappa❤️

@Pani_Cecylia ❤️ Dziękuję Ci za wsparcie w trudnych chwilach i wgl.. Kinga po prostu loff ❤️

@Amiqa gruba szynka❤️ Nigdy nie zapomnę naszych wielogodzinnych rozmów, wspólnej gry i oczywiście śpiewania Godlewskich ❤️

@Czekmat ❤️ Nigdy nie zapomnę jak to świetnie grałam w mosty ❤️

@Paciusiq ❤️ Pamiętam tortury Czekmata i rozmowy na Ts ❤️ 

@Madzi30 ❤️ Wielbię Cię, ponieważ dzięki tobie Ansyn nie jest już królem ❤️

@Cedish ❤️ Nigdy nie zapomnę jak sprawdzałeś ile masz do mnie kilometrów i wynik nas zaskoczył Kappa❤️

@Misiek ❤️ Pamiętam jak na starej edycji latałam za Tobą z wędką żeby cię wkurzyć ❤️

@Xerceus ❤️ Nie da się zapomnieć jak zablokowałam się w płotku i dałeś mi kicka na fb ❤️

@xkokoss ❤️ Pamiętam jak chciałeś mnie przekupić żebym Ci coś zbudowała Kappa❤️

@ILOVEMAKAPAKA ❤️ Nie wiem kiedy, ale zostałam twoją ciotką ❤️

@Sushi_Masterqu❤️ Mów mi mamo Kappa❤️

@kultek❤️ Pamiętam jak miałeś skina Boba Kappa❤️

@Klucht❤️ Z Tobą mam smutne wspomnienia ? Tak ładnie Cię zaprosiłam na głosowy, wbiłeś, ja się odezwałam i ty uciekłeś ❤️

@Mag_Mikolaj❤️ Ciebie wielbię za przyjęcie podania oraz rekrutacje, która pozwoliła  mi zajść tu gdzie teraz jestem ❤️

@Ansyn❤️ Nigdy nie zapomnę jak straszyłeś mnie przed rekrutacją, później na nią przyszedłeś i na końcu mi wszystko tłumaczyłeś ❤️

@Triju❤️ Pomimo naszej kłótni o głupoty i tak loff ❤️

@NiczQva ❤️ Skarbie ciebie po prostu loff Kappa❤️

@dircioch ❤️ Złodziej daty urodzin, czekam na przeprosiny ❤️

@Myszka111 ❤️ Ciebie wielbię za rozmowy na Ts i wgl ❤️

@kacpersmok❤️ Ciebie znam już baardzo długo, dobrze pamiętam nasze rozmowy na Skype ❤️

@ForcBar ❤️ Wiele się od ciebie nauczyłam.. Panie najlepszy Modzie ❤️

@PaQus ❤️ Pamiętam jak z Czekmatem, Rikicz i Paciusiq  bawiliśmy się lavą Kappa❤️

@rorek❤️ Te niezapomniane pieśni o Magu zostaną w moim sercu na zawsze ❤️

@piziek❤️ Te kilka ślubów na fb.. ahh.. ❤️

@SytryCartwright❤️ Z tobą za bardzo się nie znam, ale miałam kilka okazji żeby porozmawiać ❤️

@M A R T Y N K A❤️ Gdy byłaś Helperką miałam z tb wyspę na Txo, dodałaś Wodzina i on Ci ukradł głowy ❤️

@Forester ❤️ W ostatnim czasie mogłam Cię bardziej poznać, ale i tak wolę Pimpusia ❤️

@Quembec ❤️ Pamiętam rozmowy na ts i wspólne słuchanie koncertów rorka ❤️

@iHeroPL ❤️ Miałam wiele okazji żeby Cię poznać, gadałam z tb dosyć dużo na Ts ❤️

@Gzymsu ❤️ Pamiętam jak budowałeś drzewa i co chwilę mi pisałeś, że czegoś brakuje ❤️

@plSzymek1301 ❤️ Te kilka rozmów sprawiło, że naprawdę Cię polubiłam ❤️

@Erissai ❤️ Kręcenie Hugo Pjotera było fajne, można by powtórzyć ❤️

@cukinia❤️ Zapomnieć się nie da jak wymyśliłaś Olivczunie ❤️

@Yuukeshi❤️ Ciebie może nie znam tak dobrze, ale i tak loff za te kilka rozmów ❤️

❤️ Jest jeszcze dużo osób, które mogłabym tu wpisać, ale nie będę wymieniać całego Crafteda, więc jak cię tu nie ma to przepraszam ❤️ 

Edited by Olivia_Appleday
  • Lubię to! 6
  • Super 7
  • Haha 1
  • Wow 2
  • Przykro mi 2

No to ja też bardzo chętnie się rozpisze

@Hokoko321 tu bardzo mało chyba napisze, ale powiem tak

Czas spędzony z tobą był w sumie jednym z lepszych. Nie chciałam żeby tak to się skończyło, ale no coz.

@Amiqa gruba szynka a tu też się mało wypowiem, haha. Pamietam jak się pokłócilysmy o byle co, hehe, jak się spotkalysmy niska i cicha osobo, teraz ja wbije do Ciebie, buzka.

@NiczQva jak ja Ciebie normalnie kiedys nienawidziłam, a teraz lofki. Dzięki za rozmowy, śmianie się z pewnej osoby i sluchanie ballady po 3 godziny dziennie XDD

@RuskiPlayGames chej klucha. Z wszystkich Ciebie poznałam jako pierwszego, ciesz się. Pamiętam jak zaproponowales mi porozmawiać, przekladalismy to parę razy, a jak już mielismy to byles cicho :c Wyganiac cię z kibelka bede dalej :3

@Aurii Siema wetetka, gwusc do triju!!

Nasze wiersze, moje wielkie miłości i wszystkie inne tralalala. Ty zawsze mi potrafisz pomóc, kocham cie za to!

@Itachi odrobisz mi lekcje w poniedziałek? XD

@Kosmiteg siema bff

Tutaj nie ma nic do powiedzenia bo znamy się ledwie tydzień, ale już cię uwielbiam XD

@cukinia kohanku, wonhajmy stopy. Lofki ty wiesz za co ja ci dziękujemy, a jak nie to nie moj problem Bubu 

@Yuukeshi @wiktoria_sroka @XxMadziaxX @Olivia_Appleday a wam dziekuje za wspolne rozmowy i wszystko inne ❤️

@Quamper @ayne @Erissai @LordKami18 @Eurion kucyki moje, lofki was czy cos

Musialam dodać tutaj bo się popsulo, le

• Lubię to! 6
  • Super 2
  • Przykro mi 1

No siema x)

@Derpa.Tobie dziękuje za wszystko, za to że jesteś, wspierasz. ❤️

@DerviDziękuje za mega dobre sygny! Po następna zgłoszę się w grudniu! :P

@Dabbe_01Tobie dziękuje za wspólne granie, rozmowy. W końcu, jesteś moim przyjacielem. No i pamiętaj o czym Ci mówiłem c :

@ForcBarDzięki za najwspanialszenajlepsze rozmowy na tsie. Dziękuje również, że dałeś mi szansę! #samochody

@Madzi30Dzięki za miłą atmosferę oraz najmilsze rozmowy! x)

@Hokoko321Ogromne dzięki za to, że pomagałeś mi sporo na poprzedniej edycji! :d 

@SytryCartwright "Z Tobą jest inaczej, kiedyś opowiem Ci jak jest..." powiedziałem. Zyskując przyjaciółkę, z która mogę pogadać o wszystkim. Dziękuje ❤️

@XxMadziaxX Wiem, że mnie bardzo lubisz. Ja Ciebie też. Kappa 

@Eurion Najlepszy przyjaciel ❤️

@PaQus Dzięki za to, że mogę się z Tobą na luzie powyzywać na tsie. ❤️

@3ex'u To samo co up. Dobre mordy jesteście ❤️  Przestań mnie mylić z Forcem. ;_;

@Olivia_Appleday Jak grać w kasynie to tylko ze mną. Dziena :P

@Princess123000 Dziękuje za wszystko, że można z Tobą na luzie pogadać, pograć. Mozzarella krul. Kappa 

@cukinia "You spin me right round baby right round, like a record baby round round round" Dzięki za wszystko. x)

@kultek Dzięki za nawet udane karaoke! :P

Edited by pigfarmer025
  • Lubię to! 7
  • Super 1

@Aurii no dzieki za to ze moglem sie posmiac i za to ze niedługo mi za to kupisz svipa 50 dni Kappa

@_ShineBright_ dzieki za wspólną wyspe (ta wiem odeszłem z niej ale ponoć mnie dodasz xd), dziekuje ci za to tez ze mialem czasem co robić jak mi sie nudzilo  za pisanie na dc i wgl...

Spoiler

i po co mnie otworzyłes?

@Olivia_Appleday mam z tobą i te smutne i te wesołe wspomnienia, bylas i chyba dalej jestes dla mmnie najbardziej zaufaną osobą na craftedzie i chyba nawet w zyciu ?‍♂️                                   Zapewne by sie znalazło pare osob ale jestem leniem i nic mi nie przychodzi do glowy na ten moment, kto wie moze zedytuje i dodam

Edited by quithen
  • Lubię to! 1